Kronika na roczek dziecka

Roczek dziecka to wyjątkowo wzruszające wydarzenie w życiu rodziców. To wspaniała okazja, aby powspominać, jak wiele zdarzyło się w tak pozornie krótkim czasie. Od pierwszych chwil na świecie, przez pierwsze uśmiechy, aż po coraz śmielsze poznawanie najbliższego otoczenia. Pierwszy rok przynosi wiele magicznych chwil. CEWE FOTOKSIĄŻKA to znakomity pomysł, aby stworzyć Kronikę na roczek dziecka. A może chciałbyś podarować coś wyjątkowego bliskim z tej okazji? Zobaczcie nasze pomysły.

CEWE FOTOKSIĄŻKA jako Kronika na roczek dziecka

Twoje dziecko od momentu narodzenia codziennie Cię zaskakuje. Nową miną, czy uśmiechem. Maluszek rośnie szybko, a spędzone z nim chwile są dla Ciebie bezcenne. Dlatego właśnie wiele z takich momentów chcemy uwieczniać na zdjęciach, aby zawsze móc wrócić do pierwszych miesięcy jego życia. W końcu w ciągu pierwszego roku może wydarzyć się tak dużo. Wspólne zabawy, uśmiechy, pierwszy ząb, pierwszy krok, słowo… Galeria ze zdjęciami dziecka powiększa się z dnia na dzień, ale jak oprzeć się pokusie fotografowania, gdy maluszek tak słodko wygląda, gdy śpi? Warto zebrać najbardziej wyjątkowe zdjęcia z pierwszego roku i stworzyć bezcenną pamiątkę z tego okresu. Może chciałbyś wykorzystać CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w formie Kroniki na roczek dziecka? Uporządkujesz tam wszystkie fotografie i będziesz mógł pochwalić się bezcenną pamiątką, w której pokażesz wszystkie ważne wydarzenia z pierwszego roku.

Możesz projektować ją w taki sposób, aby podkreślić charakter maluszka lub charakter zdjęć. Jeśli w Twojej domowej kolekcji przeważają portrety pociechy, wybierz format pionowy. Jeśli chcesz w takiej CEWE FOTOKSIĄŻĆE umieścić np. głównie zdjęcia z krewnymi, zdjęcie stópek, które mają orientację poziomą, to bardziej praktyczny będzie format panoramiczny.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kronika na roczek

Świetnym formatem dla kroniki na roczek dziecka jest CEWE Fotoksiążka Mała. Dzięki małym gabarytom pasuje do rączek dziecka. Nim się obejrzysz, Twój maluszek zacznie interesować się swoimi fotografiami, a wtedy wielką radość sprawi mu odkrywanie swoich pierwszych uśmiechów, kroków czy chwil spędzanych na kolanach rodziców jako niemowlak.

Jak zaprojektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na roczek dziecka?

W Kronice na roczek dziecka możesz umieszczać opisy. Czy myślałeś o tym, żeby dodać daty, imiona krewnych czy przyjaciół, a także pierwsze słowa? Oprócz tego podczas projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz skorzystać z obszernej kolekcji clipartów, czy ramek.  To pozwala na zbudowanie wyjątkowej atmosfery. A może chciałbyś umieścić zdjęcie maluszka w serduszku? To jeszcze bardziej podkreśli jego urok

Tworzenie fotoksiążki jest niezwykle proste. Wystarczy skorzystać z kreatora online lub oprogramowania CEWE. Tworzenie Kroniki na roczek dziecka jest… dziecinnie proste.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids

Z myślą o dzieciakach powstała CEWE FOTOKSIĄŻKA – Kids. Jest ona w 100% bezpieczna dla najmłodszych, ze względu na materiały użyty w czasie jej produkcji, które wielokrotnie były testowane i sprawdzane. Możesz nam zaufać. CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids może stać się nie tylko Kroniką życia maluszka, ale również zabawką. Pozwala to na obcowanie z fotografią już od najmłodszych lat. Możesz w niej zamieścić zdjęcia bliskich i opowiadać maluszkowi o jego rodzinie. Dziecko będzie miało wiele radości z rozpoznawania Mamy i Taty na zdjęciach w czasie zabawy fotoksiążką.

Wyjątkowy prezent z okazji pierwszych urodzin dla dziadków

Roczek dziecka to ważne wydarzenie, nie tylko dla rodziców, ale także dla dziadków. Warto z tej okazji podarować im CEWE Fotokalendarz z dwunastoma zdjęciami maluszka. Świetnie, jeśli uda Ci się wybrać takie fotografie, których dziadkowie nie widzieli. Czy nie fajnie by było, gdyby każde zdjęcie pochodziło z innego miesiąca życia? Pomyślałeś o tym, żeby ułożyć je chronologicznie? Dzięki temu zabiegowi dziadkowie będą mogli śledzić rozwój Twojej pociechy. Taki upominek dostarczy wielu wzruszeń i radości. W końcu wnuczek to ulubieniec dziadka. Każdego dnia podczas porannej kawy będą mogli spoglądać na Twoje pociechy z uśmiechem.

Fotograficzne prezenty na pierwsze urodziny dziecka

Roczek dziecka to wyjątkowy moment, stąd warto go hucznie świętować. Jeżeli poszukujesz prezentu dla swojej pociechy lub maluszka krewnych czy przyjaciół, to świetnym źródłem inspiracji będą prezenty fotograficzne. CEWE Fotoprezenty wykorzystują zdjęcia do spersonalizowania różnych gadżetów. Wśród nich znajdziesz też takie, które uradują kończącego roczek dzieciaczka.

Kronika na roczek

Każdy maluszek lubi maskotki, a tym bardziej takie, które są stworzone specjalnie dla niego. Wyobraź sobie Twoje dziecko bawiące się z pluszakiem ze swoim zdjęciem. Jaki to słodki widok… Właśnie takie przytulanki możesz zaprojektować razem z nami. Wybierz renifera, misia lub królika, które mogą stać się najlepszymi przyjaciółmi kończącego pierwszy rok życia dziecka.

Kronika na roczek

Uwielbiasz patrzeć na swojego maluszka zawsze wtedy, kiedy śpi? Pomyśl jak słodko wyglądałby, śpiąc na poduszce z ulubionym zdjęciem. Poduszka z nadrukiem przywoła miłe chwile, a jednocześnie będzie praktycznym prezentem w czasie drzemek, zabawy na podłodze, czy czytania bajek. Wysoka jakość użytych materiałów zapewni długotrwałe użytkowanie.

Pierwsze urodziny to zdecydowanie wyjątkowy moment! Warto utrwalić te momenty i zapamiętać je na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *