CEWE FOTOKSIĄŻKA pod choinkę – zaplanuj ją już teraz

Posted on

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto rozpocząć przygotowania i planowanie prezentów. Dzięki temu uda się uniknąć nerwowego poszukiwania i realizowania świątecznych zakupów w ostatnim momencie, co kończy się wieloma nerwami, nietrafionymi, robionymi na siłę prezentami i zmarnowanymi pieniędzmi. Idealnym, zawsze właściwie dopasowanym podarunkiem jest z pewnością CEWE Fotoksiążka. W tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego warto przygotowywać taki prezent, poznasz kilka inspiracji i przekonasz się, że jego projektowanie jest niezwykle proste.

Dlaczego warto pod choinkę sprezentować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ?

Podarowanie wysokiej jakości wydruków to doskonały prezent na każdą okazję. W szczególności jeśli fotografie są zgromadzone w formie pięknej, profesjonalnie wyglądającej publikacji. Estetyka wykonania CEWE FOTOKSIĄŻEK sprawia, że znakomicie podkreślą odświętną atmosferę tradycji obdarowywania najbliższych z okazji Bożego Narodzenia.

Książki z własnymi zdjęciami dostępne są w wielu różnorodnych formatach. Możesz wybierać publikacje o bardzo dużych rozmiarach (XL), a także kieszonkowe. Co więcej albumy mogą przyjmować zarówno tradycyjne proporcje boków, jak i kwadratowe czy panoramiczne. CEWE FOTOKSIĄŻKI to także różnorodność okładek. Szeroka oferta pozwala dopasować je zarówno do swobodnych albumów realizowanych dla młodzieży, jak i bardziej podniosłych, np. adresowanych do rodziców. Przygotowując CEWE FOTOKSIĄŻKĘ masz także wybór spośród różnych rodzajów papieru czy uszlachetnień.

Jeśli przedświąteczne zakupy kojarzą Ci się z długimi kolejkami, wyczerpującymi poszukiwaniami prezentów w centrach handlowych, nerwami i stresem to zapomnij o tych przykrych doświadczeniach. Z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ przygotowywanie bożonarodzeniowych prezentów dla najbliższych będzie czystą przyjemnością. Przede wszystkim gwarantuje to intuicyjny i przyjazny dla użytkowników interfejs kreatora albumów. Możesz z niego skorzystać na niemal dowolnym urządzeniu, stąd nie musisz nawet ruszać się z kanapy, aby załatwić sprawę świątecznych prezentów. Zdalnie załatwisz także realizację publikacji, a ta zostanie dostarczona wprost do Twoich drzwi przez kuriera. Czy można wyobrazić sobie przyjemniejsze świąteczne zakupy?

 

CEWE FOTOKSIĄŻKA i CEWE FOTOPREZENTY na Boże Narodzenie

Fotoksiążka – inspiracje na Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to szczególny, inspirujący okres. Kojarzy się z wyjątkową, rodzinną atmosferą i czasem pełnym miłości. Zbiega się również z końcem roku, stąd stanowi także czas podsumowań i wdzięczności za to, co dobrego przyniósł ostatni czas. Te skojarzenia ze świętami mogą stanowić inspirację do stworzenia pięknej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Taka publikacja może stanowić prezent dla całej rodziny. Zgromadzone w niej zdjęcia będą nie tylko cudowną pamiątką, ale będą również przypominały o tym, co w życiu najważniejsze. Już samo jej oglądanie w trakcie wigilijnego wieczoru będzie stanowiło wyjątkowe przeżycie. CEWE FOTOKSIĄŻKA może liczyć aż 178 stron, stąd możesz w niej zgromadzić naprawdę wiele jedynych w swoim rodzaju chwil. Album, który chcesz podarować najbliższym, może być podsumowaniem ostatnich kilku miesięcy. To dobry pomysł na rozpoczęcie świątecznej tradycji – CEWE FOTOKSIĄŻKA może stać się bodźcem do drukowania własnych zdjęć i tworzenia domowego archiwum.

CEWE FOTOKSIĄŻKI mogą przyjmować różnorodne formy. Małe, kieszonkowe publikacje świetnie sprawdzą się jako przestrzeń do zaprezentowania zdjęć milusińskich. Jeśli wśród wigilijnych gości znajdą się świeżo upieczeni rodzice, to z pewnością wzruszą się na widok fotografii ich pociechy. Świetnym pomysłem na prezent dla Babci i Dziadka będzie elegancko zdobiona publikacja, wykończona uszlachetnieniami i tłoczeniami. Wewnątrz możesz zamieścić fotografie z ich młodości lub współczesne z dziećmi i wnuczętami.

Jeśli wśród obdarowywanych znajdują się entuzjaści fotografii, to CEWE FOTOKSIĄŻKA może przyjąć formę zachwycającego portfolio. Możliwość obejrzenia efektów własnej pracy na wysokiej jakości papierze, w starannie wykonanej fotoksiążce z pewnością będzie bardzo inspirującym i motywującym przeżyciem.

Więcej inspirujących pomysłów na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ znajdziesz w poniższych tekstach:

Tworzenie fotoksiążek to także przyjemność dla Ciebie

Przygotowywanie prezentów świątecznych – w szczególności jeśli przytrafiło się zabrać za to zbyt późno – może być przyczyną stresów i wątpliwą przyjemnością. Z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ jest zupełnie odwrotnie. Stworzenie takiej publikacji oznacza twórczą zabawę i możliwość uwolnienia własnej kreatywności. Da wiele radości nie tylko obdarowywanym, ale także twórcy prezentu. W szczególności że do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze dużo czasu.

CEWE FOTOKSIĄŻKI pozwalają nie tylko na umieszczanie fotografii w formie pięknych publikacji, ale również uzupełnianie ich różnymi dodatkami. Należą do nich różnorodne cliparty, tła, ramki, obrazki, własnoręczne rysunki czy napisy realizowane przy pomocy stylowych krojów pisma. Dzięki temu taki album przyjmie atrakcyjną formę dopasowaną do charakteru projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.