Jak stworzyć obraz na drewnie?

Zdjęcia wydrukowane na drewnie wprowadzają do pomieszczenia wyjątkowy, naturalny klimat. Świetnie też komponują się z wnętrzami utrzymanymi w stylu rustykalnym. Drewno, wydobywa ze zdjęć ich piękno i nadaje kadrom ciekawego, naturalnego charakteru. Jeżeli rozglądacie się za oryginalną ozdobą do Waszych domów lub mieszkań, to koniecznie przeczytajcie ten wpis.

Zdjęcia na drewnie – jak je zaprojektować?

Zaprojektowanie fotografii na drewnie jest niezwykle proste. Swój fotoobraz możecie zaprojektować i zamówić tak samo jak pozostałe fotoprodukty CEWE – za pośrednictwem strony internetowej lub korzystając z programu CEWE FOTOŚWIAT. Obie metody są proste i intuicyjne w obsłudze.

Obraz składa się z kilku desek z naturalnego, sosnowego drewna. Tworzy to bardzo ciekawą i oryginalną kompozycję, która podkreśla klimat nadrukowanej fotografii. Podczas projektowania nie musicie przejmować się tym, czy uda Wam się dostosować ulubiony kadr do takiego układu. Zarówno oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT, jak i kreator dostępny online uwzględniają specyfikę wgranego zdjęcia.

Podczas projektowania możecie korzystać z wielu przydatnych funkcji dostępnych w programie i na stronie. Jedna z nich stoi na straży jakości Waszego obrazu i za pomocą wykrzyknika lub kolorowych emoji daje Wam znać, czy zdjęcie jest w odpowiedniej rozdzielczości i czy będzie wyglądało dobrze na finalnym wydruku. Dodatkowo, projektując w programie w każdej chwili możecie przerwać pracę i zapisać swój projekt tak, aby wrócić do niego później.

Fotografie na drewnie – baw się obrazami

Kreator obrazów na drewnie pozwala nie tylko na przemienienie zdjęcia w wyjątkową dekorację, ale również pozwala na ozdobienie go różnymi elementami. Do dyspozycji macie cliparty, ramki, tła czy napisy. Dzięki temu w łatwy sposób możecie podkreślić charakter wybranego zdjęcia i jeszcze bardziej je spersonalizować. Co więcej taki wydruk na drewnie może posłużyć do stworzenia oryginalnego menu w restauracji czy tabliczki z godzinami otwarcia lokalu. Fotografie na drewnie sprawdzą się nie tylko w prywatnych przestrzeniach, ale również w otoczeniu biznesowym.

Zdjęcia na drewnie charakteryzują się dużą wytrzymałością. Stosuje się w nich dodatkowe wzmocnienia (ich liczba jest uzależniona od formatu fotoobrazu). Fotoobrazy na drewnie dostępne są w aż dziewięciu różnych rozmiarach – od małych 20×20 cm po duże 80×80 cm. Oczywiście w ofercie CEWE dostępne są nie tylko kwadratowe formaty – możecie wybrać także np. obraz o rozmiarach 30×45 cm czy 60×80 cm. Bawcie się formatami i zaprojektujcie aranżację swoich marzeń.

Warto również podkreślić, że deski, używane do produkcji obrazu posiadają certyfikat FSC – znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *