CEWE wyróżnione certyfikatem Superbrands

CEWE Superbrands certyfikat branża fotograficzna

Superbrands to niezależna, światowa organizacja promująca ideę brandingu, zajmująca się identyfikowaniem i prezentowaniem marek, które osiągnęły najwyższy, rynkowy sukces. Firma CEWE została wyróżniona przez tę prestiżową instytucję w kategorii „branża fotograficzna”.

Czym jest Superbrands?

Superbrands to wyjątkowy tytuł, nadawany przez globalną organizację, złożoną z ekspertów i praktyków biznesu. Superbrands działa od ponad 25 lat i jest obecne w blisko 90 krajach. Cieszymy się, że firma CEWE otrzymała tak znamienite wyróżnienie!

Jak wygląda proces certyfikacji?

Od 2 lat znak jest udzielany przez jury składające się z profesjonalistów z różnych branż (tzw. Rada Marek) oraz w oparciu o wyniki badania konsumenckiego. O przyznaniu certyfikatu decydują zatem użytkownicy produktów oraz eksperci do spraw marketingu, sprzedaży i PR. Ocenie poddawana jest jakość produktów, kultura organizacyjna i wartości wyznawane przez markę.

W tym roku firma CEWE zdobyła zaszczytny tytuł Superbrands w kategorii „branża fotograficzna” i tym samym, zajęła zaszczytne miejsce w Klubie Superbrands, pośród takich marek jak: Google, Apart, National Geographic, czy Wedel. To wspaniale, że najwyższa jakość naszych produktów i usług, została dostrzeżona.

CEWE to symbol jakości

W CEWE dbamy, by wspomnienia zostały z Wami na długie lata. Dlatego stawiamy na najwyższą jakość produkowanych CEWE FOTOKSIĄŻEK, CEWE FOTOOBRAZÓW, CEWE FOTOKALENDARZY, zdjęć cyfrowych i innych, kreatywnych fotoproduktów. Jesteśmy marką odpowiedzialną społecznie: wspieramy Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz Fundację Ewy Błaszczyk Akogo?. Pamiętamy również o ekologii – pomagamy sadzić lasy w Kenii i posiadamy Certyfikat FSC – Forest Stewardship Council.

W październiku 2019 wyprodukowaliśmy 60-milionową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. To dzięki Wam już od wielu lat utrwalamy szczęśliwe historie na kartach fotografii, zmieniamy świat na lepsze, i jesteśmy rozpoznawalni w całej Europie, jako silna marka branży fotograficznej.

Dziękujemy, że wspólnie z nami tworzycie CEWE – Superbrand.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz