CEWE FOTOKSIĄŻKA jako Kronika Roczna

Posted on
Kronika Roczna (2)

Każdy dzień przynosi wiele momentów do zapamiętania. Spotkanie z przyjaciółmi, rodzinny wyjazd, zaskakująca randka, wyjście do kina, czy wyjątkowo piękny koncert. Warto utrwalić to w CEWE FOTOKSIĄŻCE w formie Kroniki Rocznej.

Ten rok jest naprawdę wyjątkowy i dzięki niemu doceniamy bliskich i przyjaciół. Może w tym czasie nauczyłeś się czegoś nowego, a może rozwinąłeś swoje pasje? Warto upamiętnić wspólne chwile i móc do nich wrócić w każdym momencie. Czy nie przyjemnie byłoby utrwalić pierwsze chwile dziecka w domu, pierwsze dni wspólnego mieszkania, czy spotkanie z przyjaciółmi po długim czasie? Te wyjątkowe momenty pięknie będą prezentować się w CEWE FOTOKSIĄŻCE najwyższej jakości. Dzięki wykonaniu z dbałością o każdy szczegół i Gwarancji Satysfakcji możesz być pewny, że Twoja fotoksiążka będzie idealna.

Kronika Roczna pełna rodzinnego ciepła

Młodzi rodzice przeżywają wiele pierwszych momentów, gdy w ich życiu pojawia się małe dziecko. Pierwszy uśmiech, spacer, czy słowo. Maluszek wiele razy zadziwia i rozczula rodziców. Te chwile są tak wyjątkowe, że chce się je zapamiętać na zawsze. Dlatego w takich momentach często sięgamy po aparat oraz uwieczniamy magię chwili. Warto umieścić ten bezcenny czas w CEWE FOTOKSIĄŻCE i skorzystać z jednego z wielu dostępnych szablonów oraz zaprojektować własną Kronikę Roczną wypełnioną Waszymi rodzinnymi chwilami.

A może chciałbyś uwiecznić wspólny wyjazd z rodziną na kajaki, Święta lub spontaniczne wyjście do kina? Dzięki możliwości dodawania opisów możecie napisać kilka słów, które opowiedzą o Waszych emocjach oraz o tym, jak spędzaliście czas lub dodać datę pierwszego spaceru. W fotoksiążce możecie dodać również kod QR, pod którym może kryć się Wasza ulubiona piosenka z danego roku lub film nagrany w czasie wspólnej zabawy na plaży.

Kronika Roczna – prezent od serca dla bliskich

Każdy uwielbia dostawać wyjątkowe prezenty, a wszyscy, którzy przygotowują upominki, marzą o tym, aby sprawiły wiele radości bliskiej osobie. Spersonalizowane prezenty są najlepsze, ponieważ pokazują, że relacja z tą osobą jest dla Ciebie szczególnie ważna i chcesz dawać jej radość. Wyobraź sobie wigilijny wieczór, lampki na choince tworzą wyjątkowy klimat, posypały się piękne życzenia, a z głośnika słychać świąteczne melodie. To idealny czas, aby wręczyć prezenty. Pomyśl jak Twoja Mama otwiera CEWE FOTOKSIĄŻKĘ pełną rodzinnych wspomnień, którą podarujesz jej w tym roku, a w jej oczach pojawia się łza wzruszenia. Piękny gest pokazuje miłość i wyjątkową więź. Wskazówka: Możesz postawić na uszlachetnienie w kolorze złota lub srebra i podkreślić ważne słowa takie jak: rodzina, miłość, Mama, Tata, radość.

Kronika Roczna (3)

Tacie warto podarować Kronikę Roczną ze zdjęciami, które zrobił podczas wędkarskich wypadów, siostrze z fotografiami z zawodów lekkoatletycznych, a bratu wyjątkowe wspomnienia ze wspólnego wyjazdu nad polskie morze i tygodnia spędzonego pod namiotami. A może Twój wujek pasjonuje się fotografią krajobrazową? Świetnym pomysłem będzie sprezentować mu Kronikę Roczną z kadrami, które udało mu się uchwycić. Dzięki najwyższej jakości FOTOKSIĄŻKI od CEWE zachwycą nawet profesjonalistów. Wskazówka: możesz wybrać papier fotograficzny dla jeszcze lepszego efektu i pokazać zdjęcie panoramiczne.

A może tęsknisz za bliską osobą i chcesz zrobić jej wyjątkową niespodziankę? Możesz podzielić się z nią najpiękniejszymi wspomnieniami i przeżyciami, których razem doświadczyliście. A gdyby tak zaskoczyć przyjaciółkę fotoksiążką ze zdjęciami z Waszych wspólnych spotkań? Możesz wysłać ją bezpośrednio do bliskiej osoby. Radość z takiej niespodzianki – bezcenna!

Podróże małe i duże w Kronice Rocznej

Świetnym pomysłem na podsumowanie roku jest również pokazanie go poprzez fotografie z odwiedzanych miejsc. Warto utrwalić te wspomnienia. Na pewno pamiętasz ten niezwykły sierpniowy poranek w górach i niesamowitą panoramę Tatr. A może udało Ci się uchwycić niecodzienny widok pustej plaży nad morzem? Każda wyprawa czegoś nas uczy, a przede wszystkim jest czasem, kiedy świetnie się bawimy z bliskimi. Warto uchwycić te momenty i utrwalić w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Czy nie świetnie byłoby, gdybyś podarował taką Kronikę Twojemu ulubionemu towarzyszowi podróży?

Zdjęcie miesiąca w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Tworzenie fotoksiążki to świetna zabawa i podsumowanie całego roku. W którym nie brakowało przecież wyjątkowych momentów. Zdjęcia z wycieczki po mieście, pierwszego dnia dziecka w szkole, fotografie natury, czy najlepsze zdjęcia z codziennych chwil. Dobrym pomysłem na projektowanie Kroniki Rocznej jest wybranie po kilka zdjęć z jednego miesiąca. Postaw na te, które są dla Ciebie najważniejsze i wywołują najwięcej emocji, lub na te, z których jesteś najbardziej dumny. Kronika Roczna może być również Twoim fotograficznym portfolio, które możesz podarować osobie, która wspiera Cię w rozwijaniu pasji. A może zrobisz sobie wyjątkowy prezent? Będziesz mógł chwalić się swoimi zdjęciami znajomym i rodzinie w czasie świątecznych spotkań. Dzięki dbałości o każdy szczegół w czasie produkcji oraz jakości Premium Twoja fotoksiążka na pewno Cię zachwyci. Możesz zaufać marce CEWE, która jest producentem fotoksiążki numer 1 w Europie.

Baw się dobrze, wspominając i utrwalając Twój rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *