Jak wykonać zdjęcia art? Inspiracje i porady

Jak wykonać zdjęcia art i ozdbić nimi mieszkanie - CEWE

Jeżeli szukasz sposobu na to, aby odświeżyć nieco swoje fotografie, bawić się nimi i wprowadzić oryginalne pomysły do swojego wnętrza, to Zdjęcia Art od CEWE z pewnością przypadną Ci do gustu. Są to niezwykle kreatywne odbitki, którym możesz nadać unikalny charakter. Zaprojektujesz je przez internet, wzbogacając swoje ulubione kadry o napisy czy ozdobniki. Dodatkowo możesz wykorzystać ciekawe filtry, które nadadzą wyjątkowy charakter i stylistykę Twoim zdjęciom. W tym artykule poznasz bliżej Zdjęcia Art.

Baw się zdjęciami

            Zdjęcia Art to specjalna oferta, która umożliwia wykorzystanie Twoich fotografii do wykonania niecodziennych odbitek. Możesz je wydrukować w kwadratowej formie, jako mini wydruki w postaci intrygujących kolaży czy stylizowane na ujęcia w stylu Instaxa (tzw. Zdjęcia retro). Co więcej możesz również wykorzystać papier Fine Art i ująć swoje obrazy w ciekawej formie.

Zaprojektuj zdjęcia art z CEWE

Projektowanie zdjęć online pozwala Ci na dodawanie do swoich zdjęć napisów, obrazek czy masek. Gotowe szablony i estetyczne kroje pisma gwarantują stylowe rezultaty. Swoje projekty zrealizujesz w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Możesz je przygotować online poprzez przeglądarkę lub wykorzystując aplikację CEWE Fotoświat. W obu przypadkach tworzenie oryginalnych odbitek Art jest bardzo proste. Czytelne i przejrzyste menu a także komunikaty ekranowe pomagają każdemu – nawet początkującym użytkownikom. Po prostu uruchom wyobraźnie i baw się zdjęciami.

Rodzaje zdjęć, które możesz zaprojektować przez internet

CEWE oferuje kilka rodzajów Zdjęć Art. Należą do nich zdjęcia kwadratowe, mini, retro i drukowane na papierze Fine Art. Poniżej znajdziesz ich krótką charakterystykę.

Fotografie kwadratowe pozwalają na umieszczenie Twoich ulubionych kadrów w symetrycznym formacie. Taki format został spopularyzowany za sprawą mediów społecznościowych. Jest to więc świetny pomysł na wydrukowanie swoich ulubionych zdjęć np. Z Instagrama. Fotografie możesz wzbogacać oryginalnymi ramkami, które podkreślą ich charakter i będą korespondowały z kadrami. Co więcej do dyspozycji masz stylowe filtry, które nadadzą Twoim ujęciom niepowtarzalny klimat, a także napisy, którymi możesz podkreślić emocje zawarte w obrazach. Zdjęcia kwadratowe mają wymiary 12,7×12,7 cm i są dostarczane gustownym pudełku, podkreślającym ich unikatowy charakter.

Zdjęcia Mini drukowane są w postaci miniaturowych pasków zawierających kolaż wybranych przez Ciebie ujęć. Podobnie jak w przypadku fotografii kwadratowych możesz zastosować gotowe filtry lub dokonywać ich edycji. Ponadto możesz bawić się ich układem. Gruby papier o gramaturze 300 g/m2 zapewnia ich wytrzymałość i sztywność. Są nie tylko ciekawą ozdobą, ale mogą stanowić również użyteczny gadżet, pełniąc np. Rolę zakładki do książki. To wspaniały pomysł na prezent dla każdego bibliofila.

Zaprojektuj zdjęcia art przez internet CEWE

Zdjęcia Retro stylizowane są na kultowe fotografie uzyskiwane z aparatów natychmiastowych. Twój kadr zostanie więc umieszczony wewnątrz charakterystycznej ramki. Poniżej zdjęcia będziesz mieć miejsce na podpis. Możesz go wykonać własnoręcznie już po otrzymaniu odbitek bądź wykorzystać oryginalne kroje pisma. Wybierając ten typ fotoproduktów również masz możliwość zabawy filtrami. Podobnie jak kwadratowe zdjęcia takie odbitki także dostarczane są w eleganckim pudełku.

Jeżeli chcesz łączyć w oryginalny sposób grafikę z fotografiami to skorzystaj z usługi Zdjęć Fine Art. Gotowe, stylowe szablony pozwolą podkreślić Ci wyjątkowość zarejestrowanych chwil. Takie obrazy będą doskonale prezentować się w Twoim wnętrzu. Stosunkowo duże formaty, takie jak m.in. 13×18, 20×20 czy 20×30 cm pozwalają na uzyskanie dużych powiększeń i dają dodatkową przestrzeń na umieszczenie napisów czy eleganckich ramek. Takie odbitki mogą posłużyć nie tylko jako wyjątkowe dekoracje, ale również kartki okolicznościowe czy menu na uroczystościach, takich jak np. wesele.

Pomysły na wykorzystanie Zdjęć Art

Fotografie typu Art dają naprawdę wiele możliwości ciekawego wykorzystania. Ich wyjątkowa stylistyka pozwoli Ci na zabawę z komponowaniem wyjątkowych ekspozycji w Twoich wnętrzach. Zdjęcia kwadratowe i Retro będą świetnie prezentować się rozwieszone na estetycznym sznurku i przywieszone klamerkami. Ten prosty i minimalistyczny zabieg wprowadzi do pomieszczenia ciepłą atmosferę. To świetny sposób na udekorowanie pomieszczenia nastolatka. Taka ekspozycja można z łatwością zmieniać i przekształcać, stąd z czasem można ją uzupełniać nowymi kadrami.

W podobny sposób można rozwiesić zdjęcia mini. Przypominają one nieco zwoje filmów, które w dawnych czasach były suszone po wywołaniu. To nawiązanie sprawia, że mogą ciekawe uzupełnić pracownie fotografa czy gabinet. Podobnie jak zdjęcia Retro można je następnie z łatwością zmieniać, tak aby cały czas odświeżać wnętrze i uzupełniać ekspozycję nowymi kadrami.

Niezależnie od tego, który format wybierzesz, Zdjęcia Art możesz łączyć np. Z naturalnymi materiałami. Powieś klamerki na drewnianej desce, tak aby uzyskać wyjątkowe tło dla Twoich fotografii. Jak zostało wspomniane w poprzednim podrozdziale, Zdjęcia Art mogą mieć także bardzo praktyczne zastosowanie. Wykorzystaj je, aby podziękować gościom weselnym czy bawiącym się na Twoich urodzinach.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz