Kronika Roczna – 7 pomysłów na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Posted on
Kronika Roczna

Rok 2020 był wyjątkowy, wiele czasu przeznaczyliśmy na rozwijanie naszych pasji, spędzanie czasu z najbliższymi oraz poznawanie uroczych zakątków naszego kraju. Te miesiące dały nam sporo radości i sprawiły, że doceniamy i cieszymy się z małych rzeczy. W tym czasie przeżyliśmy również wiele pięknych momentów i szalonych przygód, które warto utrwalić i zapamiętać. Warto zachować je w najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻCE. Kronika Roczna idealnie podsumuje 12 minionych miesięcy.  

W ciągu roku może wydarzyć się tak wiele. Możemy spełnić swoje marzenie, spędzić wiele miłych chwil w gronie najbliższych osób, zaadoptować zwierzaka, odwiedzić ciekawe miejsca, a także rozwinąć swoje pasje. Te wszystkie momenty dają nam wiele radości. Czy nie wspaniale byłoby utrwalić te uśmiechy i wspaniałe chwile w CEWE FOTOKSIĄŻCE, która jest numer 1 w swojej kategorii na Starym Kontynencie?

Rodzinna Kronika Roczna – dwanaście wspólnych miesięcy

CEWE FOTOKSIĄŻKA

W 2020 roku mogliśmy spędzić dużo czasu z rodziną. Czy to nie było wspaniałe? Wspólne wieczory, które spędziliście na graniu w gry planszowe, rozmowach, przygotowywaniu zdrowych przekąsek, oglądaniu ciekawych seriali, nauce i kreatywnej zabawie. To piękne wspomnienia z ostatnich 12 miesięcy.  Mieliście okazję uczestniczyć też w rodzinnych uroczystościach. 2020 to naprawdę rodzinny czas. Warto utrwalić te chwile w najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻCE. Przygotowując rodzinną Kronikę Roczną opowiedzieć o wszystkich pozytywnych i radosnych momentach z Waszego wspólnego życia. Pomyśl, jak miło będzie wrócić do tych wspomnień i cieszyć się tym wspólnym czasem.

 

Kronika Roczna jako historia Waszej miłości

 

To już kolejny rok razem. Pełen miłości, radości i czułych chwil. Każdy ze wspólnych momentów jest dla Was ważny i chętnie do nich wracacie i wspominacie z uśmiechem na twarzy. W 2020 roku mogliście randkować i poznawać siebie, a także wspierać w rozwijaniu pasji. Warto utrwalić ten czas w Kronice Rocznej. Możesz opowiedzieć historię Waszej miłości i pokazać, jak spędziliście ostatnich 12 miesięcy. Może właśnie w tym roku zaczęliście się spotykać i przeżyliście wiele pięknych pierwszych wspólnych momentów – randka, pocałunek, wyjazd, spotkania z przyjaciółmi. Na pewno macie wiele wyjątkowych fotografii, które zasługują na niesamowitą oprawę. Może zaprojektujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, w której podsumujesz wspólny rok.

Kronika Roczna - historia miłości

A może w 2020 roku wzięliście ślub i rozpoczęliście wspólne życie jako małżeństwo? To był piękny dzień, wypełniony radością i miłością. Pamiętasz, jak mocno czuliście wtedy, że jesteście dla siebie stworzeni i kochacie się najbardziej na świecie. Z tego dnia macie wiele pięknych wspomnień i fotografii. Możesz utrwalić je w wyjątkowej CEWE FOTOKSIĄŻCE.  Kronika roczna inspirowana ślubem może także obejmować inne ważne momenty związane z tym wydarzeniem – przygotowania do Ślubu, ostatnie, pełen podekscytowania dni przed uroczystością, podróż poślubną czy miodowy miesiąc. Świetnym pomysłem jest również uczczenie rocznicy ślubu i zebranie najważniejszych wspólnych chwil w fotoksiążce. To bezcenna pamiątka i spersonalizowany prezent na przykład dla rodziców z okazji srebrnej rocznicy.

Wskazówka: tak wyjątkowe chwile zasługują na niesamowitą oprawę. Może postawisz na eleganckie okładki wykonane ze skóry lub lnu? Zostały one uhonorowane wyróżnieniem TIPA World Awards. To najbardziej prestiżowa nagroda, przyznawana od niemal 30 lat,  dla produktów fotograficznych na świecie. Wybory ekspertów są uznawane za najbardziej wiarygodne, a ich oceny i wiedza są autorytetem w dziedzinie fotografii. Kupując produkt wyróżniony przez nich, możesz być pewien, że wybierasz to, co najlepsze.

Kronika Roczna

Przez żołądek do serca – kulinarna CEWE FOTOKSIĄŻKA

Kulinaria to świetny kontekst, poprzez który można opowiadać o minionych dwunastu miesiącach. Jeśli lubisz gotować czy po prostu jeść pyszne dania, to podsumuj ten rok właśnie w taki apetyczny sposób. Czy nie świetnie byłoby zebrać w Kronice Rocznej zdjęcia przygotowanych lub zjedzonych w tym roku potraw? Warto dodać opisy z przepisami, wskazówkami dotyczącymi przygotowania dania, a także tego kto jest największym fanem danej potrawy. Możesz wykorzystać liczne cliparty oraz ramki i maski, aby jeszcze bardziej spersonalizować fotoksiążkę.

kulinarna fotoksiążka

W 2020 roku wielu z nas rozwinęło swoje umiejętności kulinarne i eksperymentowało w kuchni. CEWE FOTOKSIĄŻKA w formie Kroniki Rocznej może być także kreatywną… książką kucharską. Jeśli pasjonujesz się gotowaniem i w tym roku udało Ci się poznać wiele nowych przepisów, to możesz zgromadzić je w swojej autorskiej książce kucharskiej. W 2020 roku wielu z nas rozwinęło swoje umiejętności kulinarne i eksperymentowało w kuchni.

Pierwszy roczek dziecka w Kronice Rocznej

W ciągu roku robimy wiele zdjęć dzieciom. One tak szybko się zmieniają, rosną i zdobywają nowe umiejętności. Zwłaszcza pierwszy roczek jest czasem, kiedy maluch uczy się siadać, mówić, chwytać przedmioty, chodzić. To także czas, kiedy po raz pierwszy się uśmiecha. Warto zebrać te wszystkie chwile i ułożyć je chronologicznie. To świetna opowieść, dzięki której zobaczysz, jak bardzo maluszek zmienił się w ciągu dwunastu miesięcy. Może posumowanie roku dziecka spodoba Ci się na tyle, że będziesz chciał każdy jego rok utrwalić w fotoksiążce? Taka forma zachowania wspomnień to bezcenna pamiątka.

Kronika na roczek dziecka

Wskazówka: na okładce Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz umieścić pełen emocji napis. Kochamy Cię – Rodzice, Twój wyjątkowy rok, a może Pierwszy roczek naszego kochanego synka? Pamiętaj, że te słowa możesz jeszcze bardziej podkreślić za pomocą uszlachetnienia w kolorze złotym lub srebrnym.

Przyrodnicza Kronika Roczna

2020 rok pełen był wyzwań i ciekawych możliwości na spędzenie wolnego czasu. Wielu z nas postawiło na kontakt z naturą i piesze wędrówki po lasach i parkach. Taka aktywność na świeżym powietrzu pozwoliła nam  na relaks, a także rozwijanie swoich pasji fotograficznych. W lesie, czy w parku jest tak wiele ciekawych rzeczy do uwiecznienia. Warto zebrać te wszystkie ciekawe zdjęcia w Kronice Rocznej i pokazać to, co udało Ci się sfotografować. Może pokażesz wiewiórkę, którą spotkałeś w czasie spaceru w miejskim parku, albo grzyb w czasie jesiennej wyprawy do lasu. W fotoksiążce możesz zamieść zdjęcia kwiatów, roślin doniczkowych i takie, które przedstawiające naturę, aby opowiedzieć o 2020 roku.

Kronika Roczna (5)

Piękna fotoksiążka pełna zdjęć pozwoli nie tylko wspominać odwiedzone miejsca w 2020 roku czy wypady za miasto, ale umożliwi odbycie wycieczki zawsze, gdy przyjdzie Ci na to ochota. Cieszenie się naturą – choćby na zdjęciach – będzie relaksujące dla wszystkich członków rodziny i stanie się niekonwencjonalnym podsumowaniem minionych dwunastu miesięcy. Może to być nowa tradycja, stąd w kolejnym 2021 roku warto zacząć jeszcze częściej fotografować naturę. Środowisko i klimat są dla nas bardzo ważne, dlatego od 2016 roku, wszystkie usługi i produkty CEWE wykonywane są w sposób neutralny dla klimatu. Potwierdza to Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju.

2020 – rok zwierząt!

Zwierzęta dają nam tyle radości. Zabawa z nimi to sama przyjemność. Wnoszą do naszego życia tak wiele, a każdy moment z nimi wydaje się być ciekawszy i radośniejszy. Jeśli w tym roku zdecydowałeś się na to, aby adoptować zwierzę, to na pewno wiesz, jak wiele zmienia się w życiu, gdy czworonóg pojawia się w domu. I jak wiele przygód można razem z nim przeżyć. Wspólne wyjazdy, spacery i nowe znajomości, które udało się zawrzeć w czasie spacerów. Od zwierząt możemy się również wiele nauczyć. Warto utrwalić wiele wspólnych momentów i zaprojektować wyjątkową Kronikę Roczną.

Kronika Roczna - zwierzęta

Powrót do wspomnień związanych z pupilem będzie to z pewnością odprężający i radosny, a także pozwoli spojrzeć nam na ten czas, jako na chwile zaczarowane w prostych czynnościach.

Podróżnicza Kronika Roczna

Pod hasłem „podróży” kryją się zarówno te dalekie, jak i bliskie. Nawet jeśli w 2020 roku postawiłeś na zwiedzanie Polski i najbliższej, to warto wykorzystać te wycieczki do opowiedzenia o minionych dwunastu miesiącach. Co więcej taka Kronika Roczna będzie mobilizować do zaplanowania kolejnych wypadów w następnym roku.

fotoksiążka z podróży

Pewnie zaskoczy Cię, ile ciekawych miejsc udało się odwiedzić w 2020 roku. Weekendowa wycieczka do parku czy lasu będzie również pełna niezapomnianych chwil, które warto zapisać w fotoksiążce. Te dwanaście miesięcy składa się właśnie z takich drobnych momentów, które dawały nam w tym czasie tak wiele radości i uśmiechu.

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *