Fotokalendarze biurkowe z motywem rodzinnym

Posted on

Kochająca się rodzina to podstawa – wielu z nas z daje sobie z tego sprawę. To z rodziną dzielimy się sukcesami, im żalimy się, gdy coś się nie uda. Z rodziną spędzamy wakacje i codzienność, którą warto ozdobić ulubionymi zdjęciami – Twoimi lub wszystkich domowników. Piękne chwile z rodziną w zasięgu ręki? Dokładnie!

Wpływ rodziny na wykonywaną pracę

Obecność i wsparcie rodziny to wspaniała sprawa, zwłaszcza jeżeli w pracy mamy ciężkie dni czy chwile. Fotokalendarz biurowy pozwoli nam je przetrwać i sprawi, że w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych nie zapomnimy o bliskich, a wręcz zmotywujemy się samą myślą o nich. Rodzina na kalendarzu biurkowym zawsze będzie się do ciebie uśmiechać, dlatego już teraz spraw sobie przyjemność i skorzystaj z usługi wykonania takiej praktycznej pamiątki i pozytywnego impulsu na co dzień. fotokalendarze biurkowe

Dodatkowo, kalendarz z własną rodziną na zdjęciach lub jakimś jej członkiem, umacnia wasze więzi i sprawia, że częściej o rodzinie myślimy, a przecież to uspokaja i motywuje jednocześnie. W wolnej chwili pozwalamy sobie na snucie planów o przyszłych wakacjach, przypominamy sobie o rocznicach czy kuszą nas spontaniczne wyjazdy, które również wzmacniają miłość pomiędzy ludźmi.

Modne foto motywy z rodzinąkalendarz z własną rodziną

Kalendarz z własną rodziną to zawsze modny wybór na prezent czy pamiątkę, ale jakie wybrać by cieszył obdarowaną osobę jak najdłużej? Na pewno warto sięgnąć po fotografie z różnego rodzaju rodzinnych uroczystości. Jakich? Chociażby ślub, wesele, bierzmowanie, komunia święta czy chrzest najmłodszego członka rodziny albo zwierzęcego pupila (ich też traktujesz jak rodzinę). Jeżeli jednak takie zdjęcia nie będą pasować, można udać się wspólnie w plener i wykonać sobie sesję rodzinną. To nie tylko sposób na zyskanie nowych zdjęć do kalendarza, ale także opcja miłego spędzenia razem czasu.

Oczywiście przejrzyj też dotychczasowe zbiory na smartfonie lub na komputerze. Może tam kryją się jakieś perełki? Przecież teraz robi się tyle zdjęć, że często nawet już nie rejestrujemy tego w swojej głowie i nie liczymy się z ilością zajmowanego miejsca na nośnikach cyfrowych (czasem i na jakość nie zwracamy uwagi, więc wybierz najlepsze). Takie zbiory, często spontaniczne i gdzieś trochę “zagrzebane”, mogą sprawić niezłą niespodziankę osobie obdarowanej, a także tobie. Ulotne chwile, niechcący złapane aparatem? Często takie zdjęcia są najlepsze.

rodzina na kalendarzu biurkowym

Rodzina w kalendarzu ściennym czy biurkowym?

Chociaż inspirujące kalendarze biurkowe z własną rodziną są dobrym wyborem to czasem zdjęcia lepiej zaprezentuje kalendarz ścienny. To trochę większy rozmach jako dekoracja i równie duża ilość pozytywnych emocji – to przecież przekazują nam zdjęcia, szczególnie te z rodziną. Kalendarz ścienny jest także przydatny dla wszystkich domowników – zawsze wisi w tym samym miejscu, więc posłuży jako przypominacz ważnych dat. Może razem wybierzecie wasze najlepsze zdjęcia i wspólnie stworzycie wyjątkowy fotokalendarz rodzinny? Rodzina zasługuje na szczególne miejsce nie tylko w sercu, ale w i mieszkaniu. Taka rozrywka pozwoli nam spędzić miło czas na przeglądaniu wspomnień, a efekt będzie napawał Was dumą.

kalendarz z własną rodziną

My jednak mieliśmy skoncentrować się na opcji na biurko – przecież taki fotokalendarz chcesz mieć (ale przecież możesz mieć taki w domu, a inny w pracy, prawda?). Kalendarz zawsze świetnie porządkuje nasz czas i jest estetycznym gadżetem. Możecie zrobić też niespodziankę zapracowanej bliskiej osobie i zrobić jej taki fotokalendarz na biurko.

Co umieścisz w takim fotokalendarzu? Może ulubione zdjęcie ślubne? Może piękną fotografię żony lub męża jakiejś? Może własne dzieci? Zdecyduj i twórz swój fotokalendarz biurkowy (lub ścienny).

kalendarz na biurko

Ciekawi cię co ludzie wybierają na kalendarz z własnymi zdjęciami? Przeczytaj artykuł “Najczęściej wybierane motywy w fotokalendarzach”.

Więcej wpisów na temat fotokalendarzy znajdziesz Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *