CEWE wspiera SOS Wioski Dziecięce

CEWE wspiera SOS Wioski Dziecięce
Czas czytania: 2 minuty

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce jest częścią międzynarodowej organizacji SOS Children’s Villages, obecnej w 135 krajach świata od ponad 65 lat. Ich misją jest pomoc dzieciom, a my jako firma staramy się ich w tym wspierać. O tym jak CEWE pomaga temu stowarzyszeniu przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pierwsza SOS Wioska Dziecięca została otwarta w Austrii w 1949 roku. Założono ją dla dzieci, które zostały osierocone w czasie II Wojny Światowej – założycielem był Hermann Gmeiner. Jego ideą było stworzenie nowego, rodzinnego środowiska, w którym dzieci poczułyby się jak w domu. Cel szczytny i aktualny po dziś dzień.

Firma CEWE cyklicznie wspiera SOS Wioski Dziecięce od 2014 roku. Wśród form wsparcia możemy wymienić:

  • Przekazujemy 10 000 Euro podczas naszych gali finałowych konkursu na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU.

cewe photo award wspiera SOS Wioski Dziecięce

  • W 2016 roku zaprosiliśmy do naszego laboratorium w Kędzierzynie-Koźlu podopiecznych SOS Wioski Dziecięcej z Kraśnika. CEWE zawsze chętnie przyjmuje wycieczki, ale najbardziej lubimy gościć u siebie dzieci i młodzież, bo zadają nam naprawdę nietypowe pytania związane z procesem produkcji i fotografią.

CEWE chętnie wspiera ważne sprawy. Dlatego właśnie od kilku lat jesteśmy partnerem SOS Wiosek Dziecięcych i jesteśmy w tego dumni. Cieszymy się również, że poprzez trwający konkurs CEWE PHOTO AWARD i Wy możecie się włączyć w taką pomoc fundacji. Tak oto gramy w jednej drużynie, do jednej bramki, a golem… jest tutaj wsparcie młodych ludzi, którzy bardzo tego potrzebują.

Dodaj komentarz