CEWE Fotokalendarz na nowy rok

Posted on

Nowy rok to czas na nowe wyzwania, rozwijanie swoich pasji, realizowanie marzeń, spędzenia czasu z bliskimi. Warto to wszystko dobrze zaplanować i cieszyć się każdym dniem 2021 roku. Najlepszym wyborem będą najwyższej jakości Fotokalendarze od CEWE z Twoimi ulubionymi zdjęciami. Dzięki temu codziennie będziesz mógł przypomnieć sobie o pięknych chwilach spędzonych z bliskimi. To świetny prezent zarówno dla siebie, jak i rodziny, czy przyjaciół. Sprawi wiele radości i uatrakcyjni wnętrze domu.

CEWE Fotokalendarze ścienne – piękna ozdoba i prezent od serca

Czy zgodzisz się z tym, że to wspaniałe uczucie widzieć, że prezent spodobał się obdarowanej osobie? Ten szczery uśmiech i blask w oku są bezcenne. Warto spróbować stworzyć upominek, który będzie spersonalizowany i niepowtarzalny. Tak wyjątkowy, jak osoba, której go wręczysz. Zwłaszcza Święta są takim czasem, w którym warto powiedzieć, czy to bezpośrednio, czy prezentem, jak wiele znaczą dla nas bliscy oraz podziękować im za to, że po prostu są. Wspierają, wysłuchają, rozśmieszą, doradzą. Niech wiedzą, że są jedyni w swoim rodzaju. Co powiesz na to, aby przypominać im o tym przez cały 2021 rok? Z CEWE to łatwe. Wystarczy, że zaprojektujesz Fotokalendarz z Waszymi ulubionymi zdjęciami. Dzięki temu każdego miesiąca będziecie mogli powrócić do radosnych wspomnień.

Wyobraź sobie, jak pięknie będzie wyglądał w Twoim rodzinnym domu, gdy Tata powiesi go w salonie. Pięknie ociepli wnętrze i sprawi, że od razu będzie czuć Waszą miłość i wzajemną troskę. Zgodzisz się, że pięknie będzie prezentować się przy kominku? Drewno sprawia, że mieszkanie od razu jest przytulniejsze. Dlatego warto postawić na ten akcent również w kalendarzu. Możesz wybrać Fotokalendarz z drewnianą listwą. To świetna dekoracja. W czasie projektowania możesz dodawać swój tekst oraz wybrać czcionkę, a także zmieniać kolory tak, aby pasowały do. Warto podkreślić imiona członków rodziny lub ważne słowa takie jak miłość, radość uszlachetnieniem w kolorze złotym lub srebrnym.

Wskazówka: Jeśli w Fotokalendarzu mają znaleźć się głównie portrety, to idealnym wyborem będzie kalendarz A3  w orientacji pionowej, natomiast przy fotografiach z wakacji czy krajobrazowych znakomicie sprawdzi się poziomy kalendarz.

CEWE Fotokalendarze na biurko – świetna organizacja każdego dnia

Dobry nastrój w pracy to podstawa. Warto zadbać o to, aby otaczały Cię przedmioty, które Cię relaksują i wprawiają w wyśmienity humor. Na pewno masz takie zdjęcia, które zawsze sprawiają, że szeroko się uśmiechasz. Postaw właśnie na te fotografie, projektując Fotokalendarz na biurko.

Jeśli chciałbyś podarować taki spersonalizowany upominek bliskiej osobie, to możesz wykorzystać dwanaście wspólnych fotografii. Może podarujesz przyjaciółce Fotokalendarz ze zdjęciami ze wspólnych weekendowych wyjazdów? Wyślij go bezpośrednio na jej adres i zrób jej wyjątkowo przyjemną świąteczną niespodziankę. Świetnie by było, gdyby przesyłka była pięknie zapakowana. Dzięki stylowym opakowaniom ze złotym tłoczeniem, upominek będzie wyglądał świątecznie i sprawi jej wiele radości. Możesz zaufać marce CEWE, która od wielu lat zachwyca spersonalizowanymi prezentami najwyższej jakości.

Najpiękniejsze chwile zawsze pod ręką

CEWE Fotokalendarz kieszonkowy możesz mieć zawsze przy sobie – w torebce, w plecaku czy nawet w kieszeni. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz zapisać ważnego terminu lub z zawsze z łatwością sprawdzisz, czy danego dnia możesz umówić się na spotkanie. Wzbogacony własnymi fotografiami pozwala na posiadanie przy sobie zawsze ulubionych zdjęć.

Taki kalendarz kieszonkowy z Twoim zdjęciem pozwoli wyrazić siebie. Jeśli wykorzystujesz go do notowania terminów spotkań z klientami, to może on pomóc w kreowaniu Twojego wizerunku. Jeśli chcesz używać CEWE Fotokalendarz Kieszonkowy na uczelni, to pomoże Ci on wyrazić własny styl. To może być także świetny prezent dla siebie samego. Dzięki Gwarancji Satysfakcji masz pewność, że będzie dokładnie taki, jaki sobie zaplanowałeś i wymarzyłeś.

Inspirujące pomysły na CEWE Fotokalendarz

CEWE Fotokalendarz daje niemal nieograniczone możliwości – możesz go zaprojektować w dowolny sposób. Dlatego warto zdać się na swoją wyobraźnię i kreatywność.  

Co powiesz na to, aby zrobić żonie prezent pełen radości? Warto pokazać jej, jak wspaniale rozwijają się Wasze dzieci i jak szybko urosły. Zaprojektowanie Fotokalendarza z Waszymi zdjęciami sprawi, że każdego dnia będziecie mogli przypomnieć sobie zabawne chwile z dzieciństwa Waszych pociech. Dzięki temu codziennie rano będziecie mogli spojrzeć na nie i szczerze się uśmiechnąć. Poranki z ulubioną kawą i opowieściami staną się w Waszym domu tradycją, a Wy zobaczycie, jak szybko dzieci, które jeszcze wczoraj były małymi urwisami, stały się dorosłymi.

W najwyższej jakości CEWE Fotokalendarzu możesz umieścić portrety pociech z danych miesięcy roku. W przypadku maluchów, które w tym roku będą miały dopiero pierwsze lub drugie urodziny, będzie widoczne, jak rosły miesiąc po miesiącu. Możesz też zamieścić zdjęcia wszystkich członków rodziny. W zależności od tego ilu Was jest, możesz każdemu bliskiemu przeznaczyć np. kwartał. Wtedy ciekawym sposobem prezentacji zdjęć, który zainteresuje oglądających, będzie poukładanie portretów od najmłodszego z członków rodziny do najstarszego. Dzięki najwyższej jakości Premium zdjęcia będą wyglądały zachwycająco. Dlatego możesz pokazać na tych fotografiach każdy charakterystyczny szczegół w wyglądzie Twojej siostry – ciekawe kolczyki lub niezwykle niebieskie oczy.

CEWE Fotokalendarze mogą być odzwierciedleniem Twoich pasji. Przykładowo możesz stworzyć kalendarz podróżniczy, z pejzażami, imprezowy, florystyczny, ze zwierzętami a nawet kalendarz adwentowy. Pozwala na to nie tylko możliwość dodania odpowiednich zdjęć, ale także uzupełnienia ich clipartami. W kolekcji obrazków CEWE znajdziesz takie, które kojarzą się z różnymi okazjami. Wszystkie są wykonywane z dbałością o każdy szczegół.

Baw się nimi i stwórz swój wymarzony kalendarz!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *