Teraz jest czas na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Więcej czasu w domu to moment, aby cieszyć się swoją obecnością i bliskością. Warto wrócić wspomnieniami do dawnych chwil i zobaczyć jak Twoi bliscy zmieniali się na przestrzeni lat. Spróbuj stworzyć Kronikę Roczną, która świetnie obrazuje dany moment w życiu.

Szukasz pomysłu na spędzenie wieczoru z rodziną? Świetnym zajęciem jest przeglądanie starych zdjęć zgromadzonych w albumach, na komputerach, czy zewnętrznych chmurach. Teraz gdy dysponujesz większą ilością czasu, warto je posegregować i przerzucić w jedno miejsce.

Wybierz najlepsze fotografie i stwórz z nich historię, którą chętnie opowiesz w CEWE FOTOKSIĄŻCE. To teraz najlepszy pomysł na przechowywanie zdjęć i wspomnień. Możesz poukładać swoje najpiękniejsze chwile w formie Kroniki Rocznej. Może upamiętniać wiele ciekawych momentów z Twojego życia. Mogłyby się w niej znaleźć pierwsze chwile z dzieckiem, zbiór zdjęć ze spotkań rodzinnych, czy wspomnienia z wakacji. Nie masz pomysłu? Sprawdź nasze podpowiedzi i zainspiruj się do stworzenia własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Pierwszy rok maluszka

CEWE FOTOKSIĄŻKA - Kronika Roczna

Każdy rodzic wie, jak ważne są pierwsze miesiące życia dziecka. Kolejne zmiany pojawiają się tak szybko, że z cudem udaje nam się uwiecznić ich część. Pierwsze prawdziwe uśmiechy, odwracanie na brzuszek i rosnące ząbki to tylko niektóre z ekscytujących wydarzeń młodych rodziców i ich maluszka. Wszystko jest warte uwiecznienia, co też najczęściej robimy. Zdjęć jest cała masa, bo każda chwila ma co najmniej pięć ujęć. Jednak, jeśli poświęcimy temu trochę czasu – uda nam się wybrać najpiękniejsze kadry i zamknąć w jednym miejscu tak, by móc do nich wielokrotnie wracać. Dorastanie dziecka uwiecznione rok po roku, dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE, będzie cudowną pamiątką, zarówno dla rodziców, jak i dziecka, które w przyszłości będzie mogło zobaczyć jak się rozwijało. A dla Dziadków będzie to wspaniały prezent, którym będą chwalić się swoim znajomym. Żeby prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy CEWE FOTOKSIĄŻKĘ możemy uszlachetnić lakierem srebrnym lub złotym i wybrać dopasowane do formatu pudełko prezentowe.

Imprezy rodzinne

CEWE FOTOKSIĄŻKA - Kronika Roczna

Święta, urodziny, imieniny czy nawet baby shower – to imprezy, które zawsze chętnie fotografujemy. Warto później przejrzeć zdjęcia, wybrać najlepsze i je wywołać! Taki zestaw z różnych okoliczności rodzinnych, które miały miejsce w ciągu jednego roku, zebrane w Kronice Rocznej – CEWE FOTOKSIĄŻCE, będzie się świetnie oglądało podczas spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Wspomnienia z takich miłych dni zawsze zbliżają i wprowadzają cudowną atmosferę.

Wakacyjne wspomnienia

CEWE FOTOKSIĄŻKA - Kronika Roczna

„Wakacje życia” niekoniecznie muszą być z najdalszych zakątków świata. Możemy również mieć świetne wspomnienia znad polskiego morza czy domków letniskowych na mazurach. Niezależnie od tego, gdzie wyjeżdżaliśmy w ostatnim roku – zbierzmy najlepsze zdjęcia i umieśćmy je w jednej książce. Pozwoli to na chwilę wrócić wspomnieniami do wakacyjnych wojaży.

Najważniejszy dzień w życiu

CEWE FOTOKSIĄŻKA - Kronika ŚLUBNA

Są takie momenty w życiu człowieka, których się nie zapomina. Między innymi jest to ślub z ukochaną osobą. Wyjątkowy dzień, gdzie tylko Wy jesteście gwiazdami wieczoru i na Was skierowane są wszystkie spojrzenia (i obiektywy). A gdyby tak stworzyć Kronikę Roczną z pierwszego roku po ślubie? W CEWE FOTOKSIĄŻCE możemy zacząć od ujęć ze ślubu, wrócić wspomnieniami do podróży poślubnej i skończyć na najbardziej prozaicznych zdjęciach z codzienności, ale jakże wyczekanych – wspólnego gotowania czy wspólnej kawy na balkonie. Taka Kronika Roczna może być początkiem pięknej tradycji.

Intuicyjne projektowanie

Dzięki możliwości skorzystania z wielu szablonów, stylów i clipartów dostępnych przy tworzeniu CEWE FOTOKSIĄŻKI, mamy możliwość udekorowania, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić wizualnie nasze dzieło. Mogą to być dziecięce misie (w albumie ze zdjęciami pociechy), mapa świata (z wycieczkowych wspomnień), czy nawet film. Możemy dodawać opisy miejsc i wydarzeń, czy naj ważniejsze daty – by wszystkie wspomnienia zostały zapamiętane ze szczegółami, które są dla nas istotne. Program CEWE FOTOŚWIAT do stworzenia swojego własnego projektu, dostępny na stronie www.cewe.pl, jest bardzo intuicyjny. Dlatego łatwo i przyjemnie będziesz mógł stworzyć swoją wyjątkową pamiątkę.

W CEWE dostajesz Gwarancję Satysfakcji – czyli gwarancję jakości. Nasze produkty reprezentują najwyższy poziom wykonania i dbałości o szczegóły. Jesteśmy przekonani, że Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA spełni Twoje oczekiwania, a jej wygląd oraz realizacja Cię zachwycą. Jeśli jednak będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz ją zwrócić. Wierzymy jednak w nasze umiejętności i doświadczenie. Pozwalają  nam one tworzyć piękne fotoprodukty, które satysfakcjonują miliony naszych Klientów. Możesz nam zaufać.

Wykorzystajmy czas, który spędzamy w domu, również na przyjemne porządki, które wywołają uśmiech na naszej twarzy. Oglądanie zdjęć i wybieranie ich do stworzenia fotoksiążki z ważnych momentów w życiu, pozwoli oderwać trochę myśli i przenieść nas do najwspanialszych chwil. Własnoręcznie stworzony album możemy oglądać wieczorami z najbliższymi lub podarować w prezencie.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz