Cytaty o Babci i Dziadku do Fotokalendarza

Posted on
Cytaty o Babci i Dziadku (1)

Babcia i Dziadek  – słowa, w których zawiera się tak wiele emocji. Właśnie oni często pojawiają się w naszych wspomnieniach z dzieciństwa, uwielbiamy z nimi rozmawiać, bawić się i śmiać. To ich dom zawsze kojarzy się z rodzinną, wyjątkową atmosferą, unoszącym się w powietrzu perfekcyjnym zapachem świeżo upieczonych ciast oraz świetną przygodą i odkrywaniem świata. Z okazji ich święta poznaj cytaty o Babci i Dziadku, które sprawią im wiele radości.

Już niebawem będziemy świętować dzień Babci i Dziadka. To dobry moment, aby pokazać im, że dzieci ich uwielbiają i cieszą się na każdą spędzoną wspólnie chwilę. Warto przypomnieć im, że są bardzo ważni dla najmłodszych i pełnią ważną rolę w ich rozwoju. Maluszek nauczył się wypowiadać słowa „Babcia” i „Dziadek” zaraz po tym jak powiedział po raz pierwszy „Mama” i „Tata”. Dziadkowie wiedzą, jak sprawić wiele radości swoim ukochanym wnuków, potrafią rozmawiać z nimi i zawsze starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Cytaty o Babci i Dziadku

Warto w tym czasie pokazać im jak są wyjątkowi i podarować im spersonalizowany prezent od serca w formie Fotokalendarza od CEWE. Upominek zyska jeszcze więcej osobistego charakteru. Możesz dodać kilka słów od siebie lub cytaty o Babci i Dziadku. Warto postawić na pełne miłości słowa autorstwa Rudolpha Giuliani: „To, czego dzieci potrzebują, w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka”. Pięknie będą prezentować się w dużym formacie najwyższej jakości Fotokalendarza. Możesz skorzystać z wielu dostępnych szablonów i szybko i przyjemnie zaprojektować upominek, dzięki któremu Dziadkowie będą zawsze mieć blisko ich ukochanych wnuków.

Wyjątkowy prezent od serca w jakości Premium dla Babci

Babcia ma w sobie tyle miłości. W dodatku zawsze jest gotowa, żeby wysłuchać, jak było w szkole lub upiec pyszne ciasteczka. To właśnie ona dba o to, by rodzinny przepis na wyjątkowy deser był przekazywany z pokolenia na pokolenie. Dlatego z przyjemnością spędza popołudnie na pieczeniu razem z wnukami. Zawsze też potrafi zorganizować wspólny czas. Dzieci uwielbiają odwiedzać ją i bawić się w teatrzyk. Razem z Babcią wymyślają ciekawe historie, przebierają się i wcielają się w przeróżne role. Dla rodziców niezwykła więź między Babcią a najmłodszymi jest niezwykle wzruszająca. Dlatego warto stworzyć dla niej prezent od serca. Może postawisz na Fotokalendarz ze zdjęciami Dziadków z wnukami?

Fotokalendarz

Świetnym pomysłem jest postawienie na naszą nowość Fotokalendarz z drewnianą listwą. Ten element będzie idealnie współgrał z wystrojem salonu, sypialni lub kuchni, w których nie brakuje drewnianych akcentów. Pomyśl, jak miło będzie Babci, gdy codziennie będzie mogła spojrzeć na swoje wnuki. Aby prezent pokazywał jeszcze więcej emocji, możesz dodać do niego cytaty o Babci, dzięki którym podkreślisz, jak dużą rolę odgrywa w życiu dzieci.

Jeśli chcesz powiedzieć że:

  • świetnie dogaduje się z dziećmi, to możesz postawić na: Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem, trochę najlepszym przyjacielem.
  • przekazuje najmłodszym wyjątkowe wartości, powiedz: Ogród miłości wyrasta w sercu babci.
  • dzieci jej ufają i chętnie zwierzają się ze swoich marzeń i sukcesów, napisz: Babcia – dziedzictwo intencji, nadzieje i marzenia, odpoczynek serca w pieszczocie, niekończąca radość przeglądania się w jej oczach. Stephen Littleword
  • potrafi zorganizować świetną zabawę, wybierz tę sentencję: Gdy dziadkowie wchodzą drzwiami, dyscyplina wylatuje przez okno. Ogden Nash

Spersonalizowany upominek dla Dziadka

Twój Tata był idealnym ojcem – zawsze słuchał, rozumiał, pozwalał samodzielnie decydować, pomagał i zawsze potrafił Cię rozbawić. Gdy na świecie pojawiły się Twoje dzieci z wielką radością wszedł w nową rolę. I teraz jest również cudownym Dziadkiem. Dzieci często pytają, kiedy będą mogły go odwiedzić. Uwielbiają siadać mu na kolanach i słuchać bajek i opowieści. Dziadek też pięknie potrafi zaciekawić najmłodszych nowymi zainteresowaniami. Ostatnio uczył ich grać w szachy, razem układali już puzzle. To właśnie jemu zawdzięczają fakt, że potrafią jeździć na rowerze. W czasie jednego z wakacyjnych wyjazdów do Dziadka na wieś nauczył ich poruszać się na jednośladzie. Na pewno ucieszyłby się z prezentu, złożonym ze zdjęć wnuków. Dzięki temu mógłby cofnąć się w czasie i ponownie przeżyć najpiękniejsze wspólne momenty. A może do Fotokalendarza dodasz cytaty o Babci i Dziadku? Na pewno ze wzruszeniem będzie do nich wracać.

Kalendarz ze zdjęciami

Jeżeli chcesz powiedzieć, że:

  • potrafi zainteresować dzieci ciekawym hobby, postaw na: Coraz częściej, kiedy wybieram osobę, która zainspirowała mnie najbardziej, wracam do mojego dziadka. James Earl Jones
  • jest idealnym wsparciem i jest niesamowicie szczery w relacji z wnukami, napisz: Dziadek ma uszy, które naprawdę słuchają, ramiona, które zawsze trzymają, miłość, która nie ma końca i serce zrobione ze złota. 
  • opowiada najlepsze bajki, powiedz: Dziadek – zadasz mu krótkie pytanie, a on ci opowie całą historię.
  • po prostu jest wyjątkowy, wybierz tę sentencję: Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce.

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *