Fotoksiążka na dzień chłopaka — Taki prezent go zaskoczy!

Posted on

Dzień Chłopaka to święto wszystkich mężczyzn — zarówno tych małych, jak i dużych chłopców. Jeżeli z jego okazji chcesz znaleźć coś wyjątkowego, to wybierz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Przygotowując piękny, wysokiej jakości album ze zdjęciami stworzysz nie tylko unikatowy, jedyny w swoim rodzaju prezent, ale też dopasujesz go do charakteru obdarowywanego chłopaka. Zajrzyj do tego artykułu, aby poznać kilka pomysłów na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z okazji dnia chłopaka i znaleźć kilka inspirujących wskazówek. 

CEWE FOTOKSIĄŻKA na Dzień Chłopaka — pomysły

Przygotowanie pięknej książki z ulubionymi zdjęciami to świetny pomysł na prezent zarówno dla małych, jak i dużych chłopców. Za każdym razem będzie przywoływał ulubione wspomnienia, wyrażał sympatię i sprawiał ogromną radość. Poznaj nasze pomysły na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na Dzień Chłopaka i zainspiruj się do stworzenia własnego albumu.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids dla małych chłopców

Jeżeli poszukujesz prezent na Dzień Chłopaka dla swojej pociechy, to przygotuj dla niego świetną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Kids. Ten wariant to mini album z 22 wyjątkowo grubymi, zaokrąglonymi stronami, które są dostosowane do małych dzieci. Dzięki temu możesz przygotować książeczkę stworzona specjalnie z myślą o Twoim małych chłopcu. Mogą w niej znajdować się zdjęcia ukazujące jego harce czy przygody. Połącz to z tekstem lub własnym komentarzem, aby opowiedzieć swojemu maluchowi bajkę, w której będzie odgrywać główną rolę. 

Album fotograficzny dla poszukiwacza przygód

Jeśli obdarowywany przez Ciebie mężczyzna uwielbia podróżować i z każdej eskapady przywozi wiele świetnych zdjęć, to zgromadź je w świetnej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Niezależnie od tego, w jakie rejony świata jeździ — czy uwielbia dzikie tereny, czy centra najsłynniejszych stolic — z łatwością dobierzesz odpowiedni format takiego albumu. Z pewnością będzie świetną oprawą dla zdjęć podróżniczych. Przykładowo możesz wybrać wariant XXL Panorama, w którym doskonale będą wyglądały zdjęcia, ukazujące rozległe, dziewicze krajobrazy i bezdroża, które napotkał na swej drodze mężczyzna, do którego ma trafić ten prezent na Dzień Chłopaka.

Sesja fotograficzna Twojego chłopaka

Pasjonujesz się fotografią i lubisz robić zdjęcia swoim bliskim? Czas zorganizować sesję na Dzień Chłopaka. Niezależnie czy przygotowujesz prezent dla dużego, czy małego mężczyzny, z łatwością możesz wykonać fajną sesję fotograficzną. Zaproś go do niej i spraw, aby to była dla Was świetna zabawa. 

Dodatkiem do tego prezentu będzie wydrukowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI Pure, które będzie eleganckim podsumowaniem takiej sesji. W szczególności świetnie będą prezentowały się w niej fotografie, na których zaproszony przed obiektyw mężczyzna będzie występował w eleganckich, casualowych stylizacjach. Bawcie się zdjęciami i znajdźcie jeszcze więcej świetnych pomysłów na wykorzystanie CEWE FOTOKSIĄŻKI Pure jako prezent na Dzień Chłopaka.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla małego i dużego chłopca

Z okazji Dnia Chłopaka potrzebujesz dwa prezenty — dla swojego partnera lub męża i synka? Przygotuj więc może dla nich coś wspólnego! Świetnym pomysłem będzie CEWE FOTOKSIĄŻKA, w której zgromadzisz ich wspólne fotografie. Innym wariantem jest taka, w które będą zdjęcia ukazujące ich wspólne pasje. To także świetny pomysł na prezent na Dzień Ojca.

Taką wspólną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ możesz też wykonać dla braci, kuzynów, przyjaciół czy kolegów z pracy. Za każdym razem dzięki fotografiom i projektowi graficznemu albumu z łatwością dopasujesz całość do charakteru relacji obdarowywanych mężczyzn. Możesz także stworzyć taki wspólny album… dla siebie i Twojego mężczyzny! 

Fotograficzny prezent na Dzień Chłopaka to nie tylko CEWE FOTOKSIĄŻKA. Oprócz tego zdjęcia dają jeszcze więcej świetnych możliwości. Zajrzyj do poniższego artykułu, aby odkryć inne inspirujące pomysły na prezent dla mężczyzn.

Idealny prezent na Dzień Chłopaka

Cytaty na Dzień Chłopaka w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Jeśli już masz pomysł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, to teraz przyszła pora na jego realizację! Świetnym uzupełnieniem najlepszych zdjęć Twojego chłopaka, syna, partnera, męża, przyjaciela, taty czy kolegi będzie ciekawy cytat. Takie słowa będą inspirowały, bawiły, motywowały czy wzruszały (a może wszystko to jednocześnie). Poniżej znajdziesz wybrane przez nas znakomite cytaty, które idealnie pasują do CEWE FOTOKSIĄŻKI, która będzie prezentem na Dzień Chłopaka. 

  • W słowach wszyscy mężczyźni podobni są do siebie; czyny dopiero odsłaniają różnice. / Molier
  • Kobiety potrzebują miłości mężczyzn, którzy potrafią je zrozumieć. / Mu Zimei
  • Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta. / Napoleon Bonaparte
  • Prawdziwy mężczyzna to jest ten, kto przede wszystkim nie wie, że jest prawdziwym mężczyzną i który nie boi się tego, że nim nie jest. / Jerzy Bralczyk
  • Mężczyzna musi być na tyle duży, aby przyznać się do swoich błędów, na tyle bystry, by z nich czerpać zyski i wystarczająco silny, aby je naprawić. / John C. Maxwell
  • Życie mężczyzny jest ufarbowane na kolor jego wyobraźni. / Marek Aureliusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *