Cytaty o Babci i Dziadku do Fotokalendarza

Posted on
Cytaty o Babci i Dziadku (1)

Święto Dziadków to dobry moment, by celebrować niezwykłą więź, jaka łączy ich z wnukami. Niech Twoje dzieci podarują w tym roku babci i dziadkowi coś więcej niż prezent. Zobacz pomysły na upominki w formie kalendarzy ze zdjęciami, które możesz ozdobić również wzruszającymi cytatami. Odkryj bazę inspiracji z najlepszymi sentencjami o seniorach.

Babcia i Dziadek  – słowa, w których zawiera się tak wiele emocji… Czy to właśnie oni często pojawiają się w Twoich wspomnieniach z dzieciństwa? Przypominasz sobie, że czas spędzony z nimi dawał Ci wiele radości, a ich dom do dzisiaj kojarzy Ci się z rodzinną atmosferą, zapachem świeżo upieczonych ciast oraz odkrywaniem świata? Teraz to Twoje dzieci z dziadkami budują własne wyjątkowe wspomnienia na lata.

Już niebawem Dziadkowie będą obchodzić swoje święto. Z tej okazji  podaruj im niesamowity prezent – pełen emocji. Przypomnij Seniorom, że są bardzo ważnymi osobami dla dzieci. Gdy Twoje maluszki uczyły się mówić,  jednymi z pierwszych słów, jakie opanowały, były „Babcia i Dziadek”? Razem z dziećmi możesz przygotować upominek, który pokaże, że najmłodsi uwielbiają Twoich rodziców i cieszą się na każdą wspólną zabawę, spacer czy wycieczkę rowerową.

Pomysł na coś więcej niż prezent – kalendarz ze zdjęciami i cytatami na dzień Babci i Dziadka

Cytaty o Babci i Dziadku
Podaruj Dziadkom fotokalendarz z sentencjami.

Czy pamiętasz z dzieciństwa moment wręczania prezentów Dziadkom? Najprzyjemniejsza część to ta chwila, gdy serdecznie się uśmiechali i przytulali Cię w podziękowaniu! Od razu było jasne, że prezent sprawił im radość. To dzięki temu, że poczuli się dla Ciebie ważni. Zadbaj o to, by Twoje dzieci również miały szansę obdarować Babcię i Dziadka upominkiem, który wywoła uśmiech. A gdyby ten prezent sprawiał im radość przez kolejnych 12 miesięcy? Razem z maluchami zaprojektuj dobry rok w formie Fotokalendarza  CEWE. Wybierz zdjęcia, które pokazują różne sytuacje z życia dzieci, np. wyjście na lody, przedstawienie z przedszkola, urodziny lub wspólną zabawę z dziadkami.

Upominek stanie się jeszcze bardziej osobisty, gdy na stronach kalendarza umieścisz opisy lub cytaty o Babci lub Dziadku. Możesz np. wybrać pełne miłości słowa autorstwa Rudolpha Giuliani: „To, czego dzieci potrzebują, w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka”. 

Ten cytat pięknie będzie prezentować się w dużym formacie, takim jak A2 lub A3, ponieważ w tym rozmiarze zarówno daty, jak i fotografie mają odpowiednio wiele przestrzeni, która ułatwia odczytanie słów i cyfr.

W czasie projektowania możesz skorzystać z wielu dostępnych szablonów, czyli gotowych wzorów z dobranymi grafikami oraz spójną kolorystyką. Do tego, możesz dodać własne cytaty o babci i dziadku. Dzięki temu stworzysz projekt w kilka minut. A Dziadkowie zawsze będą mieć ukochanych wnuków blisko siebie.

Wyjątkowy prezent od serca oraz wzruszające cytaty o babci

Twoja Mama ma w sobie tyle miłości… A w dodatku zawsze jest gotowa, żeby wysłuchać opowieści dzieci o tym, jak było w szkole. Potrafi także ciekawie zorganizować wspólny czas. Maluchy uwielbiają odwiedzać Babcię i bawić się w teatrzyk: razem wymyślają ciekawe historie, przebierają się i wcielają w przeróżne role.

Seniorka kocha również rozpieszczać wnuki, dzięki własnoręcznie upieczonym ciasteczkom. To właśnie ona dba o to, by rodzinny przepis na wyjątkowy deser był przekazywany z pokolenia na pokolenie i z przyjemnością włącza maluchy w różne kulinarne aktywności. Niezwykła więź między Babcią a najmłodszymi jest dla Ciebie wzruszająca? Warto zatrzymać te piękne emocje dzięki prezentowi od serca  z okazji jej święta. Może postawisz na Fotokalendarz ze zdjęciami Dziadków i wnuków oraz cytatami?

Fotokalendarz
Kalendarz ze zdjęciami i cytatami – wyjątkowy prezent dla ukochanej Babci

Świetnym pomysłem jest wybór Fotokalendarza z drewnianą listwą. Ten naturalny element będzie idealnie współgrał z wystrojem salonu, sypialni lub kuchni, w których nie brakuje drewnianych akcentów, a także z mieszkaniem urządzonym w bardziej nowoczesnym stylu. Aby prezent pokazywał jeszcze więcej emocji, możesz dodać do niego cytaty o Babci, dzięki którym podkreślisz, jak dużą rolę odgrywa w życiu dzieci.

Jeśli chcesz powiedzieć że Babcia:

  • świetnie dogaduje się z dziećmi, to możesz postawić na: Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem, trochę najlepszym przyjacielem.
  • przekazuje najmłodszym wyjątkowe wartości, powiedz: Ogród miłości wyrasta w sercu babci.
  • dzieci jej ufają i chętnie zwierzają się ze swoich marzeń i sukcesów, napisz: Babcia – dziedzictwo intencji, nadzieje i marzenia, odpoczynek serca w pieszczocie, niekończąca radość przeglądania się w jej oczach. Stephen Littleword
  • potrafi zorganizować świetną zabawę, wybierz sentencję: Gdy dziadkowie wchodzą drzwiami, dyscyplina wylatuje przez okno. Ogden Nash

Spersonalizowany upominek i sentencje o Dziadku

Twój Tata był idealnym ojcem – zawsze słuchał, rozumiał, pozwalał samodzielnie decydować, pomagał i potrafił, a nawet wciąż potrafi, rozbawić Cię jak nikt. Gdy na świecie pojawiły się Twoje dzieci, z wielką radością wszedł w nową rolę – i teraz jest również cudownym Dziadkiem. Dzieci często pytają, kiedy będą mogły go odwiedzić. Uwielbiają siadać mu na kolanach i słuchać bajek oraz opowieści.

Dziadek też pięknie potrafi zaciekawić najmłodszych nowymi pasjami. Ostatnio uczył ich grać w szachy, razem ułożyli  również niejedne puzzle… Na pewno ucieszyłby się z prezentu, złożonego ze zdjęć wnuków. Dzięki temu mógłby cofnąć się w czasie i ponownie przeżyć najpiękniejsze wspólne momenty. A może do Fotokalendarza dodasz cytaty o Dziadku? Na pewno ze wzruszeniem będzie do nich wracać.

Kalendarz ze zdjęciami

Jeżeli chcesz powiedzieć, że Dziadek:

  • potrafi zainteresować dzieci ciekawym hobby, postaw na: Coraz częściej, kiedy wybieram osobę, która zainspirowała mnie najbardziej, wracam do mojego dziadka. James Earl Jones
  • jest idealnym wsparciem i jest niesamowicie szczery w relacji z wnukami, napisz: Dziadek ma uszy, które naprawdę słuchają, ramiona, które zawsze trzymają, miłość, która nie ma końca i serce zrobione ze złota. 
  • opowiada najlepsze bajki, powiedz: Dziadek – zadasz mu krótkie pytanie, a on ci opowie całą historię.
  • po prostu jest wyjątkowy, wybierz tę sentencję: Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce.

Miłość wnuków i Dziadków jest niezwykła. Potrafią porozumieć się jak nikt inny i czerpać ze swojej obecności wiele radości. Ta wyjątkowa więź zasługuje na to, by ją utrwalić. Możesz zatrzymać wspólne momenty i wydrukować je na kalendarzu CEWE.

Z okazji zbliżającego się  święta podaruj Seniorom coś więcej niż prezent – wspólne chwile, przygody emocje… Zamieszczając wzruszające sentencje o Babci i Dziadku, podkreślisz ich niepowtarzalną rolę w życiu maluchów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *