CEWE FOTOKSIĄŻKA z majówki – urlopowy klimat przez cały rok

W tym roku majówkowe dni rozłożyły się bardzo korzystnie. Przedłużony weekend był doskonałą okazją do dalszych lub bliższych wyjazdów. Jednak również urlop w mieście sprzyjał spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Bez różnicy, gdzie spędziliście ten czas, na pewno każdy podczas majówki wykonał wiele pięknych zdjęć. W poniższym wpisie podpowiadamy, jak najlepiej je wykorzystać.

Fotoksiążka z rodzinnej majówki

Każdy rodzic wie, jak szybko rosną dzieci. Dlatego zdjęcia zrobione podczas rodzinnych wyjazdów są piękną pamiątką na lata, do której później będziecie chętnie wracać. CEWE FOTOKSIĄŻKA idealnie nadaje się do kolekcjonowania tego typu wspomnień. Wybierzcie najciekawsze kadry z wyjazdu i do dzieła. Podczas tworzenia projektu możecie skorzystać z gotowych szablonów lub stworzyć projekt od podstaw. Zdjęcia możecie ozdobić wiosennymi clipartami, podpisami i gotowe! Natomiast dla najmłodszych członków rodziny możecie stworzyć CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Kids, która dzięki utwardzonym stronom i zaokrąglonym rogom jest całkowicie bezpieczna dla dzieci.

CEWE FOTOKSIĄŻKA z wypadu fotograficznego

Dla wielu fotografów majówka jest często pierwszą okazją na dłuższe wypady fotograficzne. Jeżeli w tym roku wybraliście się w plener, warto później nadać wykonanym kadrom wyjątkowej formy. W przypadku fotografii krajobrazowej świetnie sprawdzi się CEWE FOTOKSIĄŻKA XL lub Duża Panorama. Taka fotoksiążka jest też dobrą alternatywą dla standardowego portfolio fotograficznego. By zadbać o jak najlepszą prezencję zdjęć warto wybrać też odpowiedni papier. Nada on zdjęciom dodatkowej głębi i podkreśli ich wyjątkowy charakter.

Jednak nie musisz być profesjonalnym fotografem by stworzyć swoją fotoksiążkę. Każda CEWE FOTOKSIĄŻKA jest piękna i wyjątkowa bo zawiera Wasze wspomnienia. Dlatego wszystkich entuzjastów CEWE FOTOKSIĄŻKI zapraszamy do zgłaszania swoich projektów w naszym konkursie na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Roku. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody, w tym 10 000zł na podróż marzeń.

Udostępnij artykuł na:

One Reply to “CEWE FOTOKSIĄŻKA z majówki – urlopowy klimat przez cały rok”

Dodaj komentarz