1. roczek Twojego maluszka w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Czas czytania: 3 minuty

W pierwszych miesiącach życia, dzieci przechodzą ogromną przemianę. Rozwijają się ich zdolności motoryczne, ale również z każdym tygodniem zmienia się ich wygląd. Warto zachować te momenty na dłużej by po latach móc wspólnie wracać do tych chwil.

CEWE FOTOKSIĄŻKA na 1. roczek

Pierwszy rok to okres intensywnego rozwoju niemowlaka i niesamowita przygoda dla całej rodziny. Każdy rodzic wie, jak szybko zmienia się wtedy też fizjonomia maluszka. Świeżo upieczeni rodzice co chwila słyszą jak bardzo od ostatniego spotkania urosła ich pociecha. Z tego właśnie powodu 1. roczek to idealny moment na stworzenie pamiątkowej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Sesja zdjęciowa DIY

Jeżeli szukasz pomysłów na oryginalne zdjęcia do CEWE FOTOKSIĄŻKI, to mamy dla Ciebie kilka inspiracji. Sesję zdjęciową bez trudu możesz zaaranżować w domu. W pierwszych miesiącach niemowlaki zazwyczaj dużo śpią więc połowę zadania masz ułatwioną ;). Natomiast do wykonania ciekawych zdjęć wystarczy Ci kilka rekwizytów.

Ciekawie wyglądają zdjęcia pokazujące rozwój malucha na przestrzeni poszczególnych miesięcy. Możesz co miesiąc robić zdjęcie pociechy na jednolitym tle, np. na łóżku lub na kocyku a później w programie projektowym CEWE FOTOŚWIAT dodać kliparty odpowiadające miesiącom, w którym powstały zdjęcia. Fajnym pomysłem są też zdjęcia na rękach. Co miesiąc rób zdjęcia trzymając maleństwo na rękach w tej samej pozie. W ten sposób możesz stworzyć ciekawą kolekcję i uwzględnić w niej też zdjęcia z przed narodzin, pokazujące jak wraz z maluszkiem rósł brzuszek przyszłej mamy. Ostatnio popularne są też zdjęcia z użyciem rekwizytów. Możesz przebrać dziecko w pasiaste body, dodać niebieski kocyk na dole kadru, obok zabawkową łódeczkę i w efekcie otrzymasz na zdjęciu małego marynarza. W internecie można znaleźć pełno inspiracji i podpowiedzi jak zorganizować taką sesję.

Zdjęcia u fotografa

Coraz większą popularnością cieszą się też sesje organizowane przez profesjonalnych fotografów. Zdjęcia takie mogą zostać wykonane u Ciebie w domu lub w studio. Fotograf zadba o wszystkie gadżety i omówi z Tobą cały plan sesji. Przed takimi zdjęciami warto pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim nie powinno się smarować maluszków oliwkami i tłustymi kremami, ponieważ dziecko będzie się błyszczeć i może to popsuć finalny efekt  na zdjęciu. Ponadto, przed sesją warto też założyć dzieciaczkowi mało uciskające skarpetki żeby ich ślad nie odbił się na skórze. Ślady mogą być potem widoczne na zdjęciach.

Urocza pamiątka

Zadęcia dodane do CEWE FOTOKISIĄŻKI warto poprzeplatać kadrami z ważnych wydarzeń rodzinnych – pierwsze święta, dzień dziecka, czy wakacje. W  programie projektowym i kreatorze online masz też możliwość dodania tekstu. Warto skorzystać z tej opcji by mieć pewność, że żadne wspomnienie Wam nie umknie.

CEWE FOTOKSIĄŻKĘ można robić co roku, będzie to swego rodzaju kronika pierwszych lat Twojego maleństwa, a gotowa fotoksiążka będzie nie tylko uroczą pamiątką dla Was, ale również jest świetnym pomysłem na prezent dla dziadków.

Dodaj komentarz