Jak wykorzystać zdjęcia do udekorowania sypialni?

CEWE fotoplakat fotoobraz na ścianę do sypialni
Czas czytania: 3 minuty

Sypialnia to niezwykłe miejsce w domu. Pozwala na zrelaksowanie się i zregenerowanie sił po długim, intensywnym dniu, a także spędzenie pięknych, romantycznych chwil. Jej odpowiedni wystrój umożliwia wprowadzenie właściwej atmosfery, która zapewni odpoczynek i spokój. Z pewnością mogą w tym pomóc zdjęcia – zarówno w postaci wielkoformatowych wydruków, jak i odbitek umieszczonych w ramkach. Poznaj kilka inspirujących pomysłów na wykorzystanie fotografii i przekonaj się, że dekorowanie sypialni nie musi być trudne.

Kilka pomysłów na dekorowanie sypialni zdjęciami

CEWE umożliwia wykonanie odbitek zdjęć w różnych formatach, a także zrealizowanie fotoplakatów i fotoobrazów. Każdy z tych trzech typów fotoproduktów z łatwością można wkomponować w wystrój sypialni. Co więcej możesz je dostosować do stylistyki swojego wnętrza czy panującej w nim atmosfery.

Wykorzystując odbitki cyfrowe możesz stworzyć świetną mini galerię na ścianie. Kilka zdjęć umieszczonych obok siebie może przedstawiać jakiś motyw graficzny uzupełniający dekoracje lub prezentować najpiękniejsze chwile z waszego życia. Do dyspozycji masz różnorodne formaty zdjęć – m.in. 9×13 cm, 10×15 cm, 13×18 cm czy 15×20 cm. Baw się nimi i zestawiaj ze sobą różne wymiary odbitek. Komponując ich układ na ścianie nie twórz jedynie nieco już ogranego równego rozmieszczania jeden przy drugim na równej wysokości. Świetnym urozmaiceniem wnętrza jest taka ekspozycja, w której pasuje pozornie chaos i zdjęcia są na różnych wysokościach, tworząc oryginalny układ, wymykający się standardowym ustawieniom.

Małą odbitkę w ramce możesz także ustawić na stoliku nocnym. Ten klasyczny element wystroju wprowadza w naprawdę świetny nastrój. Jest jak amulet – pełni rolę fotografii noszonej w portfelu. Żegnając dzień i witając kolejny poranek zdjęcie z bliskimi czy z pięknych wakacji z pewnością wprowadzi Cię w świetny nastrój.

CEWE Fotoobrazy i fotoplakaty mogą stać się centralnym elementem wystroju. Wielkoformatowy wydruk z Waszego ślubu czy sesji rodzinnej będzie zachwycającą ozdobą wnętrza. Możecie rozpocząć dekorowanie swojej sypialni od wykorzystania wakacyjnych krajobrazów lub w przypadku nowoczesnych wnętrz – używając abstrakcyjnych motywów. Takie obrazy możesz zmieniać w zależności od pory roku. Zimą możesz urządzić przytulne wnętrze, wprowadzając obrazy o ciepłych barwach, natomiast wiosną w Twojej sypialni może zagościć zieleń. Baw się wydrukami zdjęć! Zmiana fotoobrazu czy fotoplakatu to najłatwiejszy sposób na odświeżenie przestrzeni.

zamów odbitki online lub wywołaj zdjęcia od ręki

Jak wykonać odbitki zdjęć, fotoplakaty i fotoobrazy?

Tworzenie wydruków w CEWE jest niezwykle proste. Nie musisz dysponować wiedzą z zakresu DTP. Zamówienia dokonasz zarówno poprzez stronę, jak i aplikację CEWE Fotoświat. W obu przypadkach masz do dyspozycji przyjazne oprogramowanie, które pomoże Ci w zaprojektowaniu Twoich pięknych wydruków. Możesz tego dokonać na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca bez wychodzenia z domu.

Kreator zamawiania zdjęć pozwala na podejrzenie, czy będą dobrze prezentować się po wydrukowaniu. Przede wszystkim oferuje funkcję, która podpowiada, czy dany plik umożliwia wykonanie odbitki lub druku wielkoformatowego w satysfakcjonującej jakości. Pamiętaj, że aby uzyskać właśnie taką jakość, konieczne jest dysponowanie plikami o odpowiedniej rozdzielczości i wymiarach. Nie martw się jednak, jeżeli nie wiesz czy tak jest – proste i czytelne komunikaty ostrzegą Cię w przypadku ewentualnych kłopotów lub upewnią, że wszystko pójdzie dobrze.

W przypadku nieco bardziej specyficznych rodzajów fotoproduktów, takich jak np. fotoobrazy na drewnie lub fotoobrazy Hexxas, kreator zamawiania zdjeć udostępnia specjalny podgląd, który uwzględnia ich charakterystykę. Dzięki temu możesz sobie wyobrazić, jak będzie prezentowało się Twoja fotografia. Taka funkcja ułatwia także upewnienie się, czy dany źródłowy obraz pasuje klimatem do danego rodzaju fotoproduktu.

sześciokątne fotoobrazy cewe idealne na ścianę i do dekoracji sypialni

Świetną opcją pozwalającą na łatwe wyobrażenie sobie, jak projekt fotoplakatu czy fotoobrazu będzie prezentował się w Twojej sypialni jest wizualizacja w pomieszczeniu. Po wybraniu kreatora danego produktu kliknij przycisk „Wizualizacja w pomieszczeniu”, aby ujrzeć swoje zdjęcie „powieszone” na ścianie w jednym z kilu rodzajów wnętrz. Oprogramowanie dostosuje rozmiar ewentualnego wydruku i typ produktu. Dzięki temu z łatwością zorientujesz się, czy Twoje zamówienie spełni Twoje oczekiwania.

Skorzystaj także z oferty ram do zdjęć CEWE. Możesz wybierać pośród wielu różnorodnych wzorów, rodzajów i formatów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zestawiać ze sobą zdjęcia o tradycyjnych proporcjach z panoramicznymi i umieszczać je w ramach. Jeżeli Twoja sypialnia jest minimalistyczna, możesz postawić na nowoczesne wzornictwo, które wykorzystuje srebrne, metalowe elementy. We wnętrzach utrzymanych w stylistyce glamour mogą odnaleźć się bogato wyglądające ramy z linii Unique. Piękna fotografia ślubna ozdobiona w ten sposób może być doskonałym pomysłem na prezent z okazji rocznicy. Z ram możesz także skorzystać w przypadku dekorowania sypialni fotoplakatami.

 

Dodaj komentarz