Świętujemy wyprodukowanie 60 milionowej CEWE FOTOKSIĄŻKI!

CEWE FOTOKSIĄŻKA z podróży fotoksiążka z wakacji fotoksiążka prezent
Czas czytania: 2 minuty

W październiku 2019 wyprodukowaliśmy 60 milionową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich zamówionych przez Was CEWE FOTOKSIĄŻEK i dziękujemy za okazane zaufanie!

JUBILEUSZOWA CEWE FOTOKSIĄŻKA

60 milionowa CEWE FOTOKSIĄŻKA to dzieło Pani Lydii Reich, naszej klientki z Austrii. Została zaprojektowana na pamiątkę podróży po Azji i Australii. 60 milionowa CEWE FOTOKSIĄŻKA to spore wydarzenie w życiu CEWE i chcieliśmy ją szczególnie uhonorować. Właśnie dlatego, Pan Ewald Hahn, Dyrektor Zarządzające CEWE w Austrii oraz Pan Thomas Lichtblau, Dyrektor Zarządzające Partnera Handlowego BIPA, uroczyście wręczyli jubileuszową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Pani Lydii, wraz z voucherem o wartości 250 euro.

CEWE FOTOKSIĄŻKA pozwala zatrzymać czas. Jest to radość utrwalona w fotografiach, która powraca, ilekroć po nie sięgamy. Jak podkreślił Pan Eward Hahn:

 „CEWE FOTOKSIĄŻKA to najbardziej osobisty prezent, ponieważ pochodzi prosto z serca i przynosi radość, każdemu kto ją ogląda. Dzięki niej ożywają wspomnienia. To wspaniale, że pomogliśmy zachować już 60 milionów historii”.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to więcej niż zdjęcia

Gdyby postawić wszystkie CEWE FOTOKSIĄŻKI obok siebie, łącznie miałyby długość 721000 kilometrów! To tak, jakby CEWE FOTOKSIĄŻKA okrążyła Ziemię 18 razy albo tyle, ile wynosi odległość na Księżyc i z powrotem. Co roku wspólnie tworzymy 6 milionów egzemplarzy CEWE FOTOKSIĄŻEK i liczba ta stale rośnie.

Te liczby najlepiej oddają to, ile znaczy dla nas wszystkich CEWE FOTOKSIĄŻKA. Podróże, uroczystości rodzinne, wspaniałe momenty z bliskimi – CEWE FOTOKSIĄŻKA to coś więcej niż album ze zdjęciami. Razem stworzyliśmy już prawie 3 miliardy stron wypełnionych wspomnieniami, które zostaną z Wami na długie lata.

CEWE FOTOKSIĄŻKA doskonała na prezent

CEWE FOTOKSIĄŻKA inspiruje

Jak mówią sami klienci, CEWE FOTOKSIĄŻKA to dopiero początek. CEWE FOTOOBRAZY, CEWE FOTOKALENDARZE, czy poduszki z własnym zdjęciem goszczą w domach miłośników fotografii w całej Europie. Cieszymy się, że CEWE pobudza Was do działania i pozwala mieszkać piękniej.

Dziękujemy za 60 milionów CEWE FOTOKSIĄŻEK i trzymamy kciuki za kolejne, wspólne projekty!

 

One Reply to “Świętujemy wyprodukowanie 60 milionowej CEWE FOTOKSIĄŻKI!”

Dodaj komentarz