Czas na podsumowania – CEWE FOTOKSIĄŻKA jako Kronika Roczna

Posted on
Kronika Roczna (3)

Końcówka grudnia to świetny czas na podsumowania i wspominanie wszystkich dobrych chwil z całego roku. Świąteczna atmosfera jeszcze unosi się w powietrzu, a my cieszymy się obecnością bliskich, przywołujemy wyjątkowe momenty utrwalone na zdjęciach. To świetny czas, aby stworzyć CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w formie Kroniki Rocznej.

Grudzień to moment, w którym możemy odpocząć i zdystansować się, a także podsumować wydarzenia minionych dwunastu miesięcy. W ciągu roku tak wiele się dzieje. Ten czas był naprawdę wyjątkowy.

Kronika Roczna (3)

Każdy rok jest inny, wyjątkowy i warty zapamiętania. Wystarczy wygodnie usiąść w fotelu, włączyć ulubione piosenki, zamknąć oczy i wspominać minione wydarzenia. Na pewno w Twoich myślach pojawią się roześmiane twarze bliskich. Migawka z wyjazdu nad morze z przyjaciółmi. Wracanie pamięcią do tych wszystkich cudownych chwil na pewno sprawi Ci wiele radości. Może utrwalisz je wszystkie w CEWE FOTOKSIĄŻCE w formie Kroniki Rocznej? Charakteryzuje się ona najwyższą jakością wykonania. Jest wielokrotnie nagradzana międzynarodowymi i krajowymi wyróżnieniami. Zyskała również status fotoksiążki numer 1 w Europie. Stale utrzymuje się na pozycji silnego lidera w swojej kategorii na Starym Kontynencie. Projektowanie jej to świetna zabawa, a dzięki wielu dostępnym szablonom w naszym programie projektowym szybko i łatwo zapełnisz strony Twoimi fotografiami.

Rodzinna Kronika Roczna

Kronika Roczna (1)

Rodzina jest najważniejsza. To właśnie najbliżsi dają nam motywację do działania, wspierają, a przede wszystkim są wyjątkowymi kompanami w czasie codziennych czynności. Wywołują uśmiech na Twojej twarzy, gdy razem gotujecie, sprzątacie lub oglądacie serial. Uwielbiasz spędzać z nimi czas, podróżować i poznawać nowe ciekawe aktywności. W tym roku razem z mężem odkryliście zajęcia jogi. Bliscy dodają Ci odwagi. Kochasz ich nad życie. Dlatego warto utrwalać wspólne momenty i celebrować to, że macie siebie. Może zachowasz je w CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w jakości Premium? Najpiękniejsze chwile zasługują na najlepsze wykonanie. Możesz napisać kilka ciepłych słów  w formie cytatu, lub dodać komentarze do zdjęć. Dzięki temu nadasz jeszcze więcej osobistego charakteru.

CEWE FOTOKSIĄŻKA z uszlachetnieniem

Wskazówka: świetnym pomysłem jest napisanie na okładce pełnego emocji tytułu – „Kocham Was”, „Razem możemy wszystko”, „Rodzina jest najważniejsza” z wykorzystaniem uszlachetnienia w kolorze złota, srebra lub różowego złota. Dzięki temu zabiegowi jeszcze bardziej podkreślisz te słowa.

Kronika Ślubna – kolejny rok w małżeństwie

Zaręczyny, chwile wzruszenia, romantyczne momenty spędzone we dwoje, następnie ślub, a później? Długie, szczęśliwe, wspólne życie, w którym każda chwila jest warta zapamiętania. Kolejna rocznica ślubu sprawia, że utwierdzacie się w tym, że jesteście dla siebie stworzeni. Minęło już 10 lat od dnia Waszego ślubu, a nadal patrzycie na siebie z taką samą radością i miłością. Czujecie, że razem możecie stawiać czoło wyzwaniom i odnajdywać się w nowych sytuacjach. Ważne, że macie siebie. W ciągu ostatniego roku Waszego małżeństwa wydarzyło się naprawdę wiele. Odwiedziliście polskie góry, odkryliście, jak ważną rolę w Waszym życiu odgrywa natura, pokochaliście rodzinne spacerowanie po lesie. Cudowny czas, a wspomnienia są wciąż żywe. Warto zachować je w CEWE FOTOKSIĄŻCE.

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Wskazówka: projektowanie ślubnej fotoksiążki warto rozpocząć od fotografii ze ślubu, a później przedstawić kadry, na których utrwaliliście przepiękne chwile z tego roku. Tak wyjątkowe wspomnienia zasługują na wyjątkową oprawę. Może zdecydujesz się na naszą nowość, czyli lnianą lub płócienną okładkę z uszlachetnieniem? Nadaje niezwykłej elegancji i świetnie współgra z najważniejszymi momentami w życiu. Ten rodzaj oprawy został nagrodzony wyróżnieniem TIPA World Awards. To najbardziej prestiżowa nagroda, przyznawana od niemal 30 lat,  dla produktów fotograficznych na świecie. Wybory ekspertów są uznawane za najbardziej wiarygodne, a ich oceny i wiedza są autorytetem w dziedzinie fotografii. Kupując produkt wyróżniony przez nich, możesz być pewien, że wybierasz to, co najlepsze.

Kronika Roczna – podróżnicze wspomnienia

Kronika Roczna (3)

A może tematyczna Kronika Roczna? Świetnym pomysłem jest pokazanie w niej fotografi z podróży. W 2020 roku mieliśmy okazję zwiedzać piękne zakątki, ciekawe miejsca na mapie Polski. Te 12 miesięcy pokazało nam, że miejsca, które pamiętamy z dzieciństwa, obecnie wyglądają zupełnie inaczej. Natura jest zaskakująca i właśnie spędzenie czasu na Mazurach, w Bieszczadach, czy Tatrach sprawiło, że na nowo doceniliśmy jej potęgę i zachwycające piękno. Warto utrwalić wszystkie wyprawy 2020 roku w jednej fotoksiążce i podsumować wyjazdy oraz je docenić. Gromadząc fotografie, zobaczysz, jak wiele cudownych miejsc miałeś okazję zobaczyć. Nawet te weekendowe wyjazdy sprawiły, że odpoczęliście i odkryliście ciekawy punkt na mapie Polski. My również doceniamy naturę, dlatego CEWE FOTOKSIĄŻKI są produkowane w sposób neutralny dla klimatu.

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *