CEWE FOTOKSIĄŻKA – piękna pamiątka I Komunii Świętej

Czas czytania: 2 minuty

Sakrament I Komunii Świętej to szczególne przeżycie zarówno dla dziecka, jak i całej jego rodziny. By jak najdłużej zachować ten dzień w pamięci, warto zadbać o odpowiednią oprawę wspomnień. W tym wpisie przygotowaliśmy propozycję fotoproduktów CEWE, idealnych na tę okazję.

Maj to miesiąc mijający pod znakiem uroczystości I Komunii Świętych. Pamięć o tym sakramencie warto pielęgnować jak najdłużej. Można to robić na kilka sposobów. Idealnym miejscem na przechowywanie zdjęć z tego dnia jest CEWE FOTOKSIĄŻKA. Dzięki różnorodności teł i elementów graficznych dostępnych zarówno w programie CEWE FOTOŚWIAT, jak i w kreatorze online na pewno stworzysz oprawę graficzną doskonale oddającą atmosferę tego dnia. By zdjęcia prezentowały się w odpowiedni sposób warto zdecydować się na fotoksiążkę w większym rozmiarze. W tej roli świetnie sprawdzi się CEWE FOTOKSIĄŻKA XL lub Duża.

Podczas tworzenia projektu fotoksiążki komunijnej, warto zwrócić uwagę na opcję uszlachetnienia. Srebrne lub złote litery na okładce takiego albumu będą prezentować się bardzo elegancko. Uszlachetnienia lakierem albo akcentami koloru złotego czy srebrnego dotyczą nie tylko tekstu, ale i dodatkowych elementów graficznych na okładce. Tylko od Twojej wyobraźni zależy jak wykorzystasz możliwości naszego programu projektowego. Interesującą funkcją jest też możliwość dodania video do Twojego projektu. Dostęp do nagrania będzie możliwy poprzez kod QR wydrukowany w książce.

CEWE FOTOKSIĄŻKA z I Komunii Świętej będzie pięknym prezentem dla dziecka, ale też doskonałym podarkiem dla dziadków czy rodziców chrzestnych. Stwórz piękny album, do którego będziecie chętnie powracać latami.

Dodaj komentarz