Jedno zdjęcie a tak wiele możliwości. Wybierz Twoją ulubioną fotografię i do dzieła

Posted on

Masz na swoim koncie wykonanie słodkiego zdjęcia, które jest dla Ciebie ważne? Warto utrwalić taką pamiątkę i pokazać ją w swoim domu. W końcu to wyjątkowe miejsce. Możesz wykorzystać fotografię na wiele sposobów: do dekoracji, na prezent, do zabawy, jako pamiątkę. Zainspiruj się naszymi propozycjami i zobacz, jak z jednego zdjęcia możesz stworzyć wiele pięknych CEWE FOTOPRODUKTÓW. 

Dom to wyjątkowe miejsce, pełne miłości, radości, szczęścia, wzruszeń, magii i wspomnień. Wiele przedmiotów, które się w nim znajduje, ma swoją historię, która jest dla Ciebie ważna i przypomina o miłych chwilach. Jedną z możliwości nadania duszy mieszkaniu lub prezentom, które chcesz podarować bliskiej osobie, są zdjęcia. Dziś chcemy zainspirować Cię do wykorzystania jednego wspomnienia uwiecznionego na fotografii na wiele sposobów, dzięki CEWE FOTOPRODUKTOM. Nadadzą charakteru Twoim czterem ścianom lub ucieszą oko kogoś bliskiego. Jedno zdjęcie stwarza tak wiele możliwości.

Salon z duszą

jedno zdjęcie - kot

Czy masz ulubione zdjęcie swojego pupila? Na pewno tak. Umiejscowienie go na ścianie w salonie wzbudza wiele pozytywnych emocji  i wspomnień. Taki pokój to miejsce, w którym domownicy chcą się spotykać i dobrze się w nim czują. A taka atmosfera zapewnia bliskość, rozmowy i prawdziwe budowanie więzi. Piękne kadry świetnie wyglądają na dużych formatach, dlatego CEWE FOTOOBRAZ na drewnie to idealna propozycja do salonu. Taki obraz nadaje niesamowitego klimatu i sprawia, że mieszkanie jest przytulniejsze. Goście, których zaprosisz do swojego mieszkania, od razu zobaczą, że Twój dom jest wyjątkowy.

Przytulny dziecięcy pokoik

Pokój dziecka to miejsce, w którym maluch powinien czuć się bezpiecznie, mieć swoje rzeczy i ulubione przedmioty. Pokoik dziecięcy możesz również udekorować pięknym FOTOOBRAZEM na płótnie, zdjęciami w ramkach oraz zabawkami. Warto dbać o to, aby przedmioty, którymi bawi się dziecko, rozwijały je. Świetnym przykładem takiej zabawy jest układanie puzzli. Układanka to frajda dla całej rodziny. Wspólnie spędzony czas zbliży was do siebie, a także stanie się pretekstem do opowiadania anegdot np. na temat Waszego ulubionego pupila i tego, co w ostatnim czasie wydarzyło się w waszym życiu. Rodzinne rozmowy budują relacje, a zabawki takie jak puzzle rozwijają wyobraźnię i uczą logicznego myślenia. Z jednego ulubionego zdjęcia możesz stworzyć PUZZLE, które z przyjemnością będziecie układać. Postaw na PUZZLE, które po ułożeniu stworzą ulubiony kadr z czworonożnym przyjacielem.

Wyjątkowa i osobista kuchnia

Kuchnia jest sercem domu. To w niej spędzamy dużo czasu na rozmowach, wspólnym gotowaniu i wygłupach. Warto zadbać o to, aby to pomieszczenie miało zdecydowanie osobisty charakter i postawić na detale, które przywołują wspomnienia. Idealnie sprawdzą się tutaj FOTOMAGNESY na lodówkę z wizerunkiem ulubionego zwierzaka. W ciągu dnia wiele razy zagląda się do lodówki oraz zostawia się tam najpotrzebniejsze informacje.  Przypomnienia takie jak: „weź klucze”, czy „kup mleko”, oraz lista zakupów umieszczane są właśnie na niej. Dobrze jeśli można je przymocować FOTOMAGNESEM z ulubionym zdjęciem pupila, które przywołuje mile wspomnienia.

Oryginalne gadżety

jedno zdjęcie - kot

Warto wyrażać swoją osobowość na wiele sposobów, a otaczanie się przedmiotami, które są spersonalizowane, to ułatwia. Osobiste FOTOKUBKI to świetny gadżet np. na wspólne rodzinne śniadania. Takie chwile warto celebrować. Rodzinne tradycje mogą być tym, co domownicy naprawdę uwielbiają i na co czekają przez cały tydzień. Zadbaj, by te wspólne chwile były wyjątkowe.

Spersonalizowany prezent cieszy najbardziej

Jedno z dzieci opuszcza domowe gniazdko i wyprowadza się do swojego mieszkania? To dobry moment, aby podarować mu PODUSZKĘ, dzięki której będzie czuł się w nowym mieszkaniu bardziej u siebie. Ulubione zdjęcie pupila na pewno pomoże mu szybciej się zadomowić.  Spersonalizowany prezent dostarczy wiele radości i zapewni komfortowy relaks.

Wybierz Twoje ulubione zdjęcie, które może stać się piękną i osobistą ozdobą, zabawą czy prezentem 😊

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.