10 najpiękniejszych chwil wartych zapamiętania

Czas czytania: 5 minuty

Jest tak wiele ważnych momentów, które przeżyjemy podczas naszego życia. Najpiękniejsze i najważniejsze wydarzenia, których jesteśmy częścią, zasługują, żeby zostały z nami na zawsze. Pamiętasz swój pierwszy dzień w szkole? A pierwsze wakacje? Jasne, prawdopodobnie młodsze lata, ale wielu z nas pamięta wydarzenia dawno minione raczej słabo.
Lubimy oglądać albumy ze zdjęciami z dzieciństwa podczas wizyty u rodziców, babci i dziadka. Razem wspominać różne wydarzenia i najpiękniejsze chwile, które wspólnie przeżyliśmy.

Najważniejsze i najpiękniejsze wspomnienia z życia

 1. Ślub

To raz w życiu, prawda? Ślub to wielki dzień i zwykle masz z niego dużo zdjęć, czy to wykonanych przez profesjonalnego fotografa, czy ujęć od rodziny i przyjaciół. Co możesz stworzyć ze ślubnych zdjęć? Podpowiemy Ci jak to zrobić, żeby zachwycić siebie i najbliższych.

CEWE FOTOKSIĄŻKA z Twojego Ślubu to bezcenna pamiątka. Najpopularniejsze formaty na taką okazję to CEWE FOTOKSIĄŻKA XL i duża. Wyjątkowej elegancji doda uszlachetnienie okładki w kolorze złotym lub srebrnym.

Najlepszą dekoracją Waszego wspólnego mieszkania będzie fotoobraz. Spędzając wspólnie czas będziecie mogli zawsze podziwiać najpiękniejszą chwilę z Waszego święta.

CEWE FOTOOBRAZ z Waszym wspólnym zdjęciem, na drewnie będzie elegancką dekoracją Waszego wspólnego wnętrza. Wybierzcie ulubione zdjęcie i dajcie mu wyjątkową oprawę. Możecie wybierać wśród różnych powierzchni tak, żeby idealnie pasowały do Waszego mieszkania.

 1. Narodziny dziecka

Urodziny dziecka to cudowne wydarzenie. Czas płynie, więc warto zachować pierwsze dni życia Twojego dziecka i pierwsze wspólne chwile, pierwsze zabawki, buciki, pierwszy uśmiech.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids – wybierz 22 zdjęcia z życia Waszej rodziny, pluszaka, zabawki i zwierzątka, aby dziecko zawsze miało najbliższych przy sobie. Książka dla dzieci rozwija zdolności motoryczne.

 1. Wakacje nad morzem

Budowanie zamków z piasku, spacery po niekończących się plażach, kąpiele w morzu… to wakacje. Zamień swoje najlepsze chwile z rodziną na wystawę w domu.

hexxas – świetny, oryginalny kolaż z wakacji. Możesz dokładać kolejne elementy i powiększać swoją kolekcję.

 1. Przyjęcie urodzinowe

Na przyjęciu urodzinowym, w kręgu rodziny czy przyjaciół, idealnie sprawdzą się dekoracje ze zdjęć. Chwile spędzone w gronie najbliższych, zawsze warte są upamiętnienia. Najlepszą pamiątką dla gości będą wspólne zdjęcia z niezapomnianej imprezy.

Zdjęcia Art to świetna dekoracja urodzinowego stołu, a także pamiątka z najważniejszych chwil życia.

 1. Wieczór panieński, kawalerski

Wieczór panieński czy kawalerski jest dużym wydarzeniem i zapamiętany go na długo. W końcu jest to ostatnia taka impreza 😉

T-shirt z tematycznym nadrukiem będzie oryginalnym prezentem dla wszystkich uczestników zabawy.

 1. Ukończenie szkoły

Każdy rodzic jest dumny, gdy jego dziecko pomyślnie skończy szkołę.

Zawieramy tu przyjaźnie, często na całe życie. Z wydarzeń z czasów szkolnych, wycieczek, imprez, czy uroczystości mamy wspaniałe zdjęcia.

Warto zrobić z nich pamiątkę w postaci Fotokubka. Przy porannej herbacie czy kawie, miło będzie powspominać szkolne czasy.

Kubek porcelanowy – Jeśli wolisz inny kształt kubka niż klasyczny, masz do wyboru kubek latte w dwóch rozmiarach.

 1. Urządzanie nowego mieszkania

Warto zachować te chwile, kiedy decydujecie i wybieracie akcesoria do Waszego nowego mieszkania. Zachowajcie te momenty, gdy cztery ściany zamieniają się w przytulne wnętrza.

Pokażcie finalny efekt w postaci dekoracji zdjęciami w dopasowanych ramkach i w albumach, które możecie wspólnie przeglądać i wspominać pierwsze chwile w nowym domu.

Odbitki cyfrowe – wydrukuj zdjęcia i włóż je do albumu lub w ramki.

 1. Weekend w Europie

Weekendowe wycieczki po europejskich stolicach to świetny czas, pełen wrażeń – wciąż jest coś do zobaczenia!

Już w drodze powrotnej możesz stworzyć CEWE FOTOKSIĄŻKĘ PURE na Twoim smartfonie, która wzbogaci Twoją kolekcję wspomnień.

CEWE FOTOKSIĄŻKA PURE –  pobierz aplikację na smartfona, wybierz zdjęcia i gotowe!

 1. Ferie w górach

Rodzinne ferie w górach – na nartach, spacerach, ciesząc się zabawami na śniegu… Robimy dużo zdjęć i spędzamy czas razem. Zatrzymujemy najpiękniejsze chwile, żeby potem przez cały rok móc do nich wracać.

CEWE FOTOKALENDARZ – to świetne wspomnienie czasu spędzonego z rodziną lub przyjaciółmi. Wspólne chwile z całego roku są idealnym pomysłem na prezent lub dekorację mieszkania.

Możesz wybrać mały fotokalendarz na biurko aż po duży do zawieszenia na ścianie.

 1. Święta

Podczas spotkań rodzinnych ozdabiamy choinkę, pieczemy świąteczne ciasteczka, wręczamy sobie prezenty. Stwórz oryginalną świąteczną pamiątkę dla całej rodziny, przy której będziecie wspólnie śmiać się i wspominać cały rok.

Na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI zobaczycie swoje najpiękniejsze wspomnienia.

CEWE FOTOKSIĄŻKA – możesz zaprojektować ją w twardej oprawie, z eleganckim uszlachetnieniem, w dużym formacie XL na papierze fotograficznym.

Tworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI to wspaniała okazja do kreatywnej zabawy.

Zainspiruj się, jak wiele masz możliwości przy tworzeniu fotoksiążki.

Wiele innych inspiracji możesz znaleźć na naszej stronie tutaj .

Czy zainspirowaliśmy Cię do zachowania wspomnień na zawsze? Potrzebujesz pomocy lub chcesz się przekonać, jak wyglądają nasze produkty fotograficzne? Masz więcej opcji:

 • zadzwoń do naszego działu obsługi klienta , który działa 7 dni w tygodniu, a nasi konsultanci chętnie Ci doradzą

 

I nie zapominaj, że mamy najlepsze produkty
Gwarancja 100% satysfakcji

 

Dodaj komentarz