Konkurs na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU – startuj w 7 edycji

Czas czytania: < 1 minuta

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko najlepsze miejsce na fotograficzne wspomnienia czy najczęściej kupowana fotoksiążka w Europie. To także sposób na zdobycie świetnych nagród. Tworzysz ze swoich zdjęć własną opowieść, dodajesz cliparty i ewentualnie teksty, które dopowiedzą to, czego nie opowiedziała fotografia. Efekt końcowy drukujemy, a Ty cieszysz się czymś znacznie lepszym niż klasyczne albumy fotograficzne. Twórz i wygrywaj nagrody.

Jak wygląda konkurs na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU?

Zgłaszasz swój projekt, który został zamówiony nie dawniej niż 30 dni wstecz. Co miesiąc jedną najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wybierają internauci, a drugą jury. Ich autorzy zyskują miano laureata miesiąca, voucher w wysokości 500 zł na fotoprodukty CEWE i zaproszenie na uroczystą galę finałową – to właśnie podczas tego eventu, spośród laureatów miesiąca, wybieramy CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU. Każdy, kto bierze udział w naszym konkursie, otrzymuje voucher na produkty CEWE o wartości 50 zł.

Co wygrywają najlepsi?

Nagrodą główną jest wycieczka o wartości 10 000 zł – funduje ją biuro podróży ITAKA. Osoba, która zajmie drugie miejsce, otrzyma aparat fotograficzny o wartości 4000 zł, natomiast miejsce trzecie to voucher na usługi CEWE o wartości 1000 zł.

Jak zgłosić swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ?

Pamiętaj, możesz zgłosić CEWE FOTOKSIĄZKĘ, którą zakupiłeś nie dawniej niż 30 dni wstecz. Wpisujesz swój adres e-mail i numer zlecenia oraz klienta (otrzymany przy zamówieniu CEWE FOTOKSIĄŻKI). Po zgłoszeniu otrzymasz od nas e-maila z prośbą o potwierdzenie udziału w konkursie. Po akceptacji otrzymasz jeszcze jednego e-maila, w którym powiadomimy Cię, że Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA bierze udział w trwającej edycji konkursu.

Zobacz więcej w tym temacie na stronie: https://www.cewe-community.com/pl/konkurs?utm_source=kiwiportal&utm_medium=kiwiportal&utm_campaign=cewe-konkurs

Dodaj komentarz