CEWE FOTOKSIĄŻKA dla Babci i Dziadka – stwórz spersonalizowany prezent

Posted on

Babcia i Dziadek to jedna z najważniejszych osób w życiu. To właśnie oni zajmują szczególne miejsce w sercu każdego z nas. Wspomnienia związane z nimi dotyczą także wspaniałych przygód, wspólnych wyjazdów i zabaw, a także czasu, który jest wypełniony śmiechem i radością. Z okazji ich święta podaruj im wyjątkowy i spersonalizowany prezent z ich ukochanymi wnukami. Może zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dla Babci i Dziadka z pięknymi fotografiami? Poznaj kilka ciekawych pomysłów i się zainspiruj.

Dzieci uwielbiają spędzać czas z dziadkami. To właśnie z nimi świetnie się bawią i poznają świat. Wiedzą, że wizyta u Babci i Dziadka to czas pełen radości. Może znów będą mogli pobawić się w teatrzyk, wyjść na podwórko lub upiec domowe ciasteczka razem z Babcią? Te wszystkie wyjątkowe chwile możesz utrwalić w najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻCE, która jest fotoksiążką numer jeden w Europie. Wyobraź sobie, jak wiele radości sprawi Dziadkom ten prezent od serca. Dzięki niemu zawsze będą mieć swoje ukochane wnuki blisko siebie.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla Babci i Dziadka – wspólne chwile

Dziadkowie uwielbiają momenty, kiedy wnuki do nich przyjeżdżają. Wymyślają ciekawe zabawy dla najmłodszych, rozpieszczają ich i przygotowują pyszne potrawy. Wyjścia na huśtawki latem to już ich taka wspólna mała tradycja. Razem kreatywnie spędzają czas i układają puzzle, grają w gry planszowe i dużo rozmawiają o tym, co dzieci widziały ostatnio ciekawego, gdzie były, jak wyglądają ich lekcje i czego się uczą, jaki przedmiot jest dla nich najłatwiejszy i sprawi im najwięcej radości.

Odwiedziny dzieci to dla nich sama przyjemność. Warto uwiecznić te wspólne momenty, w czasie których wszyscy dobrze się bawią. Warto przypomnieć, jak wiele ciekawych rzeczy wspólnie robią i utrwalić te wyjątkowe wspomnienia w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Możesz dodać do niej ciekawe teksty i powiedzonka i słówek, które maluchy wymyślają. Na pewno rozbawią i przypomną dziadkom wiele zabawnych sytuacji.

Rok z życia malucha

Roczek dziecka jest zupełnie wyjątkowy – tak wiele rzeczy dzieje się po raz pierwszy. Gdy w rodzinie pojawia się maluch, Dziadkowie zakochują się w nim od pierwszego wejrzenia. Roczek dziecka jest zupełnie wyjątkowy – tak wiele rzeczy dzieje się po raz pierwszy. Maluch po raz pierwszy się uśmiecha, wychodzi na spacer, chwyta coś do rączki, bawi się z Rodzicami, raczkuje i wiele innych niepowtarzalnych i wyjątkowych momentów. Świetnym pomysłem na prezent dla Babci i Dziadka jest stworzenie fotoksiążki z najsłodszymi i najciekawszymi kadrami z ich ukochanymi wnukami. Taka Kronika z życia maluszka będzie dostarczała wielu wzruszeń i zachwytów. Już samo jej przygotowywanie będzie dla Ciebie inspirującym czasem, w którym na nowo przeżyjesz przygody swojej pociechy. Dziadek i Babcia będą mogli sobie przypomnieć o niektórych wydarzeniach i przygodach malucha.

 

 

CEWE FOTOKSIĄŻKA z najciekawszymi zdjęciami wnucząt z danego roku może stać się tradycją na Dzień Babci i Dziadka. To będzie bezcenna pamiątka, która umożliwia obserwację rozwoju i tego jak dzieci szybko się zmieniają.

Wskazówka: ciekawym pomysłem jest umieszczenie napisu na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i wykorzystanie uszlachetnienia w kolorze srebrnym, złotym lub różowo złotym. Dzięki temu możesz podkreślić ważne słowa takie jak rodzina, miłość.

CEWE FOTOKSIĄŻKA kulinarna dla Babci

Wspólne chwile spędzone w kuchni z Babcią są zupełnie wyjątkowe, a do jej rad często wracamy, próbując odtworzyć wyśmienite dania, które pamiętamy z dzieciństwa. Jeśli Twoje dziecko uwielbia pomagać w czasie gotowania i towarzyszy Babci w czasie pieczenia ciasteczek, to warto zebrać najlepsze przepisy Babci w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Świetnym pomysłem jest zaprojektowanie jej w taki sposób, aby przepisy przeplatały się ze zdjęciami, na których spędzają czas z Dziadkami. Babcia na pewno będzie wzruszona i zadowolona gdy zobaczy, że jej dania są tak doceniane. Podaruj jej wyjątkowy prezent od serca.

Wskazówka: w czasie projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz wykorzystać jeden z wielu dostępnych szablonów oraz wykorzystać liczne cliparty związane z gotowaniem i więziom między dziadkami a wnukami.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla Babci i Dziadka – podziękowania od serca

CEWE FOTOKSIĄŻKĘ możesz wykorzystać do podziękowania Dziadkom, przede wszystkim za to, że są. Spróbuj pokazać fotografie, na których dzieci i Babci oraz Dziadek się przytulają i kadry, które podkreślają więź, jaka ich łączy. Ich święto, to wspaniały moment, aby podkreślić to, jak ważną rolę odgrywają w życiu dzieci. Możesz w fotoksiążce możesz dodać pełne emocji tekst: „Dziękuję Babciu, że nauczyłaś mnie czerpać radość z każdego dnia”, „Twoje porady na temat kwiatków doniczkowych są bezcenne”, „Kocham Twoje pierniczki”. 

Wskazówka: W CEWE FOTOKSIĄŻCE z podziękowaniami dla Babci i Dziadka zamieść słodkie zdjęcia, na których dzieci odgrywają scenki lub trzymają rzeczy kojarzące się z treścią podziękowań. Przykładowo gdy dziękują za nauczenie ich czytania lub jeżdżenia na rowerze, to zilustruj to fotografią pociechy zanurzonej w lekturze lub przemykającej na rowerku. Innym ciekawym pomysłem na stworzenie podziękowań jest stworzenie prostej sesji zdjęciowej z dziećmi, które na kartkach trzymają treść podziękowań.

 

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *