Hexxas z nagrodą TIPA 2019

Już po raz trzeci w historii i drugi rok z rzędu nasze fotoprodukty zostały wyróżnione nagrodą TIPA. W tym roku międzynarodowe jury doceniło nasze oryginalne rozwiązanie w dziedzinie fotoobrazów – Hexxas.

Wyjątkowe wyróżnienie

Nagrody TIPA to prestiżowe wyróżnienie w branży foto, przyznawane przez międzynarodowe stowarzyszenie wydawców prasy fotograficznej. W tym roku po raz trzeci uzyskaliśmy nagrodę w kategorii „najlepsza usługa fotograficzna” – żadna inna firma z branży nie może się pochwalić takim wynikiem. Tym razem jury doceniło nasz oryginalny koncept Hexxas – sześciokątne płytki ze zdjęciami. Nagroda ta jest dla nas szczególnie wyjątkowa, gdyż pomysł na Hexxas pochodzi od naszych pracowników i jest wynikiem współpracy pomiędzy różnymi działami firmy.

Nowoczesne i stylowe

Hexxas to nowość wśród fotoobrazów CEWE. Zdjęcia drukowane są na sześciokątnych płytkach z usztywnianej pianki. Wygodny system montażu pozwala na tworzenie różnorodnych kolaży i kombinacji z użyciem płytek. Co wyjątkowe, fotogalerię, która powstanie w ten sposób każdy może rozbudowywać o nowe elementy. To naprawdę efektowny sposób na przyozdobienie niemal każdej przestrzeni. Hexxas doskonale sprawdzi się jako ozdoba Twojego salonu lub jako stylowy dodatek w pokoju dziecięcym.

 

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz