Fotoprezenty idealne na Dzień Matki

Czas czytania: 2 minuty

Święto wszystkich Mam już za kilka dni. To ostatni moment żeby zaprojektować i zamówić wyjątkowy prezent. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, co podarować Waszym ukochanym Mamom, to w tym wpisie podsuwamy kilka inspiracji.

Fotokubek z rodzinnym zdjęciem

Każdy wie, że kawa czy herbata smakują lepiej w wyjątkowym kubku. W CEWE znajdziecie kilka wariantów fotokubków. Macie do wyboru standardowe porcelanowe lub ceramiczne, kubki dedykowane smakoszom latte – kubek duży i mały (mimo nazwy, również inne napoje świetnie w nim smakują), a także bardziej oryginalne kubki z kolorowym wnętrzem lub magiczne. Kubki ze zdjęciem zamawiacie tak samo, jak pozostałe fotoprodukty CEWE. Możecie stworzyć projekt w programie CEWE FOTOŚWIAT lub przy pomocy kreatora online dostępnego na stronie. Każda Mama będzie zachwycona takim prezentem.

Oryginalne etui na smartfon

Nic nie sprawi Mamie większej radości niż powrót do Waszych wyjątkowych chwil. Dzięki etui na smartfon ze zdjęciem, będzie mogła robić to za każdym razem gdy sięgnie po telefon. W naszej ofercie macie do wyboru wiele wariantów etui na telefon. Możecie wybierać z pokrowców jednostronnych na przykład etui drewniane, skórzane, sylikonowe lub etui rozkładanych. Zaprojektowanie etui na telefon trwa chwilę, a taki prezent na pewno sprawi wiele radości.

Fotopoduszka w kształcie serca

Ten uroczy drobiazg to najlepszy sposób by powiedzieć Mamie „kocham Cię”. Możesz skorzystać z gotowego szablonu dostępnego w kreatorze lub zaprojektować poduszę w kształcie serca od podstaw. Taka poduszka będzie stanowiła piękną ozdobę  salonu, a także sprawdzi się podczas każdej podróży.

Fotoobraz z Waszych momentów

Jeżeli szukacie pomysłu na prezent z przytupem, to fotoobraz będzie idealnym rozwiązaniem. Wybierzcie Wasze ulubione zdjęcie i do dzieła. Podczas dobierania materiału, na którym Wasz fotoobraz ma być wydrukowany warto wziąć pod uwagę, że każdy z nich nada projektowi innego, wyjątkowego charakteru. Rodzinne zdjęcia świetnie będą prezentować się w formie fotoobrazu na płótnie lub drewnie.

Każdy z fotoprezentów CEWE jest wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że zostanie podarowany od serca, ale też dlatego, że każdy z nich możecie zaprojektować samodzielnie i nadać mu indywidualnego charakteru. A nic nie sprawi większej radości Waszym Mamom niż spersonalizowany podarek.

Dodaj komentarz