Dzień Nauczyciela – idealny upominek dla wychowawcy

Posted on

Dzień Nauczyciela to świetna okazja, aby podziękować. Jeżeli poszukujesz prezentu, który pokaże, jak bardzo doceniasz trud, włożony w edukowanie i wychowywanie, to najlepszym pomysłem będą zdjęcia. Nie chodzi tylko o odbitki, ale o fotoprodukty, które wykorzystują fotografię w przeróżny sposób – od CEWE FOTOKSIĄŻKI, poprzez kubki z własnym zdjęciem, po notatnik ze zdjęciem klasowym.

CEWE FOTOKSIĄŻKA – Kronika Klasowa z okazji Dnia Nauczyciela

Jedną z najlepszych form podziękowania nauczycielowi lub nauczycielce będzie pokazanie im, jak bardzo młodzież docenia wspólnie spędzony z nimi czas. Wspólne fotografie zamieszczone w wysokiej jakości CEWE FOTOKSIĄŻCE pozwolą stworzyć wyjątkową kronikę klasową. W takim albumie dobrze jest zamieścić zdjęcia wychowawcy lub wychowawczyni z uczniami – zarówno z wycieczki klasowej, jak i ukazujące codzienność w szkole.

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Tworzenie fotoksiążki będzie zatem dobrą okazją, aby wspólnie zrobić coś dla ulubionego nauczyciela czy nauczycielki. Można też pod pretekstem zrobienia sobie pamiątki – bez zdradzania w jakim wydaniu zostaną użyte zdjęcia – zorganizować zabawną sesję.

W fotoksiążce na Dzień Nauczyciela zgromadźcie fotografie, które ukazują Wasze dni w murach szkoły. Po latach będzie to wyjątkowa pamiątka dla nauczyciela. Czasami wydaje się, że lekcje wleką się w nieskończoność, minuty do przerwy dłużą się niemiłosiernie, a trudne sprawdziany, klasówki i zadania domowe tylko się piętrzą. Choć czasami uczniom trudno w to uwierzyć, czas ten minie błyskawicznie, a po latach będą wspominać je z sentymentem.  Dlatego właśnie warto rejestrować życie szkoły i stworzyć piękne albumy.

Fotokubek z własnym zdjęciem – idealny prezent na Dzień Nauczyciela

Kubek z kawą to nieodłączny atrybut chyba każdego nauczyciela lub nauczycielki. A już z pewnością jakiś ciepły napój, który dodaje energii do przekazywania wiedzy dzieciakom. Dlatego właśnie kubek z własnym zdjęciem to doskonały pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela. Ozdobienie go zdjęciem klasowym sprawi, że każda przerwa z kawą lub herbatą będzie przebiegała dużo milej.

kubek emaliowany - dzień nauczyciela

Kubek emaliowany z własnym zdjęciem wyróżnia się stylistyką vintage. Dzięki temu że jest tak stylowy i nawiązuje do klasycznego wzornictwa, spodoba się wielu osobom.  Taki kubek z własnym zdjęciem zaprojektujesz bez żadnego problemu. Intuicyjne oprogramowanie CEWE Fotoświat czy kreator online upraszczają ten proces tak, że możesz po prostu skupić się na wyborze odpowiedniej fotografii. Co więcej kolekcja CEWE gromadzi wiele ciekawych szablonów, wśród których z pewnością znajdziesz pasujący do charakteru obdarowywanego nauczyciela lub nauczycielki.

Ciekawym pomysłem na prezent na Dzień Nauczyciela jest kubek magiczny. Gdy jest puste takie naczynie ma czarny kolor, ale w momencie napełnienia go gorącym napojem odsłania niespodziankę. Ciepło ujawnia skrywaną pod czarną warstwą fotografię! Umieszczając na takim kubku zdjęcie klasowe z krótkimi życzeniami możecie zrobić naprawdę wyjątkową niespodziankę swojemu nauczycielowi i nauczycielce.

Prezenty dla nauczyciela, który przydadzą się w szkole

Najlepsze w prezentach na Dzień Nauczyciela wykorzystujących fotografie jest to, że mogą być praktyczne. Dzięki temu Wasi nauczyciele będą mogli każdego dnia otaczać się ulubionymi fotografiami związanymi z życiem szkoły. Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać też zdjęcia związane np. z ulubionym sportem nauczyciela lub nauczycielki, ich hobby czy nadrukować ich portret z ulubionym zwierzakiem.

notatnik

Niezależnie od tego jakie zdjęcie wybierzesz, każdemu nauczycielowi bardzo pomocny będzie notatnik z ulubionym zdjęciem. Umieść na okładce fotografię klasową, aby nie tylko stworzyć świetną pamiątkę, czy po prostu umilić użytkowanie obdarowywanemu. Przykładowo jeśli prezent ma trafić do wychowawcy, to zdjęcie klasowe od razu będzie informowało, że w tym notatniku znajdują się informacje na temat spraw związanych z daną klasą.

Spraw, aby ten Dzień Nauczyciela był wyjątkowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *