CEWE FOTOKSIĄŻKA jako idealny prezent dla kobiety

Posted on

Jedni obchodzą walentynki 14 lutego, a inni… twierdzą, że zakochani powinni je mieć cały rok. Coś w tym jest, więc jeżeli chcesz podarować swojej drugiej połówce wyjątkowy prezent to z pewnością nie musisz mieć kalendarzowego pretekstu. CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie czymś co trafi do serca kobiety nawet bez okazji. Dlaczego? O tym w artykule.

Wolność dla Twoich pomysłów

Ilość dostępnych opcji i szerokie możliwości konfigurowania CEWE FOTOKSIĄŻKI pozwalają dopasować ją do osoby. Za jej pomocą możesz opowiedzieć o tym, jak się poznaliście, zgromadzić Wasze ulubione zdjęcia z różnego okresu czy też stworzyć fotoalbum o Waszych najpiękniejszych wakacjach. W całym procesie twórczym pomoże Ci nasze bezpłatne oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT.

Dlaczego warto wybrać fotoksiążkę na prezent dla kobiety nie tylko na Walentynki?

Wydrukowanie zdjęć w postaci dedykowanej książki jest czymś jak kiedyś laurka, którą robiłeś mamie w przedszkolu. Wzruszała ją Twoja kreatywność i samodzielnie stworzony prezent. Na szczęście CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko Twój subiektywny wkład, ale i obiektywna jakość, którą doceniło już nie tylko ponad 50 milionów klientów, lecz i fachowe media. Zebranie zdjęć do spersonalizowanej fotoksiążki to po dopiero początek. Jednocześnie jest to podstawa i baza, na której zbudujesz naprawdę romantyczny prezent.

Owszem, taki album ze zdjęciami byłby świetny jako prezent na Walentynki, ale jeśli nie zdążyłeś to nie problem. Jeśli koniecznie potrzebujesz pretekstu kalendarzowego do wyrażania uczuć wobec swojej kobiety to już 8 marca mamy przecież Dzień Kobiety.

Jak ciekawie okazać jej uczucia?

W CEWE FOTOKSIĄŻCE można umieścić zdjęcia ukazujące np. różne etapy związku – w zależności od tego jak długo jesteście razem. Możesz też zrobić fotograficzną opowieść o tym jak zaczęło się te uczucie – pierwsze randki i inne wspomnienia z początków Waszej miłości. Możesz także zaprojektować album ukazujący Wasze ulubione miejsca (takie, które mają szczególne znaczenie dla Waszej historii). W fotoksiążce warto zgromadzić także zdjęcia z ulubionych wakacji czy z z całego minionego, wspólnego roku. Jeżeli jesteś fotografem możesz zaplanować sesję, podczas której wykonasz zdjęcia swojej drugiej połówki, a następnie stworzysz na ich bazie CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Będzie to kolejna okazja do miłego spędzenia czasu razem.

fotoksiążka zakochanych

Projektowanie i zamawianie fotoksiążki jest proste

CEWE FOTOKSIĄŻKA może mieć tak naprawdę bardzo dużo form. Może mieć od 20 kilku do nawet ponad 100 stron i występować jako jeden z 11 różnorodnych formatów. Możesz stworzyć małą, kieszonkową publikację, którą Twoja druga połówka pokocha. Np. jako CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure lub Kieszonkowa Panorama.

Możesz też zdecydować się na okazały album, który pięknie zaprezentuje się na półce. Tutaj mam na myśli np. formaty XXL i bestseller, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża. Ponadto masz też możliwość doboru różnych papierów. Fotograficzny papier to też pozbycie się łączenia między stronami – panoramy świetnie więc zaprezentują się na sąsiednich stronach jako jeden motyw. Podobnie jak przy druku cyfrowym możesz wybierać między opcją matową, błyszczącą i matową Premium.

Możesz samodzielnie zaprojektować różnorodne elementy fotoksiązki (od układu fotografii po dodawanie tekstów, clipartów i innych ciekawych efektów). Jeśli nie czujesz się na „kreatywnych siłach” to automatyczny asystent zrobi CEWE FOTOKSIĄŻKĘ za Ciebie i przedstawi Ci ją do akceptacji – wystarczy dostarczyć zdjęcia i wybrać kilka podstawowych opcji (format, oprawa, papier). Później można to też kreatywnie, samodzielnie zapakować albo zamówić w CEWE pudełko prezentowe.

Walentynki za kilka dni! Co zrobić?!

Możesz nawet dziś zasiąść do projektu i jeszcze zdążyć do Walentynek. Swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ możesz mieć w ciągu 6-7 dni roboczych. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach by zrobić to „na już”….. nie przejmuj się – za miesiąc kolejna szansa, czyli Dzień Kobiet. Niektórzy mężczyźni potrzebują motywacji w postaci zbliżającej się rocznicy (ważne, abyś pamiętał, że takowa zaraz będzie). Inni sami „prowokują okazje” to obdarowania swojej kobiety i cały czas walczą o jej serce – CEWE FOTOKSIĄŻKA może w tym pomóc. A jeśli nie fotoksiążka? Opcją są też fotoprezenty… więc mężczyzno, pamiętaj – piłka jest na Twojej połowie, zdecyduj co z nią zrobisz – ruszysz odważnie na bramkę czy staniesz z nią w miejscu bojąc się przegranej.

fotoksiążka zakochanych

źródło zdjęć: GettyImages, CEWE

One Reply to “CEWE FOTOKSIĄŻKA jako idealny prezent dla kobiety”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.