Kroniki rodzinnego szczęścia Majewskich

Posted on

Agnieszka i Mariusz Majewscy.

Kroniki rodzinnego szczęścia

Rodzinne historie, zarówno te codzienne, jak i odświętne, czyli kroniki Agnieszki i Mariusza Majewskich. Od wielu lat bardzo starannie archiwizują oni swoje wspomnienia, a każdy rok życia tej rodziny ma własny album fotograficzny. Dzięki temu, najpiękniejsze chwile są zawsze na wyciągniecie ręki – zachowane na zawsze. Agnieszka mówi, że to najlepszy sposób na utrwalenie pasji i wspomnień. Natomiast Mariusz przywołuje w tym miejscu frazes o płonącym mieszkaniu: „Przed ogniem będziemy ratować album ze zdjęciami, a nie pliki zapisane na twardym dysku. Jeżeli nie utrwalimy naszych wspomnień na papierze, jedno zwarcie może ich nas pozbawić.”

Pamiętnik – moje 9 miesięcy z brzuszkiem

To już drugi pamiętnik napisany przez Agnieszkę. Pierwszy przygotowała będąc w pierwszej ciąży ze starszym synem 2 lata wcześniej. W projektowaniu fotoksiążek jest prawdziwą mistrzynią. Mnogie funkcje programu projektowego opanowała do perfekcji dokładając do tego swoją kreatywność. Jak możemy zobaczyć poniżej, zdjęcia u Majewskich to podstawa, również i w dekoracji.

„Nasze życie to opowieść składająca się z krótkich historii. Uwieczniając te szczególne momenty, przywołujemy wspomnienia i uczucia im towarzyszące.” – Mariusz Majewski.

„Fotografie uświadamiają mi jak szybko nasze dzieci rosną, jak się zmieniają, jak bardzo trzeba pielęgnować każdy dzień z nimi spędzony.” – Agnieszka Majewska.

Dom pełen uczucia

Mieszkanie Agnieszki i Mariusza to ciepłe, pełne wspomnień i uczuć rodzinne gniazdko. Gdzie nie spojrzeć, naszym oczom jawią się wspólne zdjęcia czy sympatyczne napisy. To dom, w którym widać i czuć rodzinne ciepło, które w nim zamieszkuje. Głównymi dekoracjami mieszkania są fotografie gęsto wiszące na ścianach

CEWE FOTOKSIĄŻKA idealna

Agnieszka tworzy fotoksiążki zarówno prywatnie, jak również tworzy albumy ślubne dla klientów firmy fotograficznej, którą prowadzą razem z Mariuszem. Domeną Mariusza jest fotografia ślubna i eventowa, Agnieszka natomiast z tych zdjęć Mariusza tworzy przepiękne historie w postaci fotoksiążek. W projektowanie wkłada wiele serca, wszystkie książki projektuje jak najlepiej potrafi. O wszystkich, które wyszły spod jej „ręki” można powiedzieć, że są perfekcyjne.

„Fotoksiążka musi być elegancka, zaskakująca i niepowtarzalna.” – mówi Agnieszka.

Plan zdjęciowy

CEWE Spot z Majewskimi

Agnieszka i Mariusz na co dzień pracują z drugiej strony kamery, dlatego doskonale wiedzieli czego od nich wymagamy. Na planie Majewscy czuli się wyjątkowo swobodnie, podobnie jak ekipa filmowa – efekt końcowy możecie zobaczyć poniżej.

One Reply to “Kroniki rodzinnego szczęścia Majewskich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.