CEWE FOTOKSIĄŻKA z Twoimi przepisami wypieków

W każdej rodzinie istnieją przepisy na wyjątkowe ciasta i desery, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. A może posiadacie własne sprawdzone receptury, które warto zapisać i które warto mieć zawsze pod ręką. Jeśli tak to stwórzcie własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z przepisami na ciasta i desery! Zajrzyjcie do tego artykułu, aby dowiedzieć się, dlaczego warto to zrobić!

Przepis na… świetną CEWE FOTOKSIAŻKĘ

CEWE FOTOKSIĄŻKA daje Ci wyjątkową okazję, aby stać się wydawcą książki. I to nie byle jakiej, lecz jedynej w swoim rodzaju! Każda CEWE FOTOKSIĄŻKA jest wyjątkowa, lecz jeśli dodasz do niej swoje autorskie przepisy na ciasta i desery, lub zamieścisz w niej babcine receptury, to nabierze wyjątkowego… smaku.

Taką publikację możesz stworzyć także wtedy gdy korzystasz z przepisów ze swoich ulubionych blogów cukierniczych. Warto je zebrać w jednym miejscu i mieć zawsze pod ręką. A że w CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz zamieścić zdjęcia swoich słodkich dzieł sztuki, to tym bardziej pieczenie będzie sprawiało radość. CEWE FOTOKSIĄŻKA jest dostępna w przeróżnych formatach. Mała, podręczna publikacja może zająć stałe miejsce w kuchni, natomiast większe formaty mogą zagościć na półce i stać się domową biblią wszystkich pasjonatów pieczenia.

fotoksiążka z przepisami

Twoje przepisy i zdjęcia

CEWE FOTOKSIĄŻKI powstają z ogromną dbałością o detale i zawsze są drukowane po to, aby dać Ci radość oglądania ulubionych zdjęć. W przypadku albumu połączonego z książka z przepisami na ciasta i desery możesz wykorzystać zdjęcia stockowe z sieci. Warto jednak sięgnąć po aparat (wystarczy nawet smartfon) i sfotografować swoje wypieki. Fajne zdjęcia będą zachęcały inne osoby sięgające po tę książkę z przepisami, aby spróbowali tych pyszności. A Ty możesz przy tym pochwalić się, jakie cuda udało Ci się upiec!

Do wykonywania takich zdjęć wystarczy przestrzeń Twojej kuchni lub jadalni i podstawowy sprzęt. Udane wypieki są bardzo fotogeniczne, tak więc z łatwością przygotujesz fotografie, które upiększą Twoją książkę kulinarną. Zgromadź ulubione receptury i zaprojektuj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Taka publikacja może pomieścić naprawdę ogromną liczbę przepisów. Możesz także stworzyć kilka mniejszych CEWE FOTOKSIĄŻEK, dzieląc je na kategorie – ciasta, desery lodowe, desery z alkoholem, wypieki, pieczywo i co jeszcze przyjdzie Ci na myśl!

cewe fotoksiążka z przepisami

 Zgromadź najlepsze przepisy

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko świetne zdjęcia, ale również możliwość zaprojektowania tekstu czy różnych elementów graficznych. Dzięki temu możesz z łatwością poukładać treść swoich przepisów tak, aby była ona możliwie najbardziej przystępna. Możesz także stworzyć spis treści czy indeks, tak aby każdy szybko i z łatwością odnalazł przepis na to, na co ma akurat ochotę.

Możesz także z łatwością podzielić swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z przepisami na różne kategorie. W tym celu możesz zastosować różne kolory teł stron. Przykładowo przepisy oparte na czekoladzie mogą mieć ciemno-brązową kolorystykę, orzeźwiające słodkości z lodami żółtą nawiązującą do lata, przepisy na świąteczne słodkości mogą być zaprezentowane na stronach utrzymanych w czerwonej tonacji, natomiast słodkości z owocami na zielonych. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i skojarzeń, niemniej taki sposób podzielenia książki ułatwi z niej korzystanie.

Podczas projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI masz pełną dowolność w doborze jej elementów i układu. Dlatego równie proste będzie podzielenie treści przepisów na sekcje obejmujące składniki czy wszystkie kroki niezbędne do wykonania danego ciasta, deseru czy upieczenia chleba. Możesz także z łatwością dodać ramkę, w której wpiszesz cenne uwagi i wskazówki. Może to być przypomnienie, aby przykładowo jajka wyjąć z 20 minut przed rozpoczęciem ubijania. Wszystko to, co zapewni sukces i pozwoli cieszyć się smakowitymi słodkimi specjałami.

wspólne gotowanie i pieczenie

Portfolio pasjonatów wypieków

Jeśli pieczenie to Twoja prawdziwa pasja i uwielbiasz chwalić się swoimi słodkimi sukcesami (przykładowo poprzez prowadzenie konta na Instagramie), to możesz zaprojektować ekskluzywną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Będzie ona Twoim swoistym cukierniczym portfolio. Możesz w nim zgromadzić swoje najlepsze przepisy, ale też postawić na nutkę tajemnicy, zostawiając czytelników jedynie z ucztą kulinarną… i wizualną. Wybierz najlepsze zdjęcia i wykonaj unikatową słodką CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Wśród formatów CEWE FOTOKSIĄŻKI znajdziesz takie, które w szczególności podkreślą wyjątkowość Twoich wypieków. Przykładem jest CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure.

Książka do pieczenia dla najmłodszych

Dzieciaki uwielbiają pomagać w kuchni! A już w szczególności podczas pieczenia stają się niezwykle ciekawskie. Cóż zabawa z mąką to dla nich prawdziwa sensoplastyka. Zachęć je do wspólnej zabawy ze słodkościami, drukując CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Kids. Na twardych, bezpieczny dla dzieci stronach możesz zgromadzić przepisy, przy których dzieciaki mogą z powodzeniem pomagać. Dobierz łatwe przepisy na proste słodkości, przy których będzie mnóstwo bezpiecznej zabawy.

Świetną okazją do stworzenia własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI z ulubionymi przepisami na ciasta i desery jest zbliżający się Światowy Dzień Pieczenia. Czy jest lepszy sposób na jego celebrowanie niż przygotowanie wspaniałych słodkości, których smak pozostanie w pamięci na długo?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *