Fotoksiążki i fotoalbumy jako unikalne pomysły na prezent

fotoksiążki
Czas czytania: 4 minuty

Umiejętnie przemyślane i zaprojektowane fotoalbumy i fotoksiążki mogą okazać się idealnym prezentem dla najbliższych. Jakie są ich zalety? Na co zwracać uwagę przy ich zakupie? Od czego zacząć? I co najważniejsze – czym od różni się fotoksiążka od fotoalbumu? Dowiesz się z artykułu.

Fotoksiążka – ogranicza nas tylko nasza kreatywność

W przypadku fotoksiążki, oryginalną zaletą jest fakt, że prócz zdjęć, możemy w niej zamieścić różnego rodzaju treści tekstowe. Mogą to być zabawne historie, życzenia lub podpisane fotografie całej rodziny, oznaczone datą i miejscem wykonania. Tak naprawdę fotoksiążki faktycznie nas nie ograniczają – złożone w formie książki, stanowią wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby, taka radość w prezencie. Poniższe zdjęcia, które np. dasz dziadkom Twojego dziecka, wzbogać tekstem, a efekt będzie jeszcze ciekawszy.

fotoksiążki

Formaty, okładki i rodzaj papieru czyli najważniejsze elementy fotoksiążki

Formaty książek są bardzo zróżnicowane, a najczęściej te różnice zależą od osoby składającej zamówienie i jednocześnie tworzącej projekt (np. treść, ilość stron, format itd). Można zamówić książkę w rozmiarze XXL (ok. 38 x 29 cm) lub znacznie mniejszą, np. Pure (15×15 cm). Warto wiedzieć, że ważną rolę odgrywa tu wysokiej jakości papier, który wzbogaca jeszcze estetyczne doznania podczas przeglądania zdjęć. Twarda okładka nie tylko wygląda dobrze, ale i gwarantuje trwałość stronom wewnętrznym fotoksiążki. Dzięki Twojej inwencji i naszym możliwościom,  CEWE FOTOKSIĄŻKA bardzo przypomina powieść, w której głównymi bohaterami są Twoje zdjęcia, Twoje przeżycia i po prostu Twoje zdjęcia – to prawie jak bycie pisarzem. Relacjonuj piękne widoki, przekazuj emocje i daj je komuś, kogo z Tobą podczas podróży nie było.

fotoksiążki

Fotoalbum – uwiecznij wspomnienia z podróży, imprez i swojego życia!

Fotoalbumy i fotoksiążki na prezent to dwa dobre sposoby na zachowanie uroków wycieczek i wspólnie spędzonych chwil. Przecież przeżyciami chcesz się dzielić i powracać do nich, gdy tylko zechcesz. Album jest bardzo podobny do fotoksiążki, ale różni się od niej sposobem wykonania. Foto album na zdjęcia, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest głównie dla rodzinnych fotografii – sprawdzi się także jako prezent członka rodziny (na przykład jako ukoronowanie wspólnych letnich wędrówek czy wakacji).

Fotoksiążka różni się od albumu, natomiast CEWE FOTOKSIĄŻKA też różni się od zwykłych fotoksiążek – mamy tu przede wszystkim na myśli jakość i ogrom możliwości (CEWE FOTOKSIĄŻKA to najchętniej kupowana fotoksiążka w Europie!). Fotoksiążka to nie tylko zbiór zdjęć, ale właśnie… książka, w której tworzysz i edytujesz swoją opowieść. Twoje pomysły i zdjęcia to sposób na wciągnięcie czytelników, czyli osób, z którymi podzielisz się efektem swojej pracy nad CEWE FOTOKSIĄŻKĄ.Np. ślubną, bo po co oddawać to fotografowi, skoro to Wasz dzień i Wasze wspomnienia?

fotoksiążki

Słowo o jakości zdjęć i ich personalizacji w fotoalbumie

Nie ukrywajmy, klasyczny fotoalbum to coś bardzo sentymentalnego, ale coś co każdy miał lub ma w domu. Natomiast Fotoksiążki to krok dalej – przyszłość, która przyjemnie zachowuje przeszłość. Z jednej strony spokojnie siedzimy przed ekranem komputera, a z drugiej jednak zlecamy druk tego co stworzymy w programie CEWE FOTOŚWIAT. Sami decydujemy jakimi obrazkami ozdobimy zdjęcie czy jakiej czcionki użyjemy w naszych tekstach (ja np. mam brzydki charakter pisma ręcznego, więc to rozwiązanie idealne dla mnie:) Nie trzeba sięgać po nożyczki by obciąć zdjęcie, nie musimy tworzyć albumu raz jeszcze jeśli chcemy wręczyć więcej jeden (np. jeden dla jednych dziadków, drugi dla drugich).

Album to też wklejane ręcznie zdjęcia, które kiedyś wypadną, a fotoksiążki na zawsze zachowają fotografie – trwałość to więc kolejna różnica między fotoksiążkami, a klasycznymi albumami.

fotoksiążki

Po prostu nic nie blokuje naszej kreatywności, a efekt końcowy nie tylko przyciąga estetycznie, lecz też i wciąga jako rozwinięcie fotograficznego hobby. Dowolna personalizacja Twojej fotoksiążki, a dokładnie CEWE FOTOKSIĄŻKI, pozwala też np. na decyzję o ilości stron (najmniej 22 i 26, najwięcej to grubo ponad 100). Rozmieszczasz ulubione zdjęcia, decydujesz o wszystkim i po prostu tworzysz swoją własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ – zbiór wspomnień, portfolio, relację z podróży czy cokolwiek tylko chcesz pokazać na zdjęciac – dla siebie lub jeszcze lepiej, na prezent.

fotoksiążki

Fotoalbumy i fotoksiążki na prezent? Sprawdź nasz bestseller, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża.

Więcej inspiracji fotoksiążkowych znajdziesz TUTAJ.

One Reply to “Fotoksiążki i fotoalbumy jako unikalne pomysły na prezent”

Dodaj komentarz