Historia wielkiej miłości. Poznaj rodzinę Wartmannów

Posted on

Państwo Wartmannowie to wieloletni klienci marki CEWE – międzynarodowej firmy, zajmującej się fotousługami. Tim i Nadine korzystają z fotoproduktów CEWE i utrwalają  najważniejsze wydarzenia z życia. Dzięki CEWE FOTOKSIĄŻKOM zachowali najpiękniejsze momenty, takie jak ślub czy pierwsze chwile z córkami. Odkryj, jak rodziło się ich uczucie, jak wygląda ich codzienność od czasu, gdy na świecie pojawiły się bliźniaczki. Zobacz także, co teraz słychać u tej uroczej rodziny. Poznaj ich historię.  

Wielka miłość i szczęśliwa rodzina – to jedno z najpiękniejszych marzeń. Tim i Nadine Wartmannowie je zrealizowali. Dowiedz się, jak to wszystko się zaczęło – kiedy się poznali i jak wyglądały pierwsze chwile razem? 

Do zakochania jedno kliknięcie

Nowe technologie potrafią zaskoczyć, prawda? Doświadczyli tego Tim i Nadine, którzy w 2012 roku poznali się w… internecie. Ta romantyczna historia zaczęła się od jednej wiadomości. Oryginalność to ich drugie imię, a potwierdza to m.in. godzina, o której rozpoczęła się pierwsza randka. Ciekawe czy odgadniesz? Była to… 7 rano! 

Oboje kochają podróże oraz aktywność fizyczną i po krótkim czasie zdali sobie sprawę, że nie mogą bez siebie żyć. Darzą się pięknym uczuciem. W codziennych gestach okazują sobie dużo miłości i czułości. Ich wspólna przygoda nie mogła skończyć się inaczej niż ślubem jak z bajki. 

Wielka miłość i spełnionemarzenie numer 1 

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu dla dwojga zakochanych. Chociaż ten dzień wygląda inaczej w każdym kraju, to łączy go jedno – piękne uczucie. 13 września 2014 roku Tim i Nadine też przeżyli ten wyjątkowy moment. Biała suknia, najbliżsi u boku, piękne chwile i sakramentalne tak… Całą uroczystość utrwalali na zdjęciach, by zachować w pamięci każdy szczegół. 

O ich uczuciu i emocjach tego szczególnego dnia przypominają fotografie zebrane w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Naszych bohaterów łączy szczególna więź. Małżeństwo jest zakochane w sobie tak samo mocno jak na początku – i z przyjemnością wraca do dnia ślubu. Gdy Tim i Nadine patrzą na kadry, przywołują w głowie słowa przysięgi, moment zakładania obrączek i życzenia od gości… „Fotoksiążka jest po prostu wspaniałym przypomnieniem tych niezwykłych chwil, pełnych miłości i śmiechu” – mówi Nadine. Oprócz dnia ślubu, w CEWE FOTOKSIĄŻCE znajdują się również zdjęcia z podróży poślubnej, wieczoru kawalerskiego i przygotowań. 

Kocham być z… Wami – podwójna radość i szczęście

Tim i Nadine stworzyli nierozłączny duet. Wypracowali silną oraz pełną wsparcia, zrozumienia i miłości relację. Kilka lat po ślubie zdecydowali, że chcą, by w ich życiu pojawiło się maleństwo. I jak na tę wyjątkową parę przystało, czas oczekiwania na maluszka również był zaskakujący. Okazało się, że spodziewają się bliźniaczek. Po prostu szczęście do potęgi! W 2019 roku na świat przyszły dwie urocze dziewczynki, a Tim i Nadine nazwali je: Lia i Tilda.

CEWE Fotoksiążka

Od chwili, gdy para po raz pierwszy je zobaczyła, w jej życiu pojawiło się jeszcze więcej miłości i radości. Dlatego Tim chciał zatrzymać te chwile na zawsze. Z tego pragnienia powstał pomysł na wyjątkowy prezent pod choinkę dla Nadine. Pierwsze miesiące z córeczkami świeżo upieczony tata utrwalił w pięknej formie – w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Ten upominek to również podziękowanie i wyraz uznania za to, jak kobieta świetnie odnalazła się w roli matki i jak silną a zarazem ciepłą jest osobą. „Gdy tylko otworzyłam fotoksiążkę, łzy napłynęły mi do oczu. Każda część tego prezentu była pełna miłości. Zaczynając od pomysłu Tima, a na wzruszających kadrach i tekstach kończąc. Nigdy nie sądziłam, że prezent może mnie aż tak wzruszyć” – opowiada Nadine. 

Zaczarowani na życie całe

Obecnie cała szczęśliwa rodzina rozpoczyna przygotowania do Świąt. Jak co roku tworzą dla bliskich prezenty  ze zdjęciami w roli głównej. W domu od razu czuć wyjątkową atmosferę – w oknach migocą aromatyczne świece, a w powietrzu unosi się aromat świeżej jodły. Tim, Nadine i ich córeczki spędzają wolny wieczór razem. Dziewczynki zachwycają się kalendarzami adwentowymi, które są ozdobione ich zdjęciami, a para patrzy na dzieci i docenia, jak szczęśliwą i kochającą są rodziną. Nadine mówi – „Córeczki to nasz największy prezent”.

W te Święta Nadine, która odkryła w sobie pasję do rękodzieła, tworzy kalendarz ze zdjęciami dla teściowej. Umieściła w nim fotografie dziewczynek z ostatnich 12miesięcy. „Na myśl o tym, że te fantastyczne fotografie będą towarzyszyły mojej teściowej przez cały rok, aż rośnie mi serce” – mówi Nadine. Tim dodaje: „W tym roku przeżyliśmy tak wiele pięknych momentów. Dzięki zdjęciom możemy lepiej je zapamiętać.” 

Bo jesteście Wy… cóż więcej można chcieć?

W wolnych chwilach, kiedy siadają wygodnie na kanapie, obok pięknie przystrojonej choinki,  lubią sięgać po fotoksiążki z rodzinnej kolekcji. Mogą wtedy na nowo przeżywać najpiękniejsze chwile z bliskimi oraz wracać do miejsc, które zwiedzili w trakcie licznych podróży. Podobne emocje towarzyszą im podczas oglądania albumu z dnia ślubu. Jednak szczególne miejsce w ich sercu ma fotoksiążka, którą Tim podarował Nadine z okazji Świąt. Znalazły się w niej zdjęcia z pierwszych miesięcy życia bliźniaczek. „Zobacz, jaka byłaś mała” – mówi Tim do córki, wskazując na fotografię dziecka. Lia i Tilda chichoczą i wpadają w objęcia rodziców. 

Tim, Nadine oraz ich córeczki tworzą wyjątkową rodzinę. Każdego dnia dbają o to, by w domu królowały miłość, dobro i troska. Czasem czują się razem jak w bajce –  zwłaszcza kiedy przestrzeń wokół nich wypełniają klimatyczne dekoracje. Patrząc na tę czwórkę, można powiedzieć, że w każdej chwili, gdy są razem, mają swoje małe, wyjątkowe Święta. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.