6 pomysłów na świąteczne prezenty

Posted on

Czas świątecznych prezentów już nastał! Jeszcze nie wręczamy, ale już kupujemy i… tworzymy. Najbliżsi zasługują na to co najlepsze, więc naprawdę chcemy sprawić im przyjemność na Święta. Jak dać im radość w prezencie? Oto 6 pomysłów.

Prezenty pod choinkę inne niż wszystkie, bo wykonane samodzielne to zawsze te podarunki, które cieszą najbardziej.

    1. CEWE FOTOKSIĄŻKA

Przy tworzeniu CEWE FOTOKSIĄŻKI przeznaczonej na świąteczny prezent najważniejszy jest wybór zdjęć oraz pomysł. Zastanów się nad tematem przewodnim i stwórz ulubionych fotografii konkretną opowieść. Niech ma wstęp, rozwiniecie i zakończenie. ystanie. CEWE FOTOKSIĄŻKA może stać się kroniką rodzinną, relacją z podróży, wspomnieniem najciekawszych przeżyć w roku albo też… czymkolwiek zechcesz (jeśli dysponujesz odpowiednimi zdjęciami). Starsze zdjęcia pewnie leżą pochowane w kartonowych pudełkach albo co gorsza, w nieopisanych kopertach. Przecież możesz je zeskanować i nadać im nowy, cyfrowy żywot, aby powróciły potem jako wydrukowana opowieść w fotoksiążce. dę nikt do nich nie zagląda. Może masz na dysku czy smartfonie multum zdjęć, do których „kiedyś” chciałem zajrzeć? Zrób coś z nich nim odejdą w zapomnienie lub trafi się awaria sprzętu. Zaprojektuj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i spraw, aby zachwycali się nią wszyscy domownicy podczas wigilii i Świąt.

świąteczne prezenty

Układaj zdjęcia, edytuj je, zmniejszaj i powiększaj. Dodawaj cliparty, uszlachetnienia i baw się w pisarza. Autorem opowieści fotograficznej możesz zostać robiąc wszystko samodzielnie albo zaufać automatycznemu asystentowi, który zrobi fotoksiążkę za Ciebie – da Ci ją do akceptacji i od Ciebie będzie zależeć czy akceptujesz czy odrzucasz (albo edytujesz). 11 formatów, 6 rodzajów druku, 4 okładki do wyboru i mnóstwo pomysłów do zrealizowania.

   2. CEWE FOTOKALENDARZ

Kalendarz kalendarz to gadżet bardzo elegancki, jak też zwyczajnie przydatny. Wybierz po jednym zdjęciu na każdy miesiąc i fotografię tytułową. Niech taki fotokalendarz zawiśnie na ścianie lub zabłyśnie na biurku. Niech przypomina o ważnych datach i dekoruje mieszkanie wspomnieniami. Jak tworzyć CEWE FOTOKALENDARZE w aplikacji mobilnej? Zobacz na filmie.

Niech przyjemne wspomnienia towarzyszą Ci przez cały rok. Pomyśl też o kimś bliskim i sprezentuj mu taki kalendarz. Szczęśliwi czasu nie liczą? Oni go celebrują.

   3. Zdjęcia na drewnie

Fotoobrazy na drewnie to nie tylko pomysł na prezent dla rodziny, przyjaciół i innych bliskich osób. To także świąteczna dekoracja w rustykalnym klimacie albo trochę natury wymieszanej z elegancją. Ciepłe wspomnienia mimo zimy? Żaden problem. Sosnowe, naturalne drewno, na którym znajdzie się dowolne zdjęcie. Portret zakochanych, zwierzak domowy, rodzice, dziadkowie czy też piękny krajobraz – to tylko kilka z pomysłów. Nie chcesz własnych zdjęć? Sprawdź więc naszą galerię motywów i wybierz gotową fotografię profesjonalisty.

zdjęcia na drewnie

  4. Etui na smartfon z własnym zdjęciem

Smartfon jest delikatnym urządzeniem, które łatwo uszkodzić, a naprawa pękniętej szybki nie należy do tanich rzeczy. Warto więc mieć trwałe i stylowe jednocześnie etui.  Jak to bywa w przypadku prezentu, chcemy stworzyć coś oryginalnego, co ucieszyłoby potencjalnego adresata. Dlatego nasz pomysł to etui ze zdjęciem właściciela urządzenia lub kogoś bliskiego albo preferowany, dowolny motyw (np. klub piłkarski, idol, postać komiksowa, itd.) Masz do wyboru etui rozkładane w bok z kieszonką/schowkiem na kartę/dowód. Masz też etui silikonowe, skórzane, drewniane itd. W prosty sposób umieszczasz na etui dowolną fotografię. Określasz układ, możesz dodać tekst i tak łatwo zyskujesz unikalny prezent dla każdego – bo mało kto dziś nie ma smartfona, prawda?

etui ze zdjęciem

 5.  Fotokubek

Kubek z ulubioną fotografią zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Kubek mały, duży, porcelanowy, do herbaty, kawy latte o stożkowatym kształcie i do różnego rodzaju napojów. Od razu do wykorzystania przy świątecznym stole na wigilijny toast barszczem lub czymś innym. Propozycją jest też bidon i kubek z panoramiczną, większą fotografią. Pomysłowym podarunkiem jest też kubek magiczny, na  którym dopiero po zalaniu gorącym płynem pojawi się ukryte wcześniej zdjęcie. Równie zabawny jest kubek z kolorowym wnętrzem, czyli ciekawy gadżet na wczesne poranki i wieczorne spotkania. Oto uniwersalny, świąteczny prezent.

kubki ze zdjęciem

6. Duża fotografia na ścianę

Duże zdjęcie na ścianę, czyli fotoplakat, może być pomysłowym podarunkiem na świąteczny czas. Mogą być to portrety rodzinne, zabawne kadry, wzruszające wspomnienia lub ujęcia z przyciągającymi wzrok krajobrazami. Sięgaj po własne zdjęcia lub wykorzystaj galerię motywów, czyli nasz zbiór profesjonalnych zdjęć.

plakat samoprzylepny

To tylko 6 pomysłów, a przecież jest ich setki. Po prostu jeszcze tego czegoś nie odkryłeś. Uwierz w swoją kreatywność i działaj. Do Świąt jest coraz mniej czasu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.