Czym jest fotoksiążka? Najpopularniejsze motywy.

Posted on

Moje życie, moje zdjęcia – slogan, który daje do myślenia. A my lubimy ludzi myślących. Takich, którzy myślą o innych i takich, którzy myślą nad tym jak kreatywnie bawić się swoimi zdjęciami. CEWE FOTOKSIĄŻKA łączy oba powyższe. Może kronika roczna, która zawierać będzie najprzyjemniejsze momenty z minionego roku. Styczeń to idealny miesiąc na jej zaprojektowanie zważywszy również na prezentową okazję, jaką jest Dzień Babci i Dziadka. A inne pomysły? Oto najciekawsze i najpopularniejsze motywy w CEWE FOTOKSIĄŻKACH.

CEWE FOTOKSIĄŻKI z Wakacji – Czar letnich wojaży

Bez względu na wiek uczestników letnich czy zimowych podróży, czas wakacji należy do najmilej wspominanych chwil. Spędzenie urlopu w serdecznej atmosferze, wśród pięknych krajobrazów, wśród zabytków lub egzotycznej przyrody zostaje na długo we wspomnieniach, szczególnie, gdy do ręki weźmiemy zdjęcia upamiętniające nasz wyjazd.  Przecież fotografie odświeżają nam emocje, odczucia i to co kiedyś oglądaliśmy. Nowoczesne aparaty fotograficzne czy smartfony pozwalają na wykonywanie zdjęć bez specjalnych umiejętności. Fotografujemy łatwo i dużo, a dopiero po powrocie wybieramy te najlepsze zdjęcia.  najlepsze. Wakacje możemy rozumieć nie tylko jako letni wyjazd, lecz jako także krótki urlop spędzony za miastem lub wyjazd na ferie. Odpoczywając ładujesz „swoje akumulatory” i jednocześnie ładujesz mózg wspomnieniami. Aby nie uleciały Ci te wakacyjne chwile, łapiesz to na zdjęciach.

 

CEWE FOTOKSIĄŻKI Rodzinne – Kroniki rodzinnego szczęścia

 

Czy jest coś istotniejszego od rodziny? To ludzie, którzy nas kochają i my ich kochamy. Łączą nas nie tylko więzy krwi, ale i wspólne historie, wspomnienia. Dlatego rodzinne życie warto uwieczniać w wyjątkowym albumie rodzinnym. Pamiętacie? Któż z nas nie oglądał starych albumów należących do babci czy dziadka, w których zdjęcia wklejano ręcznie? Choć dawne albumy wydają się nieco przestarzałą pamiątką, to nie sposób odmówić im uroku. A co z albumami naszego pokolenia? No tak, nazywają się fotoksiążką i czas nie dotyka ich tak jak tych dawny fotoalbumów.

Przecież przechowując rodzinne fotografie na dysku komputera lub co gorsza w telefonie, bardzo łatwo można je stracić. Wystarczy zgubić smartfon lub jakaś awaria i złośliwość rzeczy martwych. CEWE FOTOKSIĄŻKA uchroni nas przed taką stratą, bo jest doskonałym sposobem na stworzenie unikalnego, namacalnego zestawu zdjęć z ważnych uroczystości czy okazjonalnych spotkań. Ceremonie Ślubne, chrzciny, I komunia Święta, urodziny nestorów rodu, jak i tych najmłodszych, Wigilia, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc i wiele innych pomysłów na temat rodzinnej fotoksiążki to coś, co warto mieć w swojej biblioteczce na półce – szczególnie, gdy zjeżdżają się bliscy.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla dziecka – Pamiętnik zapisany fotografiami

CEWE FOTOKSIĄŻKA

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się CEWE FOTOKSIĄŻKI, które rodzice poświęcają swoim pociechom. Jest to wyjątkowy sposób na zachowanie wspomnień z różnych etapów życia i rozwoju dzieci, aby w przyszłości można było wspólnie oglądać i powspominać te sentymentalne i zabawne chwile.

Podpisy pod zdjęciami? Nie musisz ich mieć, ale możesz.

  • jestem na świecie,
  • już w domu,
  • na rękach u mamy, taty, dziadków, rodzeństwa,
  • pierwsza kąpiel,
  • pierwszy ząbek,
  • pierwsze kroki,
  • spotkanie z czworonogiem,
  • ukochany miś,
  • na spacerze,
  • brudne, ale szczęśliwe dziecko.

Jeśli jesteś rodzicem, dziadkiem, babcią, wujkiem czy ciocią to na pewno powyższe tematy nie są Ci obce. Właściwie żadna fotoksiążka dziecięca nie może się obyć bez takich fotografii. Twoje dziecko samo nie zrobi sobie pamiątki z dzieciństwa, Ty musisz to zrobić dla niego i za niego. Takie kroniki roczne na pewno jeszcze nieraz Was ucieszą.

Czym więc jest CEWE FOTOKSIĄŻKA?

Po przeczytanie tego tekstu powinieneś już wiedzieć, że… właściwie może być tym czym zechcesz. Skoro masz taką wolność kreatywną.

Fotoksiążka jest najlepszym sposobem na utrwalenie naszego życia, naszych pasji i wspomnień. Towarzyszy nam zarówno w życiu rodzinnym jak i w pracy” – to cytat, z którym absolutnie się zgadzamy.

Dla innych twórców CEWE FOTOKSIĄŻKA jest jak opowieść składająca się z krótkich historii, a te przecież przekazuje każde zdjęcie.

„Uwieczniając te szczególne momenty przywołujemy wspomnienia i uczucia im towarzyszące”.

CEWE FOTOKSIĄŻKI to też rozwiązanie dla tych, którzy przeglądają setki zdjęć w komputerze i ledwo przypominają sobie okoliczności ich zrobienia. Przeklikiwanie mnóstwa zdjęć nigdy nie zastąpi oglądania z bliskimi (lub samotnie) tych wybranych ujęć w postaci opowieści fotoksiążkowej.

Więcej inspiracji fotoksiążkowych znajdziesz TUTAJ.

One Reply to “Czym jest fotoksiążka? Najpopularniejsze motywy.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *