Jesienne motywy w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Jesienne inspiracje i motywy w CEWE Fotoksiążce
Czas czytania: 3 minuty

Niestety lato już dobiegło końca i przed nami złota, polska jesień. Ta pora roku również może być bardzo inspirująca. Drzewa mienią się niebywałą paletą barw, zachęcającą do czerpania z niej podczas tworzenia fotoksiążek. Poszukaj natchnienia w jesieni i stwórz wyjątkowe fotoksiążki. W tym artykule dowiesz się, jak stworzyć wykorzystać jesienne motywy na zdjęciach, zainspirujesz się i poznasz kilka ciekawych pomysłów na kreatywną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Jesienne motywy na zdjęciach i w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Żółty, pomarańczowy i brązowy – to kolory, które przede wszystkim kojarzą się z jesienią. Wykorzystaj je podczas przygotowywania swojej fotoksiążki. Wybieraj spośród szablonów i motywów nawiązujących do tych barw i dodatkowo używaj cliparty kojarzące się z jesienią. Do dyspozycji masz obszerną kolekcję obrazków, tak więc z łatwością znajdziesz takie, które spełnią Twoje oczekiwania. Przykładowo możesz zastosować cliparty z czerwono-żółtymi liśćmi, czy utrzymane w złotych tonacjach serca. Co więcej, możesz skorzystać z ilustracji bezpośrednio wykorzystujących jesienne motywy. Należą do nich obrazki przedstawiające dynie, konewki czy taczki (motywy te nawiązują do jesiennych porządków wykonywanych w ogrodach).

Podczas tej złotej jesieni chwyć za aparat i wykonaj zachwycające pejzaże. Pokaż na swoich fotografiach feerię barw. Parki, skwery i lasy będą ozdobione bogatą paletą barw. Wykonane przez siebie zdjęcia umieść w panoramicznej fotoksiążce. Taki format pozwala na zapełnienie rozkładówek nawet bardzo rozległymi krajobrazami. Format panoramiczny dostępny jest w kilku wariantach – kieszonkowa panorama, duża panorama czy nawet XXL. Połącz takie ujęcia ze zbliżeniami detali. Zadaj kłam poglądom, że jesień to wyłącznie szaro-bura pora roku.

Coraz częściej jesień kojarzy się z Halloween. Także do tej tradycji pozwala nawiązać kreator CEWE. Wykorzystaj szablony i cliparty, które są inspirowane tym świętem. Dynia, czapki czarownicy, czarne koty, nietoperze i duchy znajdziesz w kolekcji obrazków. Zarejestruj jak Twoi milusińscy bawią się w trakcie Halloween lub wspólnie ze znajomymi urządzacie bal przebierańców i zachowaj te wspomnienia w wysokiej jakości albumie.

Spójna fotoksiążka – wykorzystaj kolekcję teł

Twoja inspirowana jesienią fotoksiążka nie musi ograniczać się jedynie do nawiązań za pomocą fotografii czy clipartów. Całość możesz dopełnić poprzez dobór odpowiedniego tła. W tym wypadku również możesz skorzystać z niezwykle bogatej kolekcji przygotowanej przez CEWE. Tła pogrupowane są według różnorodnych kategorii. Poszukaj jesiennych inspiracji wśród jubileuszowych, jednokolorowych, florystycznych, lifestylowych, miejskich czy nawiązujących do natury teł.

Punktem wyjścia do dobrania tła pasującego do motywów jesiennych jest kolorystyka. Niech w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE dominują złoto, pomarańcz, żółcie czy brązy. Zmieniaj na poszczególnych stronach jednokolorowe tła lub wykorzystuj te, które zawierają zróżnicowane tekstury. Przykładowo wśród teł z kategorii Natura znajdziesz takie, które przedstawiają opadające z drzew liście.

Jesień Jesienne motywy CEWE Fotoksiążka inspiracje

Jesienne wideo w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE

Jesienią jest często jeszcze na tyle ciepło, że wciąż można uprawiać sporty outdoorowe. Nagraj je i następnie dodaj do CEWE Fotoksiążki. Ta zaskakująca opcja pozwala na dołączenie do Twojej publikacji kodu QR, który po zeskanowaniu wyświetli na smartfonie oglądającego album przygotowane przez Ciebie wideo. Zarejestruj np. jak Twój zwierzak szaleje wśród opadłych liści. Możesz wykorzystać w swoim urządzeniu tryb slow motion, który wprowadzi wyjątkowy klimat.

Dodanie filmu do CEWE FOTOKSIĄŻKI jest niezwykle proste. Wybierz film, którym chcesz uzupełnić swój album, a następnie w programie umieść go w wybranym miejscu. Zostanie on dodany w postaci automatycznie wygenerowanego kodu QR. Twoje wideo może być także przedstawione jak zestawienie sześciu pojedynczych klatek, dając tym samym przedsmak tego, co zawiera.

Kilka rodzajów fotoksiążek, która ułatwią zaprojektowanie jesiennego albumu

Jesień budzi wiele różnych skojarzeń. To nie tylko wspomniana kolorystyka, ale również pewna melancholia, rustykalny klimaty czy nawiązania do natury. Świetnym przykładem fotoksiążki, która może uzupełnić Twoje jesienne zdjęcia jest album typu Pure. Taki album jest chowany w eleganckim kartonie, którego stylistyka nawiązuje do ekologii. Jego brązowa kolorystyka i naturalna faktura znakomicie pasują do złotej pory roku.

Złoty kolor możesz także wykorzystać dodając do okładek takie właśnie uszlachetnienia. Jeżeli jesienne motywy na zdjęciach wykorzystujesz przykładowo tworząc prezent jubileuszowy, to z pewnością takie tłoczenia będą doskonałym uzupełnieniem. W tym wariancie napisy są dodatkowo podkreślone poprzez wyczuwalną strukturę czcionki. Takie rozwiązanie dodaje publikacji elegancji. Jeżeli jest wykorzystywana na album upamiętniający ważne święto, to z pewnością podniesie rangę takiego prezentu. Pamiętaj, że dostępne są one w przypadku wybrania twardych okładek.

2 Replies to “Jesienne motywy w CEWE FOTOKSIĄŻCE”

Dodaj komentarz