Kalendarz na 2021 – prezent na Święta dla całej rodziny

Posted on

Nie ma chyba bardziej uniwersalnego pomysłu na prezent, niż podarowanie zdjęć. Co więcej, można go połączyć z tak praktycznym gadżetem, jakim jest fotokalendarz. Sprawdzi się na każdą okazję i z łatwością można zaprojektować go dla całej rodziny lub każdego jej członka z osobna. Poznaj wybrane inspiracje.

Fotokalendarze dla wszystkich członków rodziny

Fotokalendarz może stanowić jeden wspólny prezent dla wszystkich członków rodziny. Będzie gromadził zdjęcia ukazujące życie domowników i ich najpiękniejsze momenty. Dzięki temu będą one towarzyszyły wszystkim każdego dnia, wprowadzając do pomieszczenia radość i pozytywny nastrój. Powieście go na honorowym miejscu. Dzięki możliwości zastosowania różnorodnych formatów, z łatwością dostosujecie go do każdej przestrzeni. Kalendarz ścienny XXL Panorama lub kwadratowy XXL będzie z powodzeniem zajmował reprezentatywne miejsce w domu i przyciągał uwagę wszystkich gości.

W takim kalendarzu mogą znaleźć się wspólne zdjęcia z wakacji czy zebrane kadry z danych miesięcy, ułożone na odpowiadających im kartach. W takim fotokalendarzu zdecydowanie przyjemniej jest zapisywać i sprawdzać ważne terminy, a także łatwiej pamiętać daty urodzin czy imienin.

Dodatkowo, możesz z łatwością dostosować fotografie i stylistykę fotokalendarza do konkretnych miesięcy. Przykładowo w okresie Bożonarodzeniowym ozdób strony świątecznymi motywami, takimi jak renifery, prezenty, choinki, płatki śniegu, Święte Mikołaje, elfy i wiele więcej. Znajdziesz je w ogromnej kolekcji clipartów udostępnianej w bezpłatnym programie projektowym CEWE FOTOŚWIAT.

CEWE FOTOKALENDARZ dla całej rodziny może także przyjąć formę terminarza. Taki gadżet umożliwia zapisanie zajęć wszystkich domowników i ułatwia ich zgranie. Sprawia także, że już więcej nikt nie zapomni o tym, co miał do wykonania. Ozdobienie go wspólną fotografią będzie zacieśniało relacje i zmotywuje do wygospodarowania większej ilości wolnego czasu, który będzie zarezerwowany dla rodziny.

Fotokalendarze dla najmłodszych

Fotokalendarze przypadną także do gustu pociechom i starszym dzieciom. Dzięki możliwości zaprojektowania dowolnie wyglądającego gadżetu (możesz dostosowywać niemal każdy jego element), z łatwością wpasujesz fotokalendarz w zainteresowania dziecka czy wystrój jego pokoju. Młodzież ucieszą wyraziste, zdecydowane kolory i odjechane wzory. Dla milusińskich ciekawe będą pastelowe barwy i stonowane motywy.

Większość nastolatków lubi wypełniać swój pokój różnego rodzaju plakatami. Nie oznacza to jednak, iż nie uda się w taką przestrzeń wpasować fotokalendarza. Format A5 jest z jednej strony nieco mniejszy, ale wciąż daje przestrzeń do przejrzystego i czytelnego rozmieszczenia wszystkich elementów. Dzięki niemu, dzieciaki będą pamiętać o ważnych imprezach, przyjęciach urodzinowych przyjaciół, meczach czy obowiązkach szkolnych. A tym, którzy mają więcej obowiązków przydadzą się terminarze, które też można ozdabiać ulubionymi fotografiami.

Fotokalendarze dla dziadków

Seniorzy wolą bardziej stonowane, klasyczne wzornictwo. W przypadku projektowania foto kalendarza z łatwością dogodzisz także im. Stylowe, kwadratowe formaty pozwolą na zbudowanie harmonijnych i spójnych kompozycji. Wzbogać kalendarz zdjęciami wnuczków, dzieci czy z młodości, aby na twarzy Babci i Dziadka pojawił się uśmiech.

Jeżeli zamierzasz wypełnić fotokalendarz dużą liczbą portretów, pomocne może być skorzystanie z wzoru kalendarza w orientacji pionowej. Dzięki temu, zyskasz jeszcze więcej przestrzeni na umieszczenie ulubionych zdjęć portretowych. Podczas projektowania fotokalendarza dla Babci i Dziadka możesz skorzystać z gustownych wzorów, krojów pisma, teł i ramek. Przykładowo, możesz postawić na ornamenty, motywy florystyczne, naturę itp.

Fotokalendarz dla Taty i Mamy

Mama i Tata potrafią mieć naprawdę wiele obowiązków na głowie. A jeśli są już na emeryturze, to czas aby wypełnić dni różnego rodzaju aktywnościami. Niezależnie więc czy ich kariera wciąż trwa, czy już ją zakończyli, to przyda się im kalendarz 3-miesięczny. Posiada on karty umożliwiające łatwe podejrzenie miesiąca poprzedzające i następującego po danym okresie roku. Dzięki temu, dużo prościej jest zaplanować coś z wyprzedzeniem lub sprawdzać czy niczego się nie przegapiło w poprzednim miesiącu.

Podobnie jak pozostałe formaty kalendarzy na 2021, także 3-miesięczny może być dostosowany do charakteru rodziców. Najpiękniejsze zdjęcia ukazujące codzienne chwile, święta czy wspólne wakacje będą dodawały motywacji do realizacji zadań, wprowadzały w dobry nastrój każdego dnia i przypominały, co jest w życiu najważniejsze. Prezent w postaci foto kalendarza stanowi więc nie tylko piękne, wysokiej jakości wydruki, ale również najcenniejsze emocje.

Fotokalendarz biurkowy może towarzyszyć Mamie i Tacie w pracy. Pomoże w pamiętaniu o wszystkich ważnych terminach i ułatwi organizację codziennych obowiązków. Dodanie ulubionych kadrów spowoduje pojawienie się więcej uśmiechów w biurze i z pewnością pomoże w dobrym nastawieniu się do pracy. Taki kalendarz biurkowy będzie także motywował do większych wysiłków. Najpiękniejsze zdjęcia z wakacji pozwolą wrócić wspomnienia do chwil beztroski i choć na trochę uciec myślami od codziennych zajęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.