Kronika rodzinna w formie fotoksiążki na Boże Narodzenie!

fotoksiążka rodzinna

Czas świąteczny jest szczególny i czy naprawdę tak…. odległy? Przecież dopiero październik, gdzie tam grudzień. A może jednak warto pomyśleć o prezencie znacznie wcześniej i stopniowo zbierać do niego materiały? Atmosfera świąt udzieli się wszystkim, ale i z nią może pojawić przedświąteczna gorączka i bieganina. Proponujemy alternatywę, w postaci spokojnego przygotowywania prezentu już teraz.

Znaczenie Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób najpiękniejszy czas w roku. To właśnie te chwile pozwalają rodzinom zbliżać się do siebie jeszcze bardziej, zwłaszcza jeżeli poprzednie 12 miesięcy były wypełnione gonitwą, pracą i brakiem odpoczynku. Teraz nadchodzi czas wytchnienia. Świętując wspólnie narodziny Chrystusa, czujemy rodzinną więź i razem przeżywamy tę piękną historię jeszcze raz, czerpiąc radość ze swojej obecności. To dlatego święta te mają tak ogromne znaczenie. Aby celebrować miłość, spotykamy się przy wieczerzy i dzielimy prezentami. No właśnie – prezenty świąteczne! Nie na pokaz, ale szczere. Takie, które przypomną, że pomimo problemów i sporów pamiętamy o sobie nawzajem. CEWE FOTOKSIĄŻKA na Boże Narodzenie może być świetnym sposobem na przywołanie wspomnień z całego minionego roku.

fotoksiążka na święta

Dobry pomysł na prezent świąteczny

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaki prezent jest najbardziej odpowiedni. Wiemy jednak, że prezenty z duszą, w formie rodzinnej fotografii w ciekawej formie zawsze są trafne, bo przecież to taka radość w prezencie. Na przykład foto kronika roczna czy fotoksiążka rodzinna. Zdjęcia zaserwowane w ten sposób mogą być idealnym pomysłem na prezent świąteczny. Ta magiczna książka ze zdjęciami nie tylko zasili domową biblioteczkę, ale przyciągnie do siebie rodzinę. Oglądając wspólnie zdjęcia z ostatnich miesięcy, wymienimy się wieloma pięknymi myślami i życzeniami. Ten prezent nigdy nie zostanie porzucony, a pamiątkowe zdjęcia umilą każdą, nawet ciężką chwilę. Dlatego foto kronika rodzinna jest tak fenomenalnym pomysłem na świąteczny prezent.

fotoksiążka rodzinna

Jak wybrać zdjęcia do kroniki rodzinnej?

To pytanie podobne jest do „jak stworzyć foto książkę w formie kroniki?”, ale zapewniamy, że obie odpowiedzi są bardzo proste. Wystarczy kierować się sercem i świąteczną radością, a poza tym… warto wcześniej zabrać się za wybór zdjęć, które znajdą się w świątecznej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Oryginalny pomysł na prezent świąteczny zaczyna się przecież od wybierania tych fotografii, które z jakiegoś powodu są dla nas szczególne (i dla bliskich). Przejrzyj smartfon. Przekop dysk twardy komputera. Zastanów się, które fotografie warto wykorzystać i zrób z nich coś ciekawego i trwałego.

Nie zapomnij o żadnym członku rodziny, uwzględnij także czworonożnych przyjaciół, którzy również są częścią familii. Podsumowując – wystarczy wybrać zdjęcia i zaprojektować fotoalbum. Decyduj jaki papier czy format, dopisuj teksty, ozdabiaj clipartami, ale najważniejsze – ciesz się zaletami własnej kreatywności i wykorzystaj program CEWE FOTOŚWIAT.

jak stworzyć foto książkę w formie kroniki?

Elementy wzbogacające fotoksiążkę

Kronika rodzinna w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI to nie tylko zdjęcia. Oryginalne prezenty świąteczne cechują się również niesamowitymi elementami, które wzbogacają całość. Dobierz ciekawą grafikę i rozwiązania, dzięki którym rodzinna kronika podbije serce każdego, kto będzie ją przeglądał lub otrzyma ją jako prezent. Taki świąteczny podarunek zostanie w każdej rodzinie na zawsze – nie zaginie w czeluściach zawodnych dysków twardych czy w szufladzie. CEWE FOTOKSIĄŻKA w miękkiej lub twardej oprawie jako kronika licząca nawet przeszło 170 stron? Czasem wystarczy nawet 26 stron, ale wybór należy do Ciebie. Pamiętaj jednak, że możesz zacząć gromadzić materiały już teraz, a potem z przyjemnością projektować fotoalbum, który zaprezentujesz rodzinie na Święta. Co ważne, taki prezent i pamiątka cieszy też po Bożym Narodzeniu. Może więc warto zrobić fotoksiążkę już teraz i cieszyć się nią już zawsze?

Jeśli nie chcesz jeszcze robić CEWE FOTOKSIĄŻKI o tematyce świątecznej, to przemyśl czy nie zrobić teraz jakiejś próby. Np. stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ze zdjęć wakacyjnych lub pełną kolorowych, jesiennych kadrów ze spacerów. Sprawdź jaka to fajna zabawa i dowiedz się jak świetnym projektantem lub projektantką CEWE FOTOKSIĄŻEK jesteś. Najlepsze rodzinne kadry z całego roku umieścisz już później w tym najlepszym albumie i pokażesz go bliskim w wigilię.

 Może idealna okaże się CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża?

Więcej inspiracji fotoksiążkowych znajdziesz TUTAJ.

Udostępnij artykuł na:

One Reply to “Kronika rodzinna w formie fotoksiążki na Boże Narodzenie!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *