Fotoprezenty pod choinkę dla całej rodziny

Posted on

O ile prostsze byłoby przygotowywanie się do Świąt Bożego Narodzenia, gdyby mieć pomysły na prezenty dla wszystkich bliskich. Jakże wspaniale byłoby, gdyby istniał typ prezentów, który zadowoliłby wszystkich – od dzieciaków po seniorów. Na szczęście powyższe stwierdzenia nie muszą pozostawać jedynie w sferze wyobraźni. CEWE FOTOPREZENTY to niemal niewyczerpane źródło pomysłów na upominki dla wszystkich członków rodziny. Zajrzyj do tego artykuły, aby poznać inspirujące propozycje podarunków dla dzieci, młodzieży, dorosłych seniorów, a także wspólnych przeznaczonych dla całych rodzin.

Fotoprezenty pod choinkę dla dzieci

Zdjęcia ucieszą każdego – od najmłodszych do najstarszych członków rodziny. Dzieciaki i młodzież z pewnością będą miały frajdę z możliwości przyozdobienia ulubionymi fotografiami swoich pokoi. Atrakcyjną ozdobą będą fotoplakaty dostępne w różnorodnych formatach – od 15×20 cm do 50×75 cm. Można je z łatwością zmieniać, dzięki czemu prezentowane na ścianach obrazy będą podążać za dynamicznymi gustami pociech.

Własnymi fotografiami mogą być przyozdobione także zabawki. W przypadku puzzli czy gry foto memo staną się nie tylko estetycznym akcentem, ale podstawą całej zabawy. Dobieraj fotografie tak, aby tworzyć puzzle o różnych stopniach trudności. Ułożenie w całość ulubionej fotografii da dzieciakom z pewnością wiele radości. Gra foto memo będzie działać stymulująco na pamięć, łącząc przyjemne z pożytecznym. Co więcej wykorzystanie np. zdjęć członków rodziny może pomóc w poznawaniu przez dziecko własnego drzewa genealogicznego.

Młodzież uwielbia się wyróżniać, w czym z pewnością pomoże etui na smartfon z własnym zdjęciem. W ofercie dostępne są różnorodne typy takich gadżetów, m.in. wsuwane, z klapką dolną, rozkładane na bok czy ekologiczne drewniane. Do ulubionej fotografii można dodać napis, który będzie wyrażał np. ulubioną sentencję.

Dla starszej młodzieży świetnym pomysłem będzie np. terminarz w formie kołonotatnika. Pomoże on dobrze planować zadania i wyzwania w nadchodzącym roku. Inną ciekawą propozycją są poduszki z własnymi zdjęciami. Dzięki możliwości dopasowania własnej fotografii, mogą być to zarówno dziecięce motywy adresowane do najmłodszych, jak i młodzieżowe wzory dla starszych dzieciaków. Uzupełnienie własnego pokoju takimi foto prezentami będzie miało nie tylko walor estetyczny, ale również wychowawczy, gdyż skłoni dzieci i młodzież do włożenia więcej wysiłku w dbanie o własną przestrzeń.

Fotoprezenty dla dorosłych i seniorów

Fotoprezenty od CEWE to nie tylko świetne pomysły na prezenty świąteczne dla dzieci i młodzieży. Także dorośli i seniorzy znajdą upominki, które dadzą im wiele radości i dostarczą wzruszeń. Przede wszystkim warto wyróżnić CEWE FOTOKSIĄŻKI, w których można zgromadzić ulubione zdjęcia, zaprezentowane w pięknej formie. Bardzo dobrym pomysłem jest także wydrukowanie odbitek, które zostaną umieszczone w albumie.

Z pewnością masz wiele niesamowitych zdjęć, które pięknie będą prezentować się w albumach. Jednakże na pewno istnieją też ujęcia, które warto wyeksponować na ścianie. CEWE Fotoplakaty i fotoobrazy dają wiele różnorodnych możliwości stworzenia wyjątkowych prezentów. Przykładowo możesz wydrukować piękny krajobraz, który ozdobi salon lub inne wnętrze. Wiele różnorodnych typów takich upominków (np. zdjęcia na drewnie, obrazy na płótnie, wydruki na utwardzanych piankach czy kolaże ze zdjęć) pozwala dopasować je do charakteru projektów i adresatów upominków.

Każdy lubi relaksować się przy ulubionym napoju – niezależnie od tego czy to kawa czy herbata. Aby napój smakował jeszcze lepiej a chwila z nim spędzona była jeszcze bardziej odprężająca, warto podarować fotokubek. Podobnie jak pozostałe fotoprezenty wiele różnych rodzajów kubków z własnym nadrukiem pozwala na dopasowanie ich do entuzjastów przeróżnych napojów – np. kawy latte.

Fotoprezenty pod choinkę - fotokubki

Fotoprezenty dla całej rodziny

Chociaż fotoprezenty umożliwiają tworzenie spersonalizowanych podarunków dopasowanych do poszczególnych członków rodziny i kręgu przyjaciół, to możliwe jest stworzenie takich gadżetów, które będą w sobie łączyć prezent dla całej rodziny. Do takich pomysłów należą wspomniane już CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki czy wydruki wielkoformatowe. Podarowanie bliskim wspomnień to prawdopodobnie najpiękniejsza forma prezentu.

Innym ciekawym pomysłem adresowanym do całej rodziny są terminarze. Może je przyozdobić wspólnym zdjęciem wszystkich domowników. Pomagają one w zaplanowaniu i skoordynowaniu zajęć wszystkich członków rodziny. Co więcej będą pomocne w wygospodarowaniu więcej czasu spędzanego razem. To z pewnością pomoże zacieśniać więzi rodzinne.

Oryginalnym pomysłem jest stworzenie podkładek śniadaniowych z ulubionymi fotografiami. Taka podkładka może zawierać zdjęcie każdego z członków rodziny, umilając posiłki i wyznaczając każdego ulubione miejsce przy stole. Taka podkładka umili początek dnia podczas śniadań i pomoże przystąpić do obowiązków w lepszym nastroju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.