CEWE na Memoriale Wagnera!

Czas czytania: 2 minuty

Kilka dni temu zakończył się XVII Memoriał Huberta Wagnera, również w tym roku nie mogło nas zabraknąć na tej imprezie! Zajrzyjcie do tego artykułu i zobaczcie jak wspólnie z Wami kibicowaliśmy naszej reprezentacji.

Memoriał Huberta Wagnera to wydarzenie świetnie znane wszystkim fanom piłki siatkowej i ważna impreza w kalendarzu siatkarskich rozgrywek. To też sprawdzian dla reprezentacji przed najważniejszymi imprezami sezonu. W tym roku na Tauron Arenie Polacy zmierzyli się z drużynami z Serbii, Finlandii i Brazylii. A podczas 3 dni imprezy na trybunach kibicowało 45 tysięcy osób!

CEWE sponsorem Memoriału Wagnera
Fot. Karol Bartnik / MPAimages.com

Podobnie jak w zeszłym roku, również podczas tegorocznej edycji wydarzenia nie mogło nas zabraknąć w Krakowie. Wraz z naszym partnerem firmą Canon zorganizowaliśmy wiele atrakcji dla kibiców, który od 1 do 3 sierpnia odwiedzili Tauron Arenę. Wszystkie osoby, które w tych dniach odwiedziły nasze stoisko miały okazję zapoznać się z naszymi fotoproduktami. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się CEWE FOTOKSIĄŻKA stworzona ze zdjęć z poprzedniej edycji Memoriału.

Dodatkowo, każdy, kto odwiedził naszą strefę mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Osoby pozujące w kadrze mogły skorzystać wielu z gadżetów, które przygotowaliśmy na tę okazję. Wśród nich były tabliczki z zabawnymi hasłami, nawiązującymi do imprezy. Takie zdjęcie można było później wydrukować w naszym fotoksiosku. Dzięki temu, kibice opuszczający Tauron Arenę poza świetnymi wspomnieniami, zabierali ze sobą pamiątkę, która będzie przypominała im o tych sportowych emocjach!

Na fanów siatkówki czekały też konkursy, w których można było wygrać vouchery na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. A wraz z firmą Canon przygotowaliśmy warsztaty fotografii sportowej, podczas których pod okiem profesjonalnych fotografów, uczestnicy mogli podszkolić swój warsztat.

Dodaj komentarz