Fotokartki wielkanocne – złóż życzenia w oryginalny sposób

Wysyłanie kartek świątecznych to miła tradycja i wyjątkowy sposób na pokazanie bliskim, że o nich pamiętamy. W tym roku, zamiast szukać gotowych rozwiązań, zaprojektuj swoją CEWE Fotokartkę i wywołaj jeszcze większy uśmiech na twarzach adresatów!

CEWE Fotokartki – osobiste i niebanalne

Kartki i pocztówki to w okresie świątecznym ozdoba każdego domu. W tym roku proponujemy żebyście zaskoczyli bliskich osobistymi kartkami, własnego projektu. Gwarantujemy, że zrobią one wrażenie i na długo zostaną w pamięci adresatów.

W CEWE możesz stworzyć fotokartki na każdą okazję. Do wyboru masz wiele formatów i wzorów – od klasycznych pocztówek, przez kartki składane, po kwadratowe. Możesz skorzystać z gotowych szablonów lub zaprojektować kartkę od podstaw. Przy każdym wariancie masz możliwość ozdobienia fotokartki własnym zdjęciem, spersonalizowanym napisem i elementami graficznymi nawiązującymi do danej okazji.

Jak przygotować fotokartkę?

Tworzenie fotokartek nie jest skomplikowane. Projekt możesz wykonać w kreatorze online lub w programie CEWE FOTOŚWIAT. Bez różnicy, na co się zdecydujesz – w obu tych narzędziach masz do dyspozycji kilkadziesiąt gotowych szablonów.

Po wyborze formatu i szablonu kartki, zaczynamy dodawanie zdjęć. Obsługa kreatora jest niezwykle prosta. Fotografie zostaną dodane automatycznie w odpowiednie miejsca, jednakże możesz też z łatwością samodzielnie zaprojektować ich rozmieszczenie. Aplikacja ocenia także rozdzielczość zdjęć. Pamiętaj, że użycie zdjęć o zbyt małej rozdzielczości może powodować pogorszenie ich jakości w druku. Nie musisz jednak obawiać się, iż przeoczysz tę kwestię – odpowiednie, bardzo czytelne komunikaty wyświetlają się przy każdym dodanym do fotokartki zdjęciu.

Na koniec możemy wybrać dodatkowe grafiki i ozdobić wszystko spersonalizowanymi życzeniami. Dzięki intuicyjnemu programowi i różnorodności elementów z łatwością zaprojektujesz kartkę, która będzie pasowała do Ciebie i wielkanocnego klimatu.

Zainspiruj się Wielkanocą

Do szablonu możesz wkleić rodzinne zdjęcie lub wysłać fotokartkę w imieniu swoich pociech. Taka pamiątka z pewnością sprawi wszystkim wiele radości. Zaplanuj sesję fotograficzną, w której wykorzystasz kilka rekwizytów związanych z Wielkanocą. Całość możesz utrzymać w zielonej, wiosennej kolorystyce. Efekt końcowy zależy tylko od Twojej wyobraźni.

Fotokartki możesz zamawiać tak jak inne fotoprodukty – online, w programie CEWE FOTOŚWIAT lub za pomocą aplikacji mobilnej.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz