CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU – GALA FINAŁOWA 6 edycji

fotoksiążka roku
Czas czytania: 3 minuty

Konkurs na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU jak zwykle zakończyliśmy uroczystą galą. Jednak po raz pierwszy odbyła się ona w Warszawie, która na dzień 14 maja 2018 stała się dla nas stolicą fotoksiążki. To już 6 edycja konkursu, który wyzwala mnóstwo pozytywnych emocji i łączy pasjonatów tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻEK.

Gala finałowa

Uroczysta impreza finałowa konkursu na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU to już tradycja. Zapraszamy na nią  zdobywców tytułów CEWE FOTOKSIĄŻEK MIESIĄCA wraz z osobami towarzyszącymi – te comiesięczne  laury przyznaje zarówno jury, jak i internauci. Tym razem gośćmi byli najlepsi twórcy biorący udział w 6 edycji plebiscytu, a trzy najlepsze projekty wybrało siedmioosobowe jury.

Ogólnopolski konkurs na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU spotyka się z coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród naszych klientów, ale i mediów, dlatego po raz pierwszy przenieśliśmy imprezę z Kędzierzyna-Koźla do Warszawy. Pozytywna rywalizacja, integrowanie się poprzez wspólną pasję do fotografii i uroczysta atmosfera to coś charakterystycznego dla tego eventu.

Laureaci

Kulminacją finału było oczywiście spotkanie w warszawskiej restauracji „Winosfera”  i wręczenie nagród. Event poprowadził znany dziennikarz Bartek Jędrzejak, a my nagrodziliśmy młodzieńczą fantazję podróżującej pary studentów. Doceniliśmy sentymentalne podejście małżeństwa, których miłość do wyjazdów i fotografii dojrzewa całe życie. Daliśmy się też urzec oryginalnemu pomysłowi matki dwójki dzieci, która pokazała, że CEWE FOTOKSIĄŻKĄ da się opowiedzieć naprawdę wszystko.

Całą, obszerną galerię z tego eventu zobaczycie TUTAJ.

Miejsce Pierwsze

„Kasia i Bartek. Wczoraj miałem, dzisiaj mamy”

Katarzyna Ryznar

zwycięzcy finału fotoksiążka roku

Miejsce Drugie

„Śladami Camino”

Alicja Iwańska

śladami camino

Miejsce Trzecie

„Basia i Zenek. Historia prawdziwa”

Daria Szumacher

fotoksiążka nie tylko ze zdjęciami

CEWE FOTOKSIĄŻKA 2017, czyli najlepsza z najlepszych

Podróżując we dwoje poznaje się nie tylko miejsca, ale i siebie wzajemnie. A że takie wyprawy warto uwieczniać na zdjęciach wiedzą doskonale Kasia i Bartek. Ci młodzi studenci najpierw zdobyli wzajemnie swoje serca, a następnie… podbili serca jury dzięki swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Projekt o tytule „Kasia i Bartek. Wczoraj miałem, dziś mamy” jest od teraz nie tylko ich zbiorem wspólnych zdjęć z różnych wyjazdów, ale i CEWE FOTOKSIĄŻKĄ ROKU 2017. Młodzi studenci zwyciężyli w 6 edycji ogólnopolskiego konkursu CEWE, gdyż wykazali się dużą dozą kreatywnego wykorzystania możliwości jakie oferuje nasze oprogramowanie do tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻEK. Nagroda w postaci 10 000 zł na podróż marzeń trafiła w dłonie młodych ludzi, którzy mówią, że nie spodziewali się zwycięstwa, ale jak widzimy przyjemność z podróżowania, fotografowania i tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻEK może dawać dodatkowe korzyści. Gratulujemy raz jeszcze!

Nagrody:

10 000 zł Tyle na wyjazd marzeń otrzymuje od Itaki zwycięzca konkursu

3 000 zł Taką kwotę na podróż z Itaką oznacza drugie miejsce

2 000 zł Trzecia pozycja na podium to też podróż z Itaką

Nagroda miesiąca Aparat fotograficzny Jury co miesiąc wybierało laureata miesiąca. Drugie comiesięczne wyróżnienie było decyzją internautów. Takie projekty CEWE FOTOKSIĄŻEK nagradzane były aparatami fotograficznymi.

Nagroda dla KAŻDEGO uczestnika Każdy kto zgłaszał swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ do naszego konkursu otrzymywał 50 zł na nasze usługi.

CEWE chętnie wspiera dobre inicjatywy

Hasłem przewodnim CEWE jest „Journey of Joy”. To podróż w towarzystwie radości, którą chcemy się dzielić z otaczającym nas światem. Dlatego nie zapominamy o innych i chętnie angażujemy się w ciekawe inicjatywy. Jedną z takich pozytywnych aktywności społecznych jest projekt „SOS Wioski Dziecięce”, który systematycznie wspieramy od 2014 roku. Podobnie jak podczas poprzednich uroczystych Gali Finałowych konkursu na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU, teraz również wręczyliśmy fundacji czek o wartości 10 000 €. Wierzymy, że „Journey of Joy”, czyli podróż z radością, będzie trwała, a my zabierzemy w nią małych, uśmiechniętych pasażerów.

Czek o wartości 10 000 € wręczył dyrektor generalny CEWE w Polsce – Andrzej Gołębiowski.

Nowa edycja konkursu na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU

Zakończyła się 6 edycja, ale już trwa 7. Może tym razem to Ty sięgniesz po laur CEWE FOTOKSIĄŻKI ROKU i wygrasz, którąś z atrakcyjnych nagród? Wycieczka marzeń z ITAKĄ, aparaty fotograficzne i vouchery od CEWE już czekają na laureatów kolejnej edycji. Zapraszamy do udziału.

Więcej o nowej edycji przeczytasz na https://www.cewe-community.com/pl/

Dodaj komentarz