Fotoprezentowe inspiracje, co w tym roku przyniesie zajączek?

Tradycja związana z przynoszeniem prezentów przez zajączka jest obecna w wielu polskich domach. W wielkanocny poranek dzieci wyczekują go niemal tak samo, jak Świętego Mikołaja w grudniu. Natomiast zajączek, zazwyczaj ma problem z tym, co w tym roku podarować najbliższym. W tym artykule podpowiadamy kilka pomysłów na oryginalne fotoprezenty dla najmłodszych i trochę starszych członków rodziny.

Wielkanocne CEWE Fotoprezenty dla najmłodszych

Każde dziecko uwielbia pluszaki. W ramach prezentu dla najmłodszych, w CEWE możesz zamówić misia lub królika ubranego w koszulkę z wybranym przez Ciebie zdjęciem. Na przykład może to być fotografia Twojej pociechy. Dodatkowo na koszulce możesz umieścić imię dziecka lub personalną wiadomość. Taka maskotka z pewnością będzie świetnym towarzyszem podczas popołudniowej drzemki lub wieczornego zasypiania. Co ważne, wszystkie nasze produkty są certyfikowane i bezpieczne dla dzieci.

Nieco starsze pociechy będą zachwycone puzzlami lub grą foto memo. Zabawa z łamigłówkami ozdobionymi Waszymi zdjęciami z pewnością sprawi wiele radości całej rodzinie. Puzzle dostępne są w dwóch rozmiarach – 20×30 cm i 30×45 cm, każdy z nich gwarantuje wiele zabawy. Foto memo to specjalna wersja popularnej gry memory polegającej na szukaniu wśród odwróconych kart takich, które pasują do siebie i tworzą parę. Podczas tej zabawy dzieci i dorośli ćwiczą pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. W zestawie znajduje się 25 zdublowanych kart (łącznie 50), które możesz zadrukować własnymi fotografiami.

Tworząc prezenty na Wielkanoc w wersji gry foto memo i puzzli sięgnij po wiosenne motywy. Przejrzyj swoją kolekcję zdjęć lub już teraz zaplanuj przygotowywanie odpowiednich kadrów. Takie zabawki mogą mieć także charakter edukacyjny, jeśli tylko odpowiednio dostosujesz motywy widoczne na fotografiach. Możesz np. sfotografować znaki drogowe i przy okazji szukania pasujących do siebie elementów, tłumaczyć dziecku, co one oznaczają. Dzięki temu połączysz przyjemną rozrywkę z edukacją.

Fotoprezenty dla całej rodziny

Powyższe przykłady fotoprezentów mogą również sprawić radość dorosłym. Puzzle można zaprojektować z myślą o nieco starszych członkach rodziny. Niemniej wśród oferty CEWE Fotoprezentów, znajdują się też takie, które przypadną do gustu przede wszystkim dorosłym. Przykładowo możesz wykorzystać własne fotografie do stworzenia ciekawych i przykuwających wzrok akcesoriów do domu.

Wielkanoc kojarzy się z wiosną, stąd przygotowując fotoprezenty warto zaakcentować tę porę roku. Przykładowo bidon aluminiowy z nadrukowaną ulubioną fotografią umili wszystkie wiosenne wypady za miasto, czy w góry. T-shirt i materiałowe torby sprawdzą się podczas spacerów. Natomiast kubki z osobistym motywem, zdecydowanie umilą czas spędzany na balkonie czy tarasie.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz