5 pomysłów na małą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

O tym, że CEWE FOTOKSIĄŻKA jest idealnym miejscem na wspomnienia nikogo nie trzeba przekonywać. Jednak, co zrobić w sytuacji gdy nie mamy zbyt wielu zdjęć albo zależy nam na kompaktowym formacie? W tym artykule prezentujemy kilka inspiracji na małe CEWE FOTOKSIĄŻKI, które sprawią Wam wiele radości i doskonale sprawdzą się w roli prezentu, na każdą okazję.

Z myślą o najmłodszych

Czy wiecie, że w CEWE możecie stworzyć fotoksiążki dla całej rodziny, również dla jej najmłodszych członków? CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids jest rozwiązaniem stworzonym właśnie z myślą o maluchach. Jej wzmacniane, tekturowe karty przetrwają każdą zabawę a bezpieczne, zaokrąglone rogi ułatwią przekładanie stron. Sami decydujecie co umieścić na 22 kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI Waszego maluszka. Po latach będzie to naprawdę wyjątkowa pamiątka.

Pierwsze chwile maleństwa

Każdy świeżo upieczony rodzic to zna: gdy na świecie pojawia się mały człowiek, wszyscy znajomi i członkowie rodziny chcą go od razu poznać. Jednak co w sytuacji, gdy wujkowie, ciocie, czy dziadkowie mieszkają daleko? W takim przypadku możecie stworzyć fotoksiążkę i wysłać ją bliskim, którzy nie mogą Was odwiedzić. W roli takiego albumu doskonale sprawdzi się CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama. Wystarczy, że wgracie zdjęcia wybierzecie tło, kilka elementów graficznych i pierwszą fotoksiążka z Waszym maleństwem w roli głównej gotowa!

P.S.

Mały format świetnie mieści się w kopercie więc z łatwością wyślecie fotoksiążkę nawet w najdalsze zakątki świata 😉

Pupil w roli głównej

Nasi czworonożni przyjaciele zajmują wiele miejsca w naszych sercach i pamięci naszych aparatów. Dlaczego więc nie wykorzystać tych gigabajtów zdjęć i nie zrobić fotoksiążki? Bez różnicy, czy Wasz pupil jest pierzasty, futrzasty, czy pokryty łuskami – na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI Mini będzie prezentować się idealnie! Taki album może też być formą podziękowania dla osoby, która zajmowała się Waszym zwierzakiem na przykład podczas wakacyjnego wyjazdu.

Festiwalowa pamiątka

Sezon letnich festiwali jest w pełni. Kadry, które złapiecie podczas zabawy świetnie będą prezentować się w CEWE FOTOKSIĄŻCE Pure. Ten nieduży album mieści 22 zdjęcia, a żeby go zamówić nie potrzebujecie nawet komputera. Wystarczy pobrać aplikację  CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure i dodać do projektu wybrane zdjęcia i podpisy. Nic prostszego! Taką fotoksiążkę możecie stworzyć nawet w pociągu podczas powrotu z imprezy. Możecie też zrobić z tego rytuał i zamawiać taki album po każdym koncercie, będzie to fajny sposób by na nowo przeżyć muzyczne emocje.

Krótki wypad za miasto

To nie prawda, że CEWE FOTOKSIĄŻKĘ można robić tylko po powrocie z wakacji. Także krótkie weekendowe wypady świetnie prezentują się na jej kartach. Wybierzcie ulubione zdjęcia z ostatniego wyjazdu i stwórzcie z nich na przykład CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Kwadratową. W taki sposób możecie stworzyć fajną kronikę odwiedzonych miast i regionów. A jeżeli pogoda podczas wyjazdu nie dopisywała i macie zbyt mało zdjęć na pełną fotoksiążkę, to z pomocą przyjdzie wspomniana wcześniej CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure 😉

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz