Jak zorganizować 40 urodziny męża i czym go zaskoczyć? Nietypowe pomysły

Posted on
40 urodziny męża

40 lat minęło… chyba każdy może zanucić słowa tej piosenki kojarzonej z kultowym serialem. A teraz będziesz mogła zanucić ją swojemu mężowi! To okazja do urządzenia naprawdę wielkiego święta! Już spieszymy z pomocą i pomysłami, jakie przygotować atrakcje na 40 urodziny męża.

Jak zorganizować 40 urodziny męża i dlaczego warto je obchodzić hucznie?

Okrągła rocznica urodzin to wyjątkowe wydarzenie. Jeżeli poszukujesz pomysłu na urodziny dla męża, to z pomocą może przyjść… fotografia. Zorganizuj mu przyjęcie niespodziankę z okazji 40 urodzin, na którym całe pomieszczenie będzie przystrojone zdjęciami, ukazującymi jego młodość i Wasz wspólny czas razem. Będzie to z pewnością ogromne zaskoczenie i świetna okazja, aby powspominać i podsumować, te niezwykłe 40 lat. 

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla męża

Możesz też zabrać męża na urodziny do jego ulubionej knajpy, na romantyczną kolację czy razem spędzić aktywnie czas w fajnym miejscu, takim jak przykładowo paintball, tor z gokartami czy inne szalone pomysły. Może warto wykorzystać 40-tkę jako moment, aby mąż zrobił coś, o czym zawsze marzył, ale nie było czasu lub odkładał to na przyszłość? Mowa o przykładowo skoku ze spadochronem, skoku na bungee czy locie szybowcem. Takie atrakcje możecie też przeżywać razem. Nie zapomnijcie tylko wykonać świetnych zdjęć, które później będą mogły posłużyć do stworzenia świetnej CEWE FOTOKSIĄŻKI

Pomysły na niezwykłe prezenty na 40 urodziny męża

Pomysł na urodziny dla męża to nie tylko świetny wypad czy pyszne jedzenie, ale również niezapomniana pamiątka. Coś do czego będzie mógł z uśmiechem wracać i wspominać niezwykłe świętowanie tej okrągłej daty. Niezwykłym prezentem z okazji 40 urodzin będzie przykładowo CEWE FOTOKSIĄŻKA. Możesz w niej zamieścić życzenia wraz z najpiękniejszymi fotografiami z rodzinnych archiwów czy z niedawnych podróży. 

Do życzeń z okazji 40 urodzin męża możesz dorzucić także inne okazjonalne pamiątki. Może to być CEWE Fotokubek czy CEWE Fotoobrazy. Niezależnie od tego co wybierzesz, możesz taki podarunek spersonalizować tak, aby doskonale pasował do Twojego męża i odzwierciedlał jego charakter. Tworząc CEWE Fotogadżety możesz nawiązywać do pasji Twojego 40-latka czy ulubionych motywów, takich jak przykładowo sport, motoryzacja, przyroda czy podróże. 

Impreza niespodzianka, czy to dobry pomysł na organizację 40 urodzin męża?

Twój mąż wraca z pracy, spodziewa się kolejnego zwykłego dnia a tu nagle… w salonie witają go bliscy i krewni, a także świetna impreza na jego cześć. Taka impreza niespodzianka dla faceta z pewnością go wzruszy (nawet jeśli nie będzie skory tego okazywać). Świetną zabawą będzie obmyślanie przebiegłego planu, jak tu zaskoczyć świeżo upieczonego 40-latka. Czasami może nie wystarczyć zwykłe schowanie się w salonie, gdy przykładowo mąż pracuje zdalnie. Wtedy trzeba sięgnąć po kreatywność, aby udał się go zaskoczyć, ale z pewnością będzie przy tym wiele zabawy, a efekt będzie wart starań. 

Impreza niespodzianka z okazji urodzin to także świetny pomysł, gdy chcesz zorganizować wspólny wieczór we dwoje. Możesz zaskoczyć swojego ukochanego 40-latka romantycznymi świecami, dobrym posiłkiem i niezapomnianymi prezentami. Będzie to z pewnością magiczna odskocznia od codzienności, pozwalająca cieszyć się okrągłymi urodzinami.

etui na smartfon

Jak zorganizować 40 urodziny męża — nietypowe i oryginalne prezenty

Fotografia i CEWE Fotoprezenty dostarczają wielu pomysłów na to, jak świętować 40 urodziny męża. To źródło wielu ciekawych inspiracji, wśród których znajdziesz piękne CEWE FOTOKSIĄŻKI, wydruki, które pięknie przyozdobią ściany czy gadżety umilające pracę.

40 urodziny męża

Wśród oryginalnych pomysłów na prezenty na 40 urodziny dla faceta można znaleźć przykładowo karty do gry. Partyjka ulubionej gry karcianej z własną talią z pewnością będzie zawsze sprawiała radość. Wśród nietypowych prezentów na urodziny, które da się fajnie połączyć z miłymi życzeniami, są również puzzle, CEWE Fotokubki (w szczególności outdoorowy kubek emaliowany) czy etui na smartfon

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.