4 inspirujące pomysły na CEWE Fotokalendarz

Posted on
fotokalendarz ze zdjęciami ze ślubu

Jeśli lubisz bawić się zdjęciami, to rób to przez cały rok! Z CEWE Fotokalendarzem możesz cieszyć się swoimi ulubionymi fotografiami każdego dnia roku. Co więcej to świetny sposób na kreatywną zabawę, ponieważ możesz go zaprojektować według własnej wizji. Poznaj 4 inspirujące pomysł na CEWE Fotokalendarz, które możesz stworzyć samodzielnie i co miesiąc cieszyć się innym fotograficznym wspomnieniem.

Ślubny CEWE Fotokalendarz pełen miłości

Ślub to wyjątkowe i pełne radości i miłości wydarzenie w życiu człowieka. To właśnie w tym dniu obiecujesz ukochanej osobie, że spędzisz z nią całe życie. Towarzystwo rodziny i przyjaciół sprawia, że jest to  naprawdę niepowtarzalna chwila. Warto wracać do dnia ślubu i przypominać sobie, jak bardzo byłeś wtedy zakochany i jak wiele radości sprawiło Ci świętowanie w gronie najbliższych. Świetnym pomysłem jest stworzenie wyjątkowego Fotokalendarza od CEWE ze zdjęciami z tego dnia i cieszyć się tymi kadrami co miesiąc.  Może wybierzecie Wasze ulubione kadry z sesji ślubnej i zdjęć ukazujących przebieg Waszej uroczystości oraz zabawy weselnej, tak aby ten rok był wypełniony Waszą miłością?

ślubny fotokalendarz

To będzie kolejny piękny rok we dwoje. Nie tylko będzie zachęcał do wspominania niezapomnianych chwil z życia, ale również będzie przypominał, że warto utrwalać nawet te proste, zwykłe momenty, które wypełniają życie. Dzięki temu uda się zgromadzić materiał do następnego, Waszego wspólnego kalendarza.

Wskazówka:  Idealnym formatem do prezentacji ślubnych fotografii jest Fotokalendarz A2 Gold Edition z uszlachetnieniem w kolorze złota. Jest on wykonany z dbałością o każdy szczegół, a fotografie są drukowane w najwyższej jakości Premium.

To będzie naturalnie dobry rok

Fotokalendarze od CEWE to również piękny element dekoracyjny. Charakteryzują się one najwyższą jakością wykonania i dodają wnętrzu osobistego charakteru. Możesz zaprojektować Fotokalendarz w taki sposób, aby opowiadał o Twoich pasjach, przyjaciołach, rodzinie. Co miesiąc możesz przypominać sobie o wyjątkowym innym wspomnieniu. Może wprowadzać do Waszego życia dobre i pozytywne emocje. Pomoże w tym wypełnienie go pięknymi zdjęciami natury. Inspiracje znajdziesz w lesie, wśród roślin doniczkowych czy ogrodowych (fotografia makro), w Zoo czy kierując obiektyw na swoje domowe zwierzaki. Przejrzyj swoje archiwum i wybierz zdjęcia inspirowane naturą, które działają na Ciebie kojąco i relaksująco, a następnie wykorzystaj je do stworzenia swojego CEWE Fotokalendarza.

fotokalendarz z drewnianą listwą

Aby Twój kalendarz z własnymi fotografiami był jeszcze bardziej pozytywny i bliższy naturze wybierz CEWE Fotokalendarz ścienny z drewnianą listwą. Dębowa listwa będzie świetnie korespondowała z fotografiami inspirowanymi naturą, a dodatkowo nada całości lekkiej formy. Pod taką drewnianą listwą świetnie będą prezentowały się także fotografie krajobrazowe, ukazujące piękno natury.

Jeśli fotografia krajobrazowa jest Twoim ulubionym gatunkiem fotografii, to możesz CEWE Fotokalendarz potraktować niczym swoje portfolio. Pochwal się najlepszymi ujęciami. Dodatkowo taki krajobrazowy kalendarz będzie motywował do robienia nowych zdjęć, które posłużą do stworzenia jego kolejnej edycji.

Abstrakcyjna fotografia – pomysł na oryginalny kalendarz

CEWE Fotokalendarz to stylowy dodatek do wnętrza, który będzie nie tylko praktyczny, ale również będzie zdobił salon, jadalnie lub sypialnię. Możesz zaprojektować, go w zgodzie  z tym, czym się interesujesz oraz stylistyką, która najbardziej do Ciebie przemawia. Jeśli podoba Ci się sztuka współczesna i abstrakcja to warto o wyeksponować w kalendarzu. Spróbuj pobawić się fotografią abstrakcyjną. Może wykonasz intrygujące fotografie zbliżeniowe, detali czy nietypowego kształtu chmur, aby stworzyć inspirującą ozdobę? Z pewnością będzie wprowadzała pozytywne wibracje podczas kreatywnej pracy, a dodatkowo pomoże mieć pod kontrolą wszystkie terminy.

CEWE Fotokalendarz kwadratowy

Takie abstrakcyjne obrazy świetnie sprawdzają się w Kalendarzu ściennym kwadratowym. Taka symetryczna kompozycja pozwala na zbudowanie harmonii i tworzenie abstrakcyjnych kompozycji, które będą działały kojąco. Taka forma pozwoli odpocząć myślom i da chwilę wytchnienia w przypadku wytężonej, kreatywnej pracy. Będzie to więc świetny dodatek do każdego gabinetu, czy domowego biura.

CEWE Fotokalendarz dla Instagramerów

Jeżeli prowadzisz profil na Instagramie lub szukasz pomysłu na kreatywny spresonalizowany prezent dla kogoś, kto wiele czasu poświęca aktywności na tym portalu społecznościowym, to mamy dla Ciebie super pomysł. Stwórz CEWE Fotokalendarz!

4 pomysły na CEWE Fotokalendarz (2)

Wybierz dwanaście najpopularniejszych zdjęć z profilu na Instagramie – swojego lub bliskiej osoby – i umieść je na kartach CEWE Fotokalendarza. Możesz także dobrać takie fotografie, które były w przypadku danego profilu przełomowe lub sprawiły najwięcej radości jego właścicielowi lub właścicielce. Ułóż je w kolejności chronologicznej lub przykładowo tak, aby korespondowały ze sobą kolorystycznie lub tematycznie. A może uda Ci się dopasować fotografie do pór roku?

Taki pomysł na prezent z pewnością ucieszy każdą osobę, która lubi aktywność w mediach społecznościowych. Będzie nie tylko podsumowaniem minionych dwunastu miesięcy na Instagramie, ale również zachęci do jeszcze bardziej kreatywnego prowadzenia profilu w 2021 roku. Taki CEWE Fotokalendarz może stać się corocznym podsumowaniem tego, jak minął rok na danym instagramowym profilu.

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *