CEWE na Memoriale Huberta Wagnera

Czas czytania: 3 minuty

Byliśmy tam z Wami i wspólnie kibicowaliśmy naszym siatkarzom. Przez 3 dni (24, 25 i 26 sierpnia), w  krakowskiej Tauron Arenie,  emocjonowaliśmy się rozgrywkami sportowymi, a całość tych zmagań utrwaliliśmy na zdjęciach – skoro byliśmy “na kadrze” to nie wypadało nie ująć tego “w kadrze”. Wierzymy, że taka gra słów cieszyła Was równie mocno co gra siatkarzy.

Wspólne zwycięstwo

XVI Memoriał Heberta Wagnera był dla naszych siatkarzy najważniejszym sprawdzianem przed mistrzostwami świata, które rozpoczną się 9 września. Ten 19 turniej o miano najlepszej siatkarskiej drużyny globu odbędzie się we Włoszech i Bułgarii. Podczas Memoriału Wagnera, sportowo wypadliśmy świetnie pokonując kolejno Kanadę, Francję i Rosję. Natomiast wspólnym zwycięstwem jest też to, że w tak tłumnie odwiedzaliście stoisko CEWE w krakowskiej Tauron Arenie.

A, że na parkiecie czujemy się świetnie niczym siatkarze, wręczaliśmy też nagrody konkursowe na boisku – raz jeszcze gratulujemy tym, którzy otrzymali specjalne, fotograficzne vouchery i upominki.

Warsztaty fotografii sportowej

Bezpłatne warsztaty fotografii sportowej poprowadził znany fotograf, laureat World Press Photo w kategorii sport-action, Andrzej Grygiel (więcej o jego nagrodach i o nim przeczytasz TUTAJ). Andrzej Grygiel, na co dzień fotografuje aparatem Fujifilm X-Pro2, ale zainteresowanym zdradził więcej tajemnic swojego fachu, więc z pewnością było warto zapisać się na prowadzone przez niego warsztaty.

Te rozpoczęły 24 sierpnia od krótkich zajęć teoretycznych, a uczestnicy otrzymali do dyspozycji aparaty serii Fujifilm X i obiektywy Fujinon. Co ważniejsze, dzięki specjalnej akredytacji, uczestnicy warsztatów mogli korzystać z porad Andrzeja Grygiela w praktyce podczas XVI Memoriału Huberta Wagnera. Organizatorem warsztatów były marki FUJIFILM i CEWE FOTOJOKER.

Gra w siatkówkę, gra słowem

Podczas Memoriału Huberta Wagnera mogliście zabrać ze sobą najnowsze wydanie magazynu Foto CEWE Inspiracje czy zrobić sobie zdjęcie i wydrukować je bezpłatnie na miejscu w naszych fotokokioskach. Wystarczyło podpiąć smartfon, kliknąć w kilku miejscach i po 2 minutach mieliście fotkę w dłoni – bez żadnej instalacji.

Wśród haseł na tabliczkach mogliście znaleźć np.

 • Siatkówka? Mam ją na oku
 • Zapraszam na przyjęcie
 • Jestem w kadrze!
 • Z kadrą i w kadrze!
 • Jedyne co biorę to czas
 • Po przejściach pod siatką
 • Jestem asem serwisowym
 • Piłka na okrągło
 • Doceniam blok – Domator
 • Pozytywnie mi odbija – Piłka
 • Fajna z każdej strony – Piłka
 • No to lecę! – Piłka

I wiele innych… Cieszymy się, że miały one tak duże wzięcie, a szybki, wygodny i bezpłatny wydruk zdjęć w tych charakterystycznym czerwonym automacie zdobył Wasze serca. Takich Fotokiosków znajdziecie w Polsce ponad 1700, głównie w największych galeriach handlowych i salonach CEWE FOTOJOKERA. Zapraszamy więc nie tylko do poniższej galerii zdjęć z Memoriału Huberta Wagnera, ale także na kolejne eventy, na których się pojawimy. Już wkrótce spotkasz nas też na 40 PZU Maratonie Warszawskim.

Dodaj komentarz