Jak wybrać zdjęcia do ślubnej fotoksiążki?

jak wybierać zdjęcia do ślubnej fotoksiążki

Ślub to wyjątkowy dzień. Pełen miłości, uśmiechu, radości. To właśnie tego dnia Ty i Twoja ukochana osoba w towarzystwie bliskich celebrujecie Waszą miłość. Ten dzień niesie ze sobą wiele pięknych i niesamowitych wspomnień. Fotografia pomaga wracać do tych wyjątkowych momentów – sakramentalnego „tak”, pierwszego pocałunku Pary Młodej, przeniesienia przez próg sali zabaw, uśmiechów i uścisków, pierwszego tańca i zabawy z bliskimi. Zatem jak wybrać zdjęcia do ślubnej fotoksiążki?

Za Wami już kilka rocznic ślubu, mnóstwo nowych pięknych momentów wartych zapamiętania, ale to właśnie wspomnienie ślubu nadal wywołuje w Was wiele emocji. Pamiętasz tę chwilę, gdy po raz pierwszy zobaczyliście się w ślubnych kreacjach? Głębokie spojrzenie w oczy w czasie przysięgi, a także podziękowania dla rodziców? Te migawki ze ślubu są dla Was ważne i przypominają Wam o tym, jak bardzo się kochacie. Warto odświeżyć te wspomnienia i zaprojektować najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która jest numerem 1 w swojej kategorii na Starym Kontynencie.

Jak wybrać zdjęcia do ślubnej fotoksiążki?

Ślub jedno słowa, a tak wiele emocji i wspomnień. Warto wrócić pamięcią do tego, co wtedy czuliśmy, na jaki moment czekaliście najbardziej. Co jest najtrwalszym wspomnień z tego dnia. Właśnie takie fotografie warto umieścić w CEWE FOTOKSIĄŻCE.

jak wybrać zdjęcia do ślubnej fotoksiążki

Od czego jednak zacząć? Na początek warto podzielić zdjęcia na kategorie. Podstawowy podział to poszczególne etapy tego pięknego dnia. Przygotowania w domu, ceremonia, droga na salę zabaw, wesele i sesja ślubna. Poza tym jednak warto także pomyśleć o takich kategoriach jak zdjęcia grupowe z gośćmi, zdjęcia sali, sukni i garnituru, zdjęcia na parkiecie, zdjęcia kościoła lub sali Urzędu Stanu Cywilnego i wiele innych. Mając takie grupki zdjęć, można zacząć wśród nich wybierać najlepsze. Tak aby nie przegapić żadnego istotnego momentu najważniejszego dnia w życiu. Warto pomyśleć o tym, aby umieścić takie kadry, które uwieczniają najważniejsze momenty takie jak zakładanie obrączek, podziękowania, dla rodziców, krojenie tortu, pierwszy taniec, życzenia. Pamiętaj, aby przy wyborze fotografii, kierować się tym, by postawić na takie kadry, które utrwalają ważne dla Was momenty i ludzi.

jak wybrać zdjęcia do ślubnej fotoksiążki

Gdy już masz zdjęcia podzielone na kategorie – co dalej?

Gdy masz już poszczególne kategorie zdjęć, teraz kolej na wybór najlepszych z najlepszych. Nawet jeśli nie możesz się od razu zdecydować, który kadr powinien trafić do CEWE FOTOKSIĄŻKI! Przemyśl dobrze decyzję i pamiętaj, że sam wybór zdjęć do albumu to piękna sposobność do przeżycia na nowo tamtych wyjątkowych chwil. To świetna zabawa.

Postaraj się wybierać takie kadry, które będą każdorazowo pokazywały inne fragmenty wydarzenia. Dublowanie kadrów jest dobrym pomysłem tylko wtedy, gdy jest przemyślane. Przykładowo pozwala pokazać daną sytuację z  dwóch perspektyw. 

jak wybrać zdjęcia do ślubnej fotoksiążki

W Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE staraj się umieszczać zarówno zdjęcia poziome, jak i pionowe. Ma to dwie zalety. Przede wszystkim ułatwi Ci zadanie i pozwoli na umieszczanie wszystkich zdjęć, które lubisz niezależnie od tego, czy zostały wykonane w orientacji portretowej, czy krajobrazowej. Jednocześnie taka zabawa formatami będzie stanowiła ciekawe urozmaicenie.

Historię Waszego Ślubu, możecie opowiadać nie tylko zdjęciami. Odpowiednio dobrane teksty i cytaty w fotoksiążce mogą podkreślać wyjątkowość chwil, oddawać emocje czy stanowić wyznanie miłości.

Tak wyjątkowe wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. A wspomnienia tych wydarzeń towarzyszą nam przez całe życie i wywołują radość i uśmiech. Tak wyjątkowe momenty zasługują na najlepszą oprawę. Dlatego warto zaprojektować spersonalizowaną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ najwyższej jakości. Możesz w wyjątkowy sposób podkreślić Wasze imiona na okładce, korzystając z funkcji uszlachetnienia w kolorze złotym lub srebrnym. Świetnym pomysłem jest wyróżnienie w ten sposób imion, inicjałów, daty ślubu lub napisu „Najważniejszy dzień w roku”, „Kocham Cię”, „Na zawsze razem”.

okładka z uszlachetnieniem

Świetnym pomysłem jest również wykorzystanie okładek wykonanych z lnu lub skóry. Nadają one wyjątkowej szlachetności i elegancji najpiękniejszym wspomnieniem z tego wyjątkowego dnia. Te rozwiązania zostały nagrodzone prestiżową, międzynarodową nagrodą TIPA World Awards. Wyróżnienia TIPA (Technical Image Press Association) przyznaje globalny panel ekspertów, który składa się z redaktorów renomowanych magazynów branżowych na całym świecie. Dzięki doświadczeniu, obiektywizmowi i wiedzy ekspertów wyróżnienia te są uznawane za najbardziej wiarygodne i prestiżowe.  Marka CEWE w 2020 roku po raz trzeci z rzędu otrzymała nagrodę TIPA World Awards. Jesteśmy jedyną firmą w całej historii konkursu, zajmującą się fotousługami, która zdobyła aż cztery wyróżnienia.

lniana i skórzane okładki

Kilka wskazówek jak wybierać zdjęcia do ślubnej CEWE FOTOKSIĄŻKI?

Aby opowiadana przez Ciebie historia Waszego ślubu była ciekawa, warto stawiać na różnorodne ujęcia. Dobrym sposobem na urozmaicenie wyboru kadrów jest wybieranie zarówno fotografii ukazujących szerokie plany, jak i detale. Obok zdjęć grupowych czy prezentujących jak ludzie bawią się na parkiecie, warto pokazywać zbliżenia na detale sukni czy obrączek. Takie drobiazgi, szczegóły budują wszak atmosferę tego dnia i na długo pozostają w pamięci. Warto więc nimi podzielić się z oglądającymi album.

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *