Kronika Komunijna – jak stworzyć

Posted on

Pierwsza Komunia to niezwykle doniosłe wydarzenie dla małego katolika i jego rodziny. Długi czas przygotowań do tego święta i podekscytowanie wieńczy uroczystość. Ostatecznie w sercach wszystkich pozostają ogromne wzruszenia, piękne emocje i niezapomniane zdjęcia. Aby zachować te wspomnienia na dłużej warto zrobić odpowiednią do tej okazji pamiątkę. Najlepszym pomysłem będzie Kronika Komunijna w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI – przekonaj się dlaczego.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kronika Komunijna – bezcenna pamiątka

Pierwsza Komunia to ważne wydarzenie zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Dlatego ten moment chce się utrwalić na zawsze. Pomysłów na wykonanie pamiątki z Pierwszej Komunii istnieje sporo – mogą to być odbitki lub fotoobrazy – jednakże najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie CEWE FOTOKSIĄŻKA. Dlaczego? Otóż przede wszystkim CEWE FOTOKSIĄŻKA stanowi elegancką formę zachowania wspomnień, która drukowana jest na wysokiej jakości papierze.

W przypadku projektowania Kroniki Komunijnej nie bez znaczenia jest fakt, że wszystkie elementy wypełniające strony CEWE FOTOKSIĄŻKI i można dostosować do tej okazji. Oznacza to, że możesz zaprojektować taki album w dowolny sposób, stosując przy tym wzory, szablony, tła i napisy, które wpisują się w atmosferę i podniosłość Komunii Świętej.

Kronika Komunijna - jak stworzyć

Wspólne oglądanie fotoksiążki komunijnej pozwoli nie tylko na wracanie do niezapomnianych przeżyć, ale także przypominanie wraz z dzieckiem, co oznacza to Święto i co ważnego wtedy się wydarzyło. Dzięki fotografiom wydrukowanym w świetnej jakości i dużym formacie nawet po wielu latach będzie można wspominać, z kim przystępowało się do tego sakramentu, kto go udzielił, a także jak wspaniały to był czas – pełen ekscytacji, radości z powodu możliwości po raz pierwszy w pełni uczestniczenia we Mszy Świętej, a także wzbogacony o odświętne, piękne stroje.

Kronika Komunijna – jej wykonanie jest prostsze niż myślisz

Wykonanie wymarzonej fotoksiążka komunijnej jest prostsze niż myślisz. Każdy – nawet bez specjalnych umiejętności w zakresie projektowania albumów fotograficznych – stworzy wymarzoną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Wszystko za sprawą wykorzystania do ich projektowania intuicyjnego i prostego w obsłudze kreatora – CEWE FOTOŚWIAT. Możesz wybrać najpiękniejsze zdjęcia z Komunii Świętej Twojego dziecka, pomóc sobie jednym z pięknych, gotowych szablonów, a następnie uzupełnić go napisami bądź clipartami, które uzupełnią historię o Waszej uroczystości.

CEWE FOTOKSIĄŻKA może mieć nawet 178 stron, stąd zmieścisz w niej z pewnością wszystkie ulubione fotografie. Jeśli podobają Ci się wszystkie kadry, to możesz bez przeszkód umieścić je w swoim albumie. Oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT posiada funkcję, która automatycznie rozmieści na stronach kroniki komunijnej poszczególne zdjęcia. Twoja fotoksiążka komunijna będzie gotowa w kilka chwil.

Kilka inspirujących pomysłów na komunijną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

CEWE FOTOKSIĄŻKA komunijna może być dopasowana w 100% do Twojej wizji takiej pamiątki. Może być ozdobiona twardą okładką z uszlachetnieniem, która podkreśli wyjątkowy charakter komunijnego albumu. Uszlachetnienie w kolorze złota lub srebra w postaci tłoczonych liter z pewnością pięknie wpisywać się we wszystkie komunijne motywy.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - Pierwsza Komunia

Do dyspozycji masz kilka formatów CEWE FOTOKSIĄŻKI. W przypadku kroniki komunijnej dobrze jest jednak stawiać na dużych rozmiarów publikacje, które pozwalają na wydrukowanie większych fotografii. Gdy masz do dyspozycji dużo zdjęć portretowych dziecka, wybierz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dużą w pionowym formacie. Portrety umieszczone na dużych, pojedynczych stronach zachowają te niezwykle ważne chwile w życiu dziecka na zawsze. Na takich wydrukach możesz pokazać każdy detal odświętnego stroju pociechy. Jeśli Twoja Kronika Komunijna zawiera wiele zdjęć w orientacji poziomej (fotografie grupowe lub reportaż z przebiegu ceremonii), to znakomitą dla nich oprawą będzie CEWE FOTOKSIĄŻKA PANORAMA.

CEWE FOTOKSIĄŻKA pozwala na niemal nieograniczoną zabawę ze zdjęciami i zdobiącymi ją elementami graficznymi. W ogromnej kolekcji clipartów można znaleźć ciekawe motywy, które z łatwością dopasujesz do Kroniki Komunijnej. Gałązki oliwne, złocone napisy, ramki czy szarfy idealnie dopełnią Twoje fotografie. Dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz opowiadać o Komunii Świętej Twojego dziecka nie tylko za pomocą obrazów. Opisz słowami emocje zarówno swoje, jak i dziecka. Zanotuj imiona kolegów i koleżanek, którzy wraz z Twoją pociechą przyjmowali Pierwszą Komunię. Dodaj różne komentarze na temat okoliczności czy zaproszonych gości. Dzięki temu Kronika Komunijna będzie nie tylko zapisem tej ceremonii, ale również wyjątkową pamiątką rodzinną.

Jeśli zainteresował cię ten artykuł, przeczytaj również nasze porady dotyczące fotografii komunijnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *