Jak zapakować świąteczne prezenty?

Posted on
jak zapakować świąteczne prezenty (6)

Zawsze chcemy, aby świąteczne prezenty były spersonalizowane oraz dawały wiele radości. Zależy nam, aby Bliscy, którzy znajdą upominek od serca pod choinką, wiedzieli, że tym gestem chcesz im podziękować i pokazać jak ważni są dla Ciebie. Dlatego przywiązujemy dużą wagę również do tego, jak ten prezent ma być zapakowany. Podzielimy się z Tobą kilkoma pomysłami na wykonanie pięknego opakowania, aby zarówno prezent z zewnątrz, jak i we wewnątrz prezentował się niesamowicie. W CEWE znajdziesz również pomysły na świąteczne prezenty, które od razu są wyjątkowo zapakowane.

Świąteczna atmosfera jest magiczna. Te piękne lampki choinkowe, niesamowicie udekorowane mieszkania i ulice miast sprawiają, że nie możemy doczekać się Wigilii i czasu spędzonego z rodziną. To właśnie wtedy mandarynki, barszcz czerwony z uszkami, ciasto z cynamonem smakują najlepiej. W tym dniu również prezenty cieszą najbardziej. Te znalezione pod świątecznym drzewkiem wzruszają i dają poczucie, że z naszymi bliskimi łączy nas niesamowita więź. CEWE FOTOKSIĄŻKA w formie Kroniki Rocznej, czy Fotokalendarz, a może kubek emaliowany ze wspólnymi zdjęciami to najlepsze prezenty na Święta. Podaruj Mamie fotoksiążkę ze wspólnymi chwilami, do których zawsze będziesz mogła wrócić, a Tacie kubek emaliowany z widokiem na jego ukochane góry. Wyobraź sobie jak Babcia ucieszy się z Fotokalendarza z Waszymi fotografiami. Dzięki niemu będzie miała Was blisko przez cały rok! Możesz zaufać marce CEWE, która od lat  zachwyca spersonalizowanymi prezentami najwyższej jakości.

Kreatywne pomysły na zapakowanie prezentów

Wszyscy chcemy, aby nasz prezent przypadł do gustu bliskiej osobie. To właśnie dlatego staramy się, aby pasował do jej charakteru, pasji i potrzeb. Właśnie w Święta warto pokazać tym upominkiem, że cieszymy się, że ta osoba jest w naszym życiu i nam na niej zależy. Dlatego warto stawiać na prezenty prosto z serca i oprócz upominku napisać proste „Dziękuję”, „Cieszę się, że Cię mam”, „Kocham Cię”, „Jesteś wyjątkowy”. Czasami idealny prezent to dopiero część magii obdarowywania. Warto postawić również na przepiękne opakowanie, dzięki któremu rozbudzisz ciekawość bliskiej osoby. Starannie zapakowane upominki podkreślają, że przygotowałeś go specjalnie z myślą o niej. Dlatego po przygotowaniu świetnego prezentu, warto zadbać o jego oprawę.

Jak zapakować świąteczny prezent, aby zachwycał od pierwszego wejrzenia? Możesz wykorzystać fotografię. To piękny nośnik emocji. Przygotuj papier dekoracyjny i odbitki zdjęć. Na fotografiach mogą znajdować się portrety adresatów, co będzie oryginalną formą podpisu i wskazówką do czyich rąk ma trafić upominek. Innym ciekawym pomysłem jest wykorzystanie odbitek do stworzenia prezentowych zagadek.

jak zapakować świąteczne prezenty (2)

Takie zagadki mogą dotyczyć zarówno tego, do kogo ma trafić prezent, jak i tego, co znajduje się pod papierem ozdobnym. Pierwszy wariant może obejmować zdjęcia rzeczy, które kojarzą się z członkami rodziny, natomiast w drugim możesz pokazać wyjaśnienie, dlaczego właśnie taki prezent podarujesz tej osobie. Gdy sprezentujesz Bratu nowy plecak, na zdjęciu może znajdować się miejsce, w które chce wybrać, a jeśli podarujesz Tacie kubek ze zdjęciem gór, to na opakowaniu może znaleźć się kadr z herbatą lub kawą).

Jeszcze innym pomysłem związanym z odbitkami zdjęć jest przyklejenie na papier do pakowania takiej samej fotografii jak np. na okładce CEWE FOTOKSIĄŻKI. Takie rozwiązanie będzie wyglądało bardzo estetycznie. Wykorzystując Odbitki cyfrowe, możesz zapakować prezenty w zwykły szary papier. Wydrukowane fotografie są na tyle ciekawym i przyciągającym wzrok elementem, że papier, w który będzie zawinięty prezent może stanowić już tylko tło. Co więcej, taka odbitka będzie pamiątką, która sprawi, że opakowanie prezentu będzie uzupełniało zawartość paczki.

Pięknie zapakowane spersonalizowane prezenty od CEWE

Fotografia daje wiele możliwości stworzenia niezapomnianych prezentów, które wzruszą Twoich bliskich i sprawią, że będzie im miło. Część z nich jest od razu pięknie zapakowana, tak że po ich zamówienie mogą niemal od razu wylądować pod choinką. Do takich propozycji należy Pudełko ze zdjęciami. Jest to jednocześnie pudełko do przechowywania fotografii, zbiór pięknych odbitek i oryginalna ramka, a także piękne opakowanie na prezent. Zamawiając odbitki cyfrowe w tej formie, masz od razu gotowy prezent, który mówi bliskiej osobie, że cenisz sobie wspólnie przeżyte chwile.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Wskazówka: Jeśli zdecydowałeś się podarować prezent pełen emocji, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKĘ lub Fotokalendarz najwyższej jakości to możesz podarować je w ozdobnych opakowaniach. Są eleganckie i rozbudzają ciekawość. Wyobraź sobie Mamę, która znajduję pod choinką pięknie zapakowaną fotoksiążkę, a jej oczach pojawił się błysk i chęć poznania tego, co znajduje się w środku. Właśnie taki efekt chcemy uzyskać. W tym dniu najbardziej liczy się uśmiech i zadowolenie naszych Bliskich.

CEWE FOTOKALENDARZ

Oryginalne etykiety na prezenty z własnymi zdjęciami

Moment, w którym pod choinką pojawiają się prezenty przyniesione (zazwyczaj potajemnie) przez Świętego Mikołaja ekscytuje nie tylko najmłodszych – to także magiczny czas dla dorosłych. Właśnie wtedy można poczuć znów część tej dziecięcej radości. Aby ta wyjątkowa chwila w trakcie Świąt była jeszcze bardziej niezwykła, warto stworzyć oryginalne etykiety na prezenty. Można do tego wykorzystać CEWE Fotokartki. Możesz dzięki nim połączyć ulubione fotografie, szablony i cliparty.

Możesz wykorzystać wiele pięknych i odpowiednich na Święta szablonów i z łatwością zacząć projektowanie CEWE Fotokartek w bezpłatnym programie. W parę chwil możesz stworzyć niezwykle spersonalizowane etykiety na prezenty. Takie Fotokartki umożliwiają wykorzystanie Waszych ulubionych fotografii.

jak zapakować świąteczne prezenty (1)

Co ważne CEWE Fotokartka jest wydrukowana na wysokiej jakości papierze, tak więc może stanowić ozdobę półki w trakcie i po świętach. To sprawia, że opakowanie prezentu może stać się domową ozdobą. Co więcej, możesz wykorzystać CEWE Fotokartkę do napisania kilku słów do adresata prezentu. Mogą to być słowa wyjaśniające, skąd pomysł na taki akurat prezent, dedykacja lub po prostu świąteczne życzenia. Wskazówka:  możesz podkreślić je dzięki uszlachetnieniu w kolorze złota, srebra lub różowego złota.

Jesteśmy pewni, że nasze fotoprodukty są wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością. Najważniejsze jednak dla nas jest  to, abyś Ty był zadowolony, dlatego oferujemy Ci 100% Gwarancji Satysfakcji.

Miłego tworzenia i wręczania prezentów!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *