#CEWEwDOMU, czyli kreatywność nie zna granic

Salony CEWE FOTOJOKER znajdują się w największych miastach w Polsce i dzięki temu docieramy do wielu osób kochających fotografię. Stawiamy na to, aby zarówno asortyment oraz nasze flagowe produkty, do których należą m.in. CEWE  FOTOKSIĄŻKA, jak i obsługa spełniały oczekiwania Klientów i charakteryzowały się profesjonalizmem. Te wartości sprawiają, że w salonach CEWE FOTOJOKER spotkasz wykwalifikowanych i kreatywnych Doradców Klienta. Nasi pracownicy pokazują, że twórcze myślenie nie ma granic oraz udowadniają, że praca dostarcza wielu wspaniałych emocji.  Zachęcamy do zapoznania się z naszym inspiracyjnym cyklem #CEWEwDOMU.

 

Salony CEWE FOTOJOKER to największa w Polsce sieć specjalistycznych salonów fotograficznych. Prężnie działające przedsiębiorstwo nie mogłoby istnieć bez wspaniałych i zaangażowanych w swoją pracę ludzi. Dlatego, teraz gdy jest czas na kreatywne aktywności, oni nie mogli się im oprzeć.

Najlepsze pomysły wpadają do głowy ponoć pod prysznicem, ile w tym prawdy? Nie wiadomo, jednak jedno jest pewne świetnie myśli się w domu, czego dowodem są nasi pracownicy. Na co dzień pełnią funkcję Doradców Klienta w Salonach CEWE FOTOJOKER. To prawdziwi pasjonaci fotografii, tworzenia. Praca daje im satysfakcję i motywację do dalszego rozwoju. Do swoich obowiązków podchodzą bardzo profesjonalnie. W salonach oferują fachową i rzeczową pomoc, ponieważ ich misja sprowadza się do tego, aby nasi Klienci robili lepsze zdjęcia i dzielili się nimi z bliskimi. Kreatywność to ich super moc. Potrafią użyć fotoproduktów w ciekawy i nieszablonowy sposób. Ich perfekcyjna znajomość charakterystyki produktów, pozwala idealnie dopasować np. rodzaj FOTOOBRAZU do jego zastosowania lub miejsca, w którym ma być prezentowany. Warto zdać się na ich doświadczenie oraz korzystać ze świetnych pomysłów i rad. Pozwala to również na stworzenie fotoproduktów przeznaczonych do dekoracji domu, na prezent lub przechowywania wspomnień.

Nasz cykl #CEWEwDOMU to seria filmów, w których można zobaczyć naszych pracowników w ich domowym otoczeniu. Zespół tworzą osoby, które naprawdę doceniają jakość fotoproduktów i lubią otaczać się wspomnieniami, dlatego w serii filmów opatrzonych #CEWEwDOMU, będziemy inspirować, do wykorzystywania zdjęć w ciekawy i nieszablonowy sposób.

Inspiracje

#CEWEwDOMU - FOTO PUZZLE

W ramach cyklu #CEWEwDOMU będziemy pokazywać różnego rodzaju inspiracje. Dom to miejsce, które ma duszę, dlatego warto dbać, aby przedmioty, jakimi się otaczamy były dla nas ważne. Warto swój wolny czas spędzić razem z najbliższymi. Miłym południowym zajęciem angażującym całą rodzinę będzie ułożenie FOTO PUZZLI z ulubionym zdjęciem.  Dzięki nim będziecie mogli powspominać.

Sprzęt fotograficzny

instax

 

Nasi Doradcy Klienta znają perfekcyjnie parametry oraz zastosowanie danego sprzętu fotograficznego i tą wiedzą będą dzielić się w filmach w cyklu #CEWEwDOMU. To świetna podpowiedź, dla kogoś, kto chce zrobić prezent w postaci aparatu fotograficznego.

Projektowanie

#CEWEwDOMU - dziecinnie proste

Uważamy, że zdjęciami można cieszyć się na wiele sposobów, ale najwięcej satysfakcji daje możliwość zobaczenia swojej wydrukowanej fotografii. Dlatego będziemy opowiadać również o tym, że zaprojektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI, CEWE FOTOBRAZU lub CEWE FOTOPREZENTU jest dziecinnie proste. A radość z trzymania w ręku swojego dzieła jest ogromna.

Cykl #CEWEwDOMU tworzy obraz CEWE jako miejsca, w którym gromadzą się ludzie z pasją do fotografii, którzy mają głowy pełne pomysłów. Fotoprodukty pozwalają im realizować siebie i dają przestrzeń do kreatywnych aktywności. Ty również Uwolnij swoją wyobraźnię i wypełnij dom wspomnieniami.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.