Fotokalendarz – zaprojektuj dobry rok

Posted on

Kończy się rok, a wraz z nim – kalendarz… W kolejnych 12 miesiącach postaw na kreatywność i stwórz wyjątkowe, spersonalizowane dzieło sztuki, które będzie piękną ozdobą domu – Twojego lub Twoich bliskich. Zobacz, jak wygodnie możesz zaprojektować kalendarz z ulubionych zdjęć i przekonaj się, że będzie to też wspaniały prezent pod choinkę dla wszystkich członków Twojej rodziny.

Niebawem Święta i Sylwester,  a w rozmowach z rodziną i przyjaciółmi posypią się życzenia: „Szczęśliwego nowego roku!”. Już teraz możesz zaprojektować szczęśliwe 12 miesięcy dla Ciebie i Twoich bliskich. Niech 2022 rok będzie pełne radości, uśmiechu oraz rodzinnych spotkań! 

Czym jest fotokalendarz? 

To unikalna forma kalendarza, w którym przejrzyste i czytelne kalendarium łączy się ze zdjęciami. Dostępnych jest wiele rodzajów fotokalendarzy m.in. ścienne, biurkowe, książkowe. Wszystkie możesz ozdobić ulubionymi fotografiami z danego roku: pejzażami z rodzinnych wędrówek, kadrami z domowym pupilem czy pełnymi emocji ujęciami najlepszych chwil. Tworząc  kalendarz w CEWE dysponujesz całą gamą formatów – znajdziesz wśród nich m.in. bestsellerowe rozmiary takie jak A4 i A3 – zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.

Jak stworzyć kalendarz ze zdjęciami w CEWE? 

Zastanawiasz się, czy stworzenie kalendarza ze zdjęciami jest skomplikowane? Dzięki wygodnym narzędziom  CEWE projektowanie zajmie Ci kilka minut. Masz do dyspozycji trzy intuicyjne i przejrzyste kanały do złożenia zamówienia. Dzięki temu możesz zrobić kalendarz ze zdjęciami w każdej chwili, wykorzystując do tego komputer, przenośny tablet czy smartfon… 

Fotokalendarz CEWE możesz zaprojektować i zamówić przez:

szablony do kalendarzy

Ale jak zrobić fotokalendarz? To bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz jeden z wymienionych kanałów przeznaczonych do zamawiania, określisz rodzaj i rozmiar kalendarza. Później czeka Cię najprzyjemniejsza część, czyli projektowanie. Zdecyduj  jaki szablon, czyli gotowa formatka ze starannie dobraną kolorystyką, grafikami i kalendarium, najbardziej Ci się podoba. Dzięki gotowym wzorom szybko podejmiesz decyzję. Określ też, czy wolisz, żeby zdjęcia zajmowały większy fragment strony kalendarza, czy może zależy Ci na wyeksponowaniu kalendarium. Następnie wybierz 13 zdjęć (12 fotografii ozdabiających każdy miesiąc oraz jeden kadr na okładkę) i umieść je w odpowiednich polach. To wszystko! Twój kalendarz jest gotowy. 

Fotokalendarz to coś więcej niż prezent 

Czy w Twoim najbliższym otoczeniu kalendarz to kultowy prezent pod choinkę? Nic dziwnego – jest praktyczny i elegancki. Jednak w tym roku podaruj rodzinie coś więcej: emocje, przygody, podróże, uczucia… Wszystko, co składa się na historię i opowieść Twoją oraz Twoich bliskich. Kalendarz ze zdjęciami to prezent idealny. Dzięki temu upominkowi możesz:

  • zmotywować tatę do kolejnych podróży, 
  • sprawić, że babcia poczuje, jak mocne więzi łączą Twoją rodzinę, 
  • ułatwić siostrze tworzenie planów oraz kontrolowanie czasu,
  • pomóc mężowi wyglądać profesjonalnie podczas spotkań biznesowych.  

Kalendarz A3 ze zdjęciami krajobrazowymi dla taty  

Twój tata lubi podróżować i odkrywać nieznane, a  z każdej wyprawy ma wiele zdjęć? Zajrzyj do jego mediów społecznościowych oraz do wiadomości, które z nim wymieniasz, a z pewnością znajdziesz fotografie, którymi chciał się z Tobą podzielić. Wykorzystaj je, by kreatywnie udekorować miesiące nowego roku. Podaruj tacie w te Święta kalendarz ścienny z jego zdjęciami w formacie A3 i orientacji poziomej. To idealny wariant, by pokazać całe piękno fotografii, a tym samym miejsc, natury, miast, architektury…

Dzięki temu upominkowi tata każdego dnia będzie wracał do miejsc,  które zrobiły na nim duże wrażenie. Te kadry mogą zmotywować go do kolejnej podróży oraz zmobilizować do tego, by nie odkładać marzenia o dalekiej wyprawie do Azji, tylko zaplanować ją i wyruszyć. Kto wie, może dzięki Twojemu prezentowi zrealizuje marzenie i przeżyje przygodę życia?  

Kalendarz A4 z rodzinnymi zdjęciami dla babci 

Wyjątkowo miło jest wracać do domu babci, prawda? Panuje tam niesamowicie ciepła atmosfera. To za sprawą osób, które mieszkają w domu, a także dekoracji i aranżacji wnętrza. W takiej przestrzeni cała rodzina dobrze się czuje. Babci zależy na tym, by wszyscy domownicy i krewni spotykali się, zacieśniali więzy i byli dla siebie ważnymi ludźmi. Dlatego od zawsze dbała o to, jak wygląda dom. Dekorowała go, by wszyscy czuli, że w tym miejscu jest przytulnie.

Fotokalendarz

Możesz docenić jej starania za pomocą kalendarza ze zdjęciami w formacie A4. Rozmiar ten jest wystarczająco duży, by każdy odczytał datę i mógł powrócić myślami do chwili utrwalonej na fotografii. Wybierz te kadry, które są wyjątkowo rodzinne i ciepłe. Do całości dobierz drewnianą listwę, by nadać projektowi naturalny charakter.

Czy wiesz, że możesz dodać również cytaty? Postaw na te, które mówią o rodzinie, np. cytaty o babci i dziadku czy cytaty o wyjątkowej miłości. Taki upominek to coś więcej niż prezent. 

Kalendarz na biurko dla siostry

Kiedy w rozmowie z siostrą beztrosko zapytasz: „który dzisiaj jest?”, ona zawsze zna odpowiedź. Lubi mieć zaplanowany czas i naprawdę potrafi dobrze nim zarządzać. Już w dzieciństwie to właśnie ona wymyślała zabawy i pilnowała godziny, którą wyznaczyła mama na powrót z podwórka do domu. I do teraz czuje się bezpiecznie, kiedy ma wszystko pod kontrolą. 

kalendarz na biurko

Z okazji Świąt podaruj jej prezent, dzięki któremu z łatwością będzie mogła ułożyć schemat działania i zawsze spojrzeć na rozkład tygodnia, gdy ktoś np. w rozmowie telefonicznej zaproponuje spotkanie. Zaprojektuj dla niej kalendarz na biurko ze zdjęciami w formacie kwadratowym. To idealny format, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca, a jest ozdobą miejsca pracy. Jednocześnie zachowuje odpowiednią równowagę pomiędzy wielkością fotografii a kalendarium. Wybierz zdjęcia, które pokazują, że siostra świetnie radzi sobie z obowiązkami, zachowując przy tym swoją radość i pogodę ducha. 

Terminarz dla męża

Twój mąż pracuje w branży, która wymaga wielu dyskusji i negocjacji z klientami? Często zdarza się, że w ciągu rozmowy pada propozycja daty kolejnego spotkania? Pomóż mu w organizacji, a także zadbaj o to, by wzmocnić wizerunek męża jako profesjonalisty i eksperta w swojej dziedzinie.

terminarz dla męża

Sprezentuj mu pod choinkę terminarz ze zdjęciem z podróży. Dzięki temu na spotkaniu biznesowym będzie mógł wyjąć elegancki kalendarz w formie zeszytu i zapisać ważne ustalenia lub zaznaczyć ważne terminy. Fotografia z wyprawy może stać się pretekstem do otwarcia dialogu na tematy niezwiązane z pracą. Ułatwi to budowanie dobrych relacji z klientami –  kilka chwil luźnej rozmowy skróci dystans między partnerami biznesowymi. To również miły akcent dla Twojego ukochanego – kadr ze wspinaczki czy selfie z rodziną pomoże mu się zrelaksować podczas przerwy. 

Fotokalendarze mają wielki potencjał. Mogą dekorować dom emocjami, utrwalać przyzwyczajenia związane z planowaniem, motywować do działania czy wzmacniać wizerunek profesjonalisty. Z łatwością dostosujesz wielkość i styl do upodobań bliskich. Dlatego kalendarz ze zdjęciami to coś więcej niż prezent. Już wiesz, że stworzysz go w kilka chwil… Jaki zaprojektujesz w pierwszej kolejności? 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *